Forum Dragon Ball Nao

» [Fantasy] Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.471
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jak robić film to na jedno kopyto. Znów młody fajtłapa dowiaduje się, że jest kimś wyjątkowym. Poznaje dziewczynę, z którą wyrusza w podróż i zakochują się w sobie (bo innych dziewczyn przecież nie ma). No i oczywiście chłopiec ratuje świat bo jakże miałoby być inaczej.

Percy Jackson jak nic zalatuje Potterem, tyle tylko że jest o wiele gorszy. Brak jakiegoś charakterystycznego czarnego bohatera, ba! w ogóle go nie ma O_O Wielkiego płaczu, rozpaczy czy jakiegokolwiek smutku w bohaterze po stracie matki nie było widać. Oddała życie ale jakoś to zniosę. I dlaczego uznali, ze Percy jest złodziejem pioruna? Przecież mieszkał na ziemi i nie wiedział o swoim pochodzeniu, a tu nagle wszystkie podejrzenia na niego spadają. Oczywiście, innych chętnych do mocy Zeusa nie moze być.

Postacie jakieś takie nieciekawe, żadna mi się nie spodobała, no nie licząc Persefony xD Poza nią bohaterowie są nijacy, Grover niby zabawny ale denerwował mnie, córka Afrodyty, oprócz tego że umiała walczyć, niczym sę nie wykazywała, Percy od razu pokonuje minotaura X_X nie musi ćwiczyć aby stać się najlepszy, każdemu głowę odetnie i nie będzie potrzebował przy tym pomocy.

Oglnie film bez rewelacji.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.933
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.186
Skąd: z Polski
Ścierwo. Kompletna strata czasu.

Kyanna napisał(a):
Percy Jackson jak nic zalatuje Potterem, tyle tylko że jest o wiele gorszy.
Myślałem, że produkcji ekranowej Pottera nic nie przebije. Niestety, mam takie same odczucia co pani powyżej, podobnież do zdania na temat postaci.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Fantasy] Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook