Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [On-line] Shakes & Fidget the game

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Od pewnego czasu zaczęłam grać w to: http://s1.sfgame.pl/
I cóż mogę o tej grze powiedzieć? Od razu mnie wciągnęła (chociaż najczęściej gry przeglądarkowe mnie nudzą po kilku dniach po założeniu konta ). Na początku trzeba stworzyć postać(wybrać płeć, rasę, profesję) Funkcje tej gry to: wykonywanie zadań(w karczmie), za które się otrzymuje doświadczenie i pieniądze,czasem też jakiś przedmiot lub grzybek (w karczmie jest pasek awanturniczości, każde wykonanie zadania zmniejsza go).Pasek można odnowić przez wypicie piwa(jedna kufla za jeden grzybek)., walki(na arenie) ,za wygraną dostaje się punkty czci i pieniądze, zaś za przegraną odejmuje pkt czci i pieniądze, warta(kolejny sposób na zarobienie pieniędzy), można też dołączyć do gildii, są tam też lochy. Moją ulubioną z tych funkcji jest wykonywanie zadań. Ta gra ma u mnie + za sam klimat(bardzo lubię te funkcje).
Coś jeszcze? Ano to, że można też kupić przedmioty(zbrojownia), które mają wpływ na atak, obronę, czy inne cechy, gabinet magii działający podobnie). Można też wynająć zwierzaka, na okr. liczbę dni, który skraca czas wykonywania zadania. . Kolejnego plusa zarobiło u mnie to, że można podwyższyć postaci staty, np. wytrzymałość, siłę, nie wiem czy to poprawnie, ale skapniecie się o co chodzi o ile się ma pieniądze na to, a nie ,że można tylko po osiągnięciu kolejnego levelu. Co do mej postaci: moja jest elfem z profesją mag i nazywa się Byczka.
A wy? Co sądzicie o tej grze?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [On-line] Shakes & Fidget the game
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook