Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Gry Java na komórki

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
dobra, jak w temacie. Co sądzicie o grach na komórki? Ja osobiście za nimi nie przepadam, gdyż mnie po prostu... po pewnym czasie nudzą. A wy?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.712
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Gry na komórki to jedna z najlepszych rzeczy jaką można było zrobić dla studenta. Jak wykład jest nudny i myślę sobie że i tak nic z niego nie wyniosę a siedzieć trzeba by mieć komplet obecności to wyciągam komórkę i gram. Czasem się gry nudzą ale jak wykład jest nudniejszy to wolę gry. Najczęściej jest to gra Bluetooth Bitplanes do której jak nazwa wskazuje najlepiej mieć bluetooth i kumpla z którym można zagrać ;] Tak poza tym to jest jeszcze Icy Tower, Hentai Sudoku i Puzzle Maniac

szczecin
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.462
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
A mój telefon to taki grat, że działa na nim tylko niezniszczalnego Snake'a II.. Dobry na nudne lekcje. W starej komórce miałam jeszcze Tetrisa. Druga bardzo fajna gierka A jako, że mam tylko jedną grę, to raczej nie mogę pozwolić, by mi się znudziła, bo inaczej musiałabym słuchać tych nudnych rzeczy o których nawija nauczcielka

Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
W Plusfonie (który zgubiłam) miałam fajną grę, w której królik wystrzeliwał z katapulty żabę. Miała polecieć jak najdalej i trafić w jeziorko. Przeszłam całą.

Obecnie na Samsungu mam jedną ciekawą grę. Jakieś azjatyckie kręgle. Całkiem fajne.

Nigdy nie przyszło mi do głowy kupowanie gier. Szczególnie teraz, jak mam telefon na abonament. Oznaczało by to, że zapłacę normalnie 40zł abonamentu i plus 10zł za grę. Nie opłaca się.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Angel of Destiny napisał(a):
gdyż mnie po prostu... po pewnym czasie nudzą
Wiadomo, że nudzą. Ale zanim przejdziesz całą to masz trochę frajdy. Ostatnio wolę kompa od komórki, ale kiedy miałem słabego często grałem w Snake, na Noki. Na swoim telefonie w tenisa jakiegoś przypalałem i coś w rodzaju Galactik'a na NES. W tą drugą grę zdarza mi się dalej grać.

Obraz
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.240
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Ja za to trochę interesuję się tematem i muszę powiedzieć, że nudy nie ma. Mam m.in. port Quaka II, Heroesów of Might and Magic III, kilka gier na czujnik ruchu i kamerę, różne bajery od GPS-a począwszy na sterowaniu komputerem, telewizorem i wrzucaniu obrazu z kamery na żywo na internet skończywszy (za darmo, bo mam Wi-Fi ).

Jeśli robię reklamę, to usunąć, ale wszystko znajdziecie na forum Ipmart Polska, chyba najlepsze forum o GSM jakie widziałem.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Gry Java na komórki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook