Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Ginyu Force

Strony:   1, 2, 3
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.064
Posty: 119
Zarbon - spoko ziom, moja ulubiona postac z calej bandy Friezy, mimo, ze byl pedalkowaty.
Dodoria - wkurzajacy typ. Wygladal jak jakas rozowa galareta. Bardzo go nie lubie.
Cui - lubie go. Byl bardzo sprytny (walka z Vegeta), ale szkoda, ze taki slaby.
Nappa - tego to juz nienawidze bardziej od Dodorii... Idiota, ten jego osilkowaty wyglad byl wkurzajacy.
Vegeta - moja ulubiona postac. Lepszej byc nie moze

Jiece - fajny ziom, wygladal jak baba, ale i tak go lubie (crusher ball, czy jakos tam)
Recoome - swintuch, nie lubie go bardziej od Guldo.
Burter - moj ulubiony wojownik Ginyu. Byl szybki, fajnie wygladal i byl jednym z silniejszych czlonkow ekipy Ginyu
Guldo - cio*a i łamaga, nie wiem jak mogl znalezc sie w Ginyu Forces.
Ginyu - Bardzo spoko ziom. Mial interesujace techniki walk (zwlaszcza zamiana cial)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.833
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ginyu Force? To moja ulubiona drużyna w dragon ball. Szczególnie, że byli wojownikami Frezera. Ich taniec normalnie mnie rozwalał . Tylko dziwne, czemu Guldo był w ich drużynie. Taka słabizna.Jego Ki miało 10.000-13.500. A żeby nie ta jego słynna technikazatrzymywania czasu Songokan i Krilan by z nim wygrali. Ale na szczęście Vegeta ich uratował odcinając Guldo głowę.
krzychu1301 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.781
Posty: 42
ta drużyna Mleckora (Ginyu) to były jakieś geje no i ten ich pedalski taniec.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.056
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
krzychu1301 napisał(a):
ta drużyna Mleckora (Ginyu) to były jakieś geje no i ten ich pedalski taniec.
Zgadzam się . Też ich nie lubię, żaden z nich nie jest nawet troszkę silny. Pomiatali Vegetą, Gohanem i Kuririnem, ale jak Goku się tylko zjawił na Namek to nie mieli już nic do powiedzenia . W dodatku ten taniec... Dziwa sprawa z nimi, jestem pewien, że Pan Akira stworzył ich tylko po to, żeby można było się z nich pośmiać.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.475
Posty: 418
Skąd: Warszawa
A ja uwazam ze Frezer wcale nie byl głupi a zniszczenie planety Vegata bylo przemyslanym i mądrym posunieciem.
1 spojzcie na moc naszego małego Songa w seri Dragon Ball moze wedłog ziemian byl bardzo potezny ale w porownaniu z zwyklymi szeregowymi frezera byl slabiutki po prostu [ ort! ] brak odpowiedniego treningu walki zsilnymi przeciwnikami,dopiero trening u Kamiego dal mu podstawy do porzadnego trningu
2 teraz spojzcie na Sayan mieszkajacych na planecie Vegeta byli oni wysylani na planety zamieszkanych przez slabe istoty zeby przypadkiem nie poniesli ran w walce i zeby przez to przypadkiem sie za bardzo nie wzmocnili nawet srodki transportu sayan nie sprzyjaly rozwojowi sily ,dlugie podroze w ciasnej kapsule w pozycji siedzacej
3 reasumujac Frezer wiedzial o zdolnosci Sayan do zwiekszania sily przez odpowiedzni trning i dlatego dawal im do podboju slabe planety a tych swooich rzeznikow trzymal na tzw silniejsze rasy
4 frezer widzac w jak szybkim czasie Bardock zwiekszyl sile po smierci swojego oddzialu postanowil zniszczyc planete Vegeta nie ma to nic zwiazanego z brollym bo brolly to fikcja
ktoś121212
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 26
Dni na forum: 3.181
Posty: 5
Moim zdanie oni są jacyś dziwni
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Postać] Ginyu Force
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook