Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [J-rock] Raphael

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obraz

Chociaż Raphael był raczej słynnym zespołem visual kei, jego nazwa jest mało znana większości nowszych fanów tego gatunku muzyki. Grupa zaczerpnęła ją od imienia Anioła Uzdrowień, Rafała, a swój koncept oparła na idei leczenia poprzez muzykę.

Radosna muzyka zespołu, charakteryzowana przez wspaniałe kompozycje i cudowny wokal Yukiego, stanowiła odmianę w mrocznym świecie visual kei.

Skład:

Wokal:Yuki
Gitara:Kazuki
Bass:Yukito
Perkusja:Hiro

Raphael to zespół,który istniał bardzo krótko i rozpadł się w tragicznych okolicznościach.Podczas,krótkiego okresu swojej działalności stworzył kilka naprawdę ciekawych kompozycji,do zapoznania z którymi wszystkich zachęcam.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.459
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Trzeba było zarzucić jakimś linkiem, może wtedy ktoś by się skusił ich przesłuchać ; )

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.459
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jakoś mnie nie powaliło na kolana a miałam taką nadzieję po Twoim opisie ;D Nie określiłabym także wokalu Yukiego jako cudowny ale fajnie się ich słucha. Przesłucham ich jeszcze przynajmniej raz, moze moje zdanie się zmieni. W każdym razie zaintrygowało mnie, dlaczego zespół rozpadł siew tragicznych okolicznościach. Szkoda Kazukiego

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zespół visual kei Raphael zapowiedział wydanie 31 października nowego maksisingla.

Raphael powstał pierwotnie w 1997 roku, ale zakończył działalność w następnym roku po śmierci gitarzysty Kazukiego w październiku 2000.

Płyta ta ma stanowić na nowo nagraną wersję singla eternal wish ~Todokanu Kimi e~, oryginalnie wydanego w 1999 roku. Znajdą się na niej także trzy niepublikowane wcześniej piosenki - Dear, Haikei Nervous i Elf no Yuutsu. Singiel trafi do sprzedaży w dwóch wersjach. Regularna będzie składać się z samego CD, natomiast limitowana zostanie wzbogacona o DVD z teledyskiem do tytułowego utworu.

No no...to ci dopiero wiadomosc.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zespół visual kei band Raphael zapowiedział na najbliższe miesiące kilka wydawnictw.

26 grudnia ukaże się koncertowy album Tenshi no Hinoki Butai. Ma on się składać z dwóch płyt, na których znajdzie się trzydzieści kawałków zarejestrowanych podczas dwudniowego występu 31 października i 1 listopada.

Tego samego dnia do sklepów trafi DVD Tenshi no Hinoki Butai Dai Ichi Ya "Hakuchumu". Znajdą się na nim wybrane nagrania ze wspomnianych wyżej koncertów - w sumie dwadzieścia dwa utwory. Grupa występowała na nich razem z gitarzystami ANCHANGiem (SEX MACHINEGUNS), Sakito (NIGHTMARE), Yumehito (AYABIE) i Lidą (Dacco).

Miesiąc później, 30 stycznia, ukaże się kolejne DVD, zatytułowane Tenshi no Hinoki Butai Dai Ni Ya "Kokuchumu". Ma ono zawierać nagranie z drugiego dnia wspomnianego dwudniowego koncertu.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [J-rock] Raphael
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook