Forum Dragon Ball Nao

» DragonBall Revival - Odcinek 1 - Zaswiaty.

Jose
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.695
DRAGON BALL REVIVAL ODCINEK 1 - ZASWIATY.

Przepraszam za brak ortografii , jestem na angielskim laptopie mialem rozpaczac serie revival po powrocie do polski , lecz meczono mnie.. raczej da cie rade przeczytac. pozdro.

od razu [ ort! ] na wstepie mowie , ze w DBR niekoniecznie musza zgadzac sie takie rzeczy jak wiek , kolejnosc wydarzen , moga wystepowac tez niescislosci ale pozwalam sobie na takie posuniecie czyli np. w DBR moze zyc ktos kto zginal w DB , DBZ,DBGT dziekuje i zapraszam do lektury.

ODCINEK 1 - Zaswiaty.
Minelo kilkanascie lat od kad nasi przyjaciele pokonali Buu. Mimo , ze na ziemi panuje pokoj , nasi przyjaciele ciezko trenuja znajac ich szczescie co do pokoju na ziemi..

Krilan trenuje wraz z Yamcha , Tenshinem , Chaozem od czasu do czasu pomaga im C-18 , Marron jest juz nastolatka , lecz ani mysli uczyc sie sztuk walki. Nie chce bowiem byc Wojowniczka.. Genialny zolw jak zwykle siedzi przed telewizorem ogladajac joge. Songo , Gohan , i 2 malcow trenuja wytrwale.

Kim sa wspomniani mlodzi wojownicy?
otoz pierwszy z nich to Gohren. , Son-Gohren 8 letni , syn Gohana i Videl , mlodszy brat Pan
Drugi to Gotan , Son-Gotan syn Gotena i Laury ma 6 lat. Laura to niska , niebiesko-wlosa dziewczyna podobna nieco do Bulmy , Vegeta wraz z Trunksem i Gotenem trenuja w kapsulach bulmy. Piccollo zamieszkal w raju wraz z Dendim.. Tam takze solidnie trenowal wiedzial , ze kiedys ponownie bedzie musial walczyc ze zlem.

---------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem w Zaswiatach.

Jeden z nowych wladcow ksiaze Terpul nakazal straznikom zrobic 1 obchod wiezien dla Najstrasniejszych istot wszechswiata..

Otoz. Rok temu Terpul zarzadzil stworzenie wiezien z niezniszczalnymi kratami nawet najpotezniejsze techniki nie mogly tego zniszczyc. Nad celami panowal sam Terpul. Zamknieci Zostali tam najstraszniejsi , najgrozniejsi wrogowie wszechswiata...
Wszyscy mieli zachowane swoje ciala.

- Naraxie!
- yyy ? jaaaa?
- Tak ty glupcze! - krzyknal Terpul.
- Slucham?
- Nakazuje tobie zrobic pierwszy wielki obchod zakazanego wiezienia! - stanowczo odezwal sie ksiaze wiezienia
- Dlaczego ja?! przeciez jestem slaby , bojazliwy nie dam sobie rady! - szlochal Narax

Otoz Narax byl to niski Wojownik z dalekich zakatkow wszechswiata byl niegrozny , tchorzowaty , nie rozgarniety , byl po prostu niezdara. byl ubrany w zbroje i nosil topor.

- Zrob to!
- Dobrze...

Echh.. Ja mam to zrobic? a jezeli oni z tamtad uciekli i siedza koczuja przy celach?! - szlochal sobie pod nosem Narax
no coz , musze to zrobic.. inaczej wysle mnie do piekla!!..
ale dlaczego ja?! - wciaz ubolewal Narax.

eh , Koniec musze zaczac zachowywac sie jak straznik! - powiedzial stanowczo Narax

-Dobra Weszlem , gdzie jest ta lista.. o tutaj. Dobra..
Pierwsza Cela..
Nappa.. hmm jest...
Dziwny byl ten typ. siedzial i wpatrywal sie w sufit. naprawdey dziwny typ ciekawe za co siedzi. - myslal Narax
No coz , niewazne ide dalej...
druga Cela... Raditz... Jest
LOL. Kolejny dziwny typek bardzo podobny do tego pierwszego... Taki sam kostium.. Straszna energia. i to dziwne urzadzenie na oku. hmm..
dobra trzecia Cela.. eh? potrojna cela?
Myslalem , ze w celi siedzi tylko jeden wojownik.. Ciekawe kim sa.
ehghg.!? Czy to..?! to niemozliwe! myslalem , ze on dalej zyje! to on pozbawil mnie zycia , mnie i moja rodzine! - wrzeszczal Narax

Lecz zaden z 3 wojownikow znajdujacych sie w celi nawet na niego nie spojrzeli..
Kto to byl?
Otoz znana nam wszystkim Familia... Chanellingow..

Narax spojrzal po raz kolejny.. - to on tak ! to Freezer! a to jego ojciec Cold.. i brat.. Cooler.
to jest dopiero rodzina.. myslalem , ze zyja.. ciekawe kto pokonal takich drani!...
coz. Nic tu pomnie

I tak Narax sprawdzal i sprawdzal..

-Cela nr. 89. hmm Cell. ciekawe kto to.
Narax podszedl do celi. i ujrzal trenujacego Komorczaka.
Co za demoniczna energia! ciekawe co zrobil.. tego sie tutaj nie dowiem.. ide dalej..
w końcu [ ort! ] koniec. Ostania Cela.. Brolly.

-Dziwny typ , jaki duzy.. kolejny ktory trenuje.. nigdy sie z tad nie wydostana! Hahaha! - smial sie narax.

-Zamknij sie.. - odezwal sie wielkolud.
-haha?! bo co mi zrobisz miernoto?! smieszny jestes!
- teraz? , nic.. ale moge ci obiecac , ze wkrotce sie ztad wydostane i utne ci glowe. zemszcze sie na moich wrogach..
-wierzysz w bajki!
-Wspomnisz moje slowa.. - skonczyl Brolly.

Coz. dobra koniec inwentaryzacji.. teraz glupi raport..
Dziwne typy. jedni trenuja , drudzy sa w dziwnym transie.. - ciagnal narax.

dobra jestem przed tym glupim palacem Terpula..

------------------
- Jestem ksiaze! , inwentaryzacja wiezienia zakonczona pomyslnie!
- guzdrales sie narax!!
- wybacz , wladco. to przez tych dziwnych typow znajdujacych sie w celach..
- typow..? opowiedz mi cos o nich kto tam jest..
- ksiaze?! ty sie mnie pytasz? to ty zakladales to wiezienie.!
- tak. ale nie wiem kto jest w nim zamkniety..
- Dobrze chyba najciekawszymi wiezniami sa Freezer , Cold i Cooler.
- CO?! Freezer?! to on zginal?!
- tak , tez sie zdzwiwilem..
- musze w końcu [ ort! ] zainteresowac sie tym co sie dzieje we wszechswiecie.. - myslal sobie Terpul..

Dobrze ,dobra robota Naraxie... Chyba sam musze tam zajrzec i sie temu wszystkiemu przyjzec.. -ciagnal Terpul..

Dobry plan! - stanowczo odpowiedzial Narax

Narax przezyl ciekawy dzien.. , czy wiezniowe cos knuja? , dlaczego trenuja..? , a slowa Brolly'ego? dowiecie sie w kolejnych odcinkach! DBR! Pzdr.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Dni na forum: 3.392
Plusy: 1
Umieram.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 3.651
Plusy: 25
Ty też?

Last.fm
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Dni na forum: 3.365
Plusy: 17
Gohren, Gotan hahaahahahahahah xD

Dużo błędów ortograficznych i kto to widział aby zdania z małej litery zaczynać. Pomysł na więzienie może fajny ale co z tego?

szczecin
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Dni na forum: 3.115
Błagam, nie rób spacji przez przecinkiem.

Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Dni na forum: 4.307
Ostrzeżenia: 3
Przeczytałem dwa pierwsze akapity i umarłem, jest dalej coś lepszego i mam się męczyć, czy pozostać na obecnym etapie z opinią 'dobra komedia'?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.919
Plusy: 10
Rozumiem, że pisząc "wojowniczka" wielką literą nie możesz odpędzić się od fanów.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Dni na forum: 3.894
Plusy: 7
Bardzo ...eee, oryginalny styl. Chyba się przerzucę na jakąś alternatywną literaturę...

I know I'm strange, but what are You?

Obraz

Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Dni na forum: 4.291
Plusy: 2
Nie wiem, co bierzesz, ale następnym razem weź pół.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Dni na forum: 4.497
Plusy: 41
Cóż, toż to klasyk na miarę co zaśnieżało i zaśnieża ...

Obraz

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Dni na forum: 2.694
Ostrzeżenia: 1
To mi wygląda raczej nie na anime a na bajkę jakiegos Disneya, w ktorej wiezione są złe postacie typu Królowa Sniegu czy Dundersztyc;) noa le tworz dalej, zobaczymy co z tego bedzie;p
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Dni na forum: 4.291
Plusy: 2
Cóż, toż to klasyk na miarę co zaśnieżało i zaśnieża ...
Myślę, że autor wspomnianego dzieła, mógłby poczuć się niedoceniony.
Bo czy można porównywać wyliczankę-rymowankę do "Iliady"?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Dni na forum: 2.687
Wszystko jest możliwe ;P

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.063
Plusy: 6
Spację daje się po przecinku, nigdy przed!!! Jesus H. Christ -.-

Co do samej historyjki, to szkoda czasu. Zarówno Twojego jak i naszego.

Obraz

Forum DB Nao » Różne » Nasza twórczość » Teksty » DragonBall Revival - Odcinek 1 - Zaswiaty.
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump