Forum Dragon Ball Nao

» Ewolucja

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.998
Plusy: 25
Posty: 2.091
A dokładnie ewolucja człowieka. Nauka nie znalazła do tej pory odpowiedzi, ale ja znalazłem! Jakieś 3 dni temu, dziś podzielę się swoim odkryciem. Do rzeczy zatem: mówi się, że człowiek pochodzi od małpy. Ale brakuje jednego ogniwa w tym łańcuchu, co można zobrazować tak:
Obraz
Po moich badaniach, wniosek jest jeden, a prezentuje się on tak:
Obraz
Człowiek pochodzi od czarnucha! Z góry uprzedzam, że nie jest to przejaw rasizmu, bo jaki rasista przyznałby, że pochodzi od murzyna? Żaden.
Obraz
Tak więc kwestię poprawności politycznej mamy z bani. No dobrze, ale skąd człowiek od czarnucha? Proste - albinosi. Nie wiem jak, ale millenia temu czarnuchy musieli mieć jakiś urodzaj na albinosów, którzy mieli lepsze geny i ogólnie byli zajebistsi i dlatego wyprowadzili się z Afryki do Europy i tam się rozmnożyli. Przedstawiciele albinosów, z racji posiadania lepszego materiału genetycznego, byli nękani przez czarnuchów w celach reprodukcyjnych. Biali mężczyźni nie byli zainteresowani przedstawicielkami murzynek, bo niby dlaczego? Jednak białe kobiety, jako istoty prymitywniejsze, podążają za instynktem. A instynkt podpowiada im, że trzeba ciągnąć albo do kasy, albo wielkiej fujary. Czarnuchy kasy nie mają, za to fujary i owszem. Potrafią upolować nimi lwa. W celach informacyjnych wspomnę, że biali mężczyźni w skutek ewolucji zrezygnowali z penisów powyżej 22 cm, w zamian za co wykształcili mózgi, czego u murzynów brakuje. Oczywistym jest, że dziecko mieszaniec z automatu jest murzynem, a wszyscy jego potomkowie również będą czarnuchami, chyba że wystąpi okaz będący albinosem, czego nie można wykluczyć, choć prawdopodobieństwo takiego wydarzenia w dzisiejszych czasach jest bliskie 0. Można wnioskować, że prawidłowy schemat ewolucji człowieka wygląda tak:
Obraz
Może się wydawać, że to wszystko powinno wystarczyć za dowód na brakujące ogniwo. Jednak można znaleźć jeden argument przeciw. Mianowicie, dla wiadomości niepoinformowanych, google zatrudnia zespół świetnie wyszkolonych małp, które zajmują się konserwacją i naprawą youtube. Stąd wiemy, że małpy potrafią programować, co jest czynnością złożoną i świadczącą o inteligencji. Niestety, jedyne co potrafią robić czarnuchy, to pobierać zasiłek socjalny, na który łożą biali ludzie, bo z pomyślunkiem u nich ciężko. No i napastują białe kobiety swoimi wielkimi fujarami, ale o tym wspominałem już wcześniej. Taki stan rzeczy zaprzeczałby mojej teorii, ale nie ma innych przykładów.
Nie bójcie się, pozdrowię was z Oslo.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ewolucja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook