Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Polska] Marsz Niepodległości 11.11.2010

Strony:   1, 2

Po której stronie będziesz za rok?

Po której stronie będziesz za rok?
Narodowcy, konserwatyści, liberałowie, prawica 94,12% 16 94,12%
Lewica, anarchiści, socjaliści 5,88% 1 5,88%
Wszystkich głosów: 17
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wiem że data się nie zgadza, ale w dupę. Piszę, bo aż skonsternowany jestem. Jak jeszcze mogę zrozumieć tęczę, ambasadę skłot etc., tak w tym roku aż mnie pusty śmiech bierze. Nadawane na całą Polskę, że doszło do rozruchów, a jak przychodzi do konkretów, to zostały zepsute dwa znaki drogowe i szlaban kolejowy. Pomijam już nawet to, że takie zniszczenia zdarzają się co tydzień w Gdańsku po imprezie w Absyncie. Pomijam to, że przeszło wg. oficjalnych źródeł ok. 30 tys. ludzi. Pomijam to, że o czymś takim nie warto !? na ostatniej stronie superekspresu pisać. Pomijam nawet to, że zdarzyło się to poza oficjalnym marszem, a jakby pewna grupa odłączyła się od marszu Komora, i ten się od niej odciął, to nikt by go ze sprawą nie wiązał. Wreszcie pomijam to, że policaje co roku odwalają jakąś prowokację, i są zwyczajnie zaczepni w stosunku do uczestników marszu i stosują nadmierne środki prewencyjne, mówiąc bardzo kolokwialnie. Chodzi o to, że mimo wszystko, przynajmniej z tego jak to przedstawiono w mediach, szkody są mniejsze niż po przystanku Jezus. A teraz wyobraźcie sobie, jaka byłaby afera jakby przykładowo na MN ktoś zapił się na śmierć, jak to miało miejsce na brudstocku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Polska] Marsz Niepodległości 11.11.2010
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook