Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

Strony: poprzednia  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  następna
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dni na forum: 3.819
Plusy: 11
proszę bardzo - napisy do 11 filmu

http://www.multiupload.com/RAUCAJPVPI

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez kinichi: 11.02.2010, 14:56
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
DragonBallZ Movie #12 – Odrodzenie Fuzji! Goku i Vegeta!
Obraz
:::OPIS:::
Rodzaj produkcji: Movie
Rok wydania: 04.03.1995
Czas trwania: 51 min
Tytuły alternatywne: Dragon Ball Z: Fukkatsu no Fusion!! Gokuu to Vegeta, Dragon Ball Z: Fusion Reborn, ドラゴンボールZ 復活のフュージョン!!悟空とベジータ
Dub: Jap
Hardsub: PL (Shinji Kinichi)
W Zaświatach wybucha maszyna czyszcząca dusze zmarłych ze zła. Powstała energia kumuluje się i tworzy potwora, Janembę. Król Yama traci kontrolę i zmarli wracają do życia. Tymczasem walka Goku i Paikuhana zostaje przerwana. Król Wszechświata prosi ich, aby pokonali szalejącego Yanembę.
W polskiej wersji (dubbingowej) wycięto sceny z Hitlerem i zmieniono tłumaczenie, przez co film tracił sporo humoru. Polecam zapoznanie się z oryginałem

LINKI W 1 POŚCIE
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Aktualizacja - wszystko w pierwszym poście:
DBZ film 10 - link na megaupload.com
DBZ film 11 - link na megaupload.com
DBZ film 13 - nowy, linki na megaupload.com

Info: DBZ Special 1 (Bardock) trwa upload wersji japońskiej
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
SPECIAL 1 w wersji japońskiej!

DragonBall Z Special 1 - Samotne rozpoczęcie wojny Z. Ojciec Son Goku wyzywa Frizera
Obraz
Rodzaj produkcji: TV Special, 1 epizod
Rok wydania: 17.10.1990
Czas trwania: 45 min
Pierwszy film specjalny z serii Dragon Ball Z opowiada tajemniczą historię rasy Saiyan. Odkrywa przed widzami tajemnice narodzin Goku, a także ukazuje nam w innym świetle jego przeznaczenie. Głównym bohaterem filmu jest ojciec Son Goku, Bardock.
DBZ Special 1 Screeny

linki w pierwszym poście
Dvdmax93
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.928
Kinówkę 13 i Specjal z bardockiem i kolejne mogę prosić inne niż megaupload marny transfer np rapidshare ale multiupload?
klonik1985
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.886
Dvdmax93 napisał(a):
Kinówkę 13 i Specjal z bardockiem i kolejne mogę prosić inne niż megaupload marny transfer np rapidshare ale multiupload?
Hmm ja pobieram z MU i jestem zadowolony z transferu. No i w dodatku dla kogoś kto nie ma konta premium na RS to też plus, że pliki są teraz na MU bo nie trzeba dobijać się do "free slotów" i czekać pomiędzy poszczególnymi plikami.

PS Powiem to po raz kolejny. Świetna robota Shinji Kinichi. Szacuneczek.

Pozdrawiam
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Linkow nie podaje zeby sobie nabic punkty - wiec nie mam nic przeciw, by ktos mogl wrzucic mirrora na rs. Ja osobiscie sie tego nie podejme. Pozdro
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Nowe linki na megaupload dla filmów:
- Film 01
- Film 02
- Film 03
- Film 04
- Film 05
- Film 06
- Film 07
- Film 08
- Film 09

PS. Gdy linki na RS nie będą działać - zostaną usunięte i nie będę robił tam reupa
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
NOWY FILM
DragonBall Z Special 2 - Nie rozpaczaj! Pozostali jeszcze dwaj Super-Saiyanie: Gohan i Trunks!
Obraz
Rodzaj produkcji: TV Special, 1 epizod
Rok wydania: 24.02.1993
Czas trwania: 48 min
Tytuły alternatywne: Dragon Ball Z: Zetsubou e no Hankou!! Nokosareta Chousenshi - Gohan to Trunks, Dragon Ball Z: The History of Trunks, ドラゴンボールZ・絶望への反抗!!残された超戦士・悟飯とトランクス
Dub: Jap
Hardsub: PL (Shinji Kinichi)
Drugi film specjalny z serii Dragon Ball Z opowiada alternatywną historię świata, gdy Goku umiera, a pozostałych wojowników zabijają cyborgi doktora Żygago. Przy życiu pozostają tylko 2 Saiyanie, którzy też nie potrafią pokonać wrogów. Czy jest jakaś nadzieja?
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Obraz
Poprawilem ponownie tłumaczenie, synchro i wyglad napisow do PIERWSZEJ CZESCI TRZECIEGO SPECIALA DBZ

Druga czesc na dniach zostanie zrobiona
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Druga czesc 3SPECIAL w pierwszym poscie
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
W pierwszym poście linki do 4 speciala.

Temat uważam za kompletny. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie

PS. Został jeszcze Special DBGT.
lukaszplpl
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.696
Nie lepiej było robić tego hardsuba na jakości Remastered? Dużo ładniej wygląda i pojemność też nie byłaby większa . Z tego co wiem to już dużo filmów w tej wersji wyszło i chciałem się spytać, czy jak coś będziesz poprawiał te wstawkę na jakość Remastered? Pięknie byłoby zobaczyć w takiej jakości kinówki^^ Oczywiście poza tym dzięki za to wszystko i poświęcony czas na to ;]
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
przy poczatku tej pracy korzystalem z najlepszej dostepnej wersji
w lepszej jakosci i rozdzielczosci robic nie zamierzam, gdyz nie odtwarzaloby tych filmow na zwyklych telewizorach i odtwarzaczach DVD, co bylo moim zamierzeniem. Pozdrawiam

za nie wspomne o BD z filmami sprzed 15 i wiecej lat jako upscale'ach... w koncu od poczatku ich nie nakrecili
lukaszplpl
Ziemianin
Ziemianin

Na pewno nie korzystałeś z najlepszych. Od 4 lat minimum są boxy, które mają niestety o wiele lepszą jakość i rozdzielczość od twoich ripów. Nie myśl, że ci ubliżam czy coś, ale właśnie pobieram Rawy boxów DB HD, które zostały wydane w 2006 roku i naprawdę o wiele lepiej wyglądają. Moim zdaniem mogłeś o wiele lepszą jakość i rozdzielczość wyciągnąć zważywszy na dostępne materiały nie wspominając o wagach plików.
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
tak sie sklada ze dostepne byly, owszem, ale tylko kilka filmow, nie wszystkie.
poza tym i tak bym je zmniejszyl, bo potrzebowalem odtwarzania na stacjonarnym dvd i standardowym TV, czyli bez HD - wiec mijaloby sie to z celem.

dalsza dyskusja jest zbedna, pozdrawiam
lukaszplpl
Ziemianin
Ziemianin

Czytaj ze zrozumieniem;)) nie mówię że jak HD to od razu bosko, bo wiadomo, że to miało działać na dvd. Mówię tylko, że przy tym rozmiarze rozdzielczość oraz co ważniejsze jakoś jest dużo gorsza niż powinna. Nie trzeba rozdzielczości 1080 by było dobrze, ale akurat u ciebie wydaję mi się, że filmy straciły na jakości dosyć dużo niestety, ale nich będzie, Koniec.
Pozdrawiam
dropsa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dropsa
Dni na forum: 2.849
kinichi mógłbyś dodać link z samymi napisami do DragonBall Z Special 1 - Samotne rozpoczęcie wojny Z. Ojciec Son Goku wyzywa Frizera na pierwszym poście, bo chyba tylko przy tym filmie nie ma linku z samymi napisami. Z góry dzięki.
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
http://www.megaupload.com/?d=BLP90ETB
dropsa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dropsa
Dni na forum: 2.849
Wielkie dzięki
Strony: poprzednia  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  następna

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump