Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Grenadier - Hohoemi no Senshi / Rushuna - wystrzałowa wojowniczka

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Rushuna to jedyna w swoim rodzaju mistrzyni w posługiwaniu się bronią palną.Jej stary,6-ciostrzałowy rewolwer sieje postrach w całym kraju,targanym nieustannymi wojnami.Jednak Rushuna nie jest zwykłym rewolwerowcem,lecz specjalną wysłanniczką głowy państwa - Tenshi,która poprzez Rushunę chce zasiać w kraju ziarno pokoju,ucząc ludzi,i przemoc można pokonać przy pomocy...uśmiechu.

Mnie anime to bardzo się spodobało.Przyjemnie się ogląda.Zachęcam do zapoznania się z serią i wyrażania opinii na jej temat.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Miłe anime. Przyjemnie mi się je oglądało- jest w nim masa humoru, fabuła wciągająca- już na początku zainteresowała mnie postać tytułowej bohaterki. Dobrze walczy i powstrzymuje się przed zabiciem przeciwników(co jest na duży plus)- nie zabija ich. Stara się zrobić z przeciwników przyjaciół i próbuje zaniechać ich do walki- tym bardziej u mnie punktuje. Pozostali bohaterowie też wzbudzają mą sympatię- chociażby Mikan- i używanie przez nią balonów, które zawsze okazywały się przydatne. Yajiro też jest dość fajny-nie mam do niego zastrzeżeń.
Końcówka również bez zarzutu. Anime? 8/10

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Grenadier - Hohoemi no Senshi / Rushuna - wystrzałowa wojowniczka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook