Forum Dragon Ball Nao

» 88 spostrzeżeń

Strony:   1, 2
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gonardino napisał(a):
masz tendencje rasistowskie
David Eden Lane nie żyje.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
A chciałbyś by żył?. Może ziomek co założył ten temat to reinkarnacja tego o którego pytasz. Nacjonalizm, co za shit. Temat o Hitleryźmie w DB nie był chyba przypadkowy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiem kim jesteś, ani skąd przybyłeś, ale jesteś fenomenalnym zjawiskiem. Mówisz tak, jakby wszystko od A do Z robił biały, a Europejczycy zazwyczaj skupowali niewolników od Arabów i miejscowych wodzów. W takim razie Arabowie, zawodowo trudniący się łapaniem potencjalnych niewolników, i czarni wodzowie sprzedający swoich ziomków też nie prezentowali poziomu wyższego niż owi wspomniani katolicy, więc z dupy przykład. No i nie pisz o tym, co wiemy z historii, bo chyba nie wiemy nic o tym, że dopiero chrześcijaństwo wprowadziło instytucję niewolnictwa, sami bronieni gorąco przez ciebie Murzyni też bawili się w obracanie własnych w niewolę.
I zanim zaczniesz komuś imputować ksenofobię czy tendencje rasistowskie, to dowiedz się, jakie te słowa mają znaczenia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Co za ironia losu. Czy w białej rasie nie było podobnie ?. To nie jest kwestia jakiegoś koloru. Tylko moralna. Biali też handlowali swoimi podobnie jak czarni.
Mówię ci nie bez kozery poruszyłem temat o rzekomym Faszyźmie w DB. Wszystko sprowadza się do zachowań danego społeczeństwa. Polecam obejrzeć, film dokumentalny "Niebieskoocy" pomoże ci te różnice zrozumieć. Czy jest coś takiego jak uwarunkowanie ?! nie każdy z nas jest inny, ale mamy demokracje i wybieramy przywódców.
http://www.youtube.com/watch?v=IOOCQ_C7pKk&feature=related

A prostytucja ? to co, jak będzie?. Pieniądze ? one są winne ? czy niedostatek. Albo chciwość.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gonardino napisał(a):
A chciałbyś by żył?
Nie, ale Twój post wyglądał tak jakbyś myślał, że to Al Ed Upek jest twórcą tych teorii.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
ksenofobia to termin określający osobę jako ksenofoba. Już część wyrazu fob mówi nam o fobi, czyli jakimś przerażeniu i nie zrozumieniu. W kseno chodzi o strach. Więc ksenofobem nie musi być koniecznie tylko rasista. Tendencje rasistowskie to nic innego jak zamiary (poglądy) na tym tle.
Pozdrawiam

PS. Nie bronie murzynów , gdyż wśród nich znajdują się też takie wybitne istoty. Jak u białych. Przykład subkultur. Choćby dresy, skini itp. itd..

[ Dodano: 07.01.2011, 20:19 (po 2 minutach) ]
Mateusz. napisał(a):
Gonardino napisał(a):
A chciałbyś by żył?
Nie, ale Twój post wyglądał tak jakbyś myślał, że to Al Ed Upek jest twórcą tych teorii.
No wiesz. Alb był znanym nacjonalistą. Nacjonalizm jest przereklamowany.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Chłopie, ogarnij się, bo jesteś chyba bardziej chwiejny emocionalnie niż moje wyobrażenie o powieści Clio.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
franqey napisał(a):
Chłopie, ogarnij się, bo jesteś chyba bardziej chwiejny emocionalnie niż moje wyobrażenie o powieści Clio.
Tak jestem chwiejny emocjonalnie. Nie mogę się zdecydować po jakiej stronie stanąć. Ale wiem na pewno. Że to 88 spostrzeżeń dot. ras. Jest powierzchowne. Żyjmy wg. prawa Mojżeszowego (10 przykazań) których nie da się tak naprawdę wypełnić. Gdyż jesteśmy grzesznikami. Ale wiara czyni cuda. Zresztą i tak świat zmierza do Nowego Porządku Świata. Który jest dobry. Czy dobry zależy w kogo padnie ręce.

[ Dodano: 07.01.2011, 21:30 (po 26 minutach) ]
Ludzie Al Ed Upek, założył ten temat ? Tak ?. Więc co. O co wam chodzi. Sam pewnie się zgadza z tym David Eden Lanpisał, a mi zarzucają jakieś paranoje. Odnośnie obecności ustrojów politycznych w sadze DB. Ja tylko wyjaśniam kwestie zachowawcze.

[ Dodano: 07.01.2011, 21:39 (po 35 minutach) ]
Al Ed Upek to kobieta a w swoim zawodzie ma napis; Odbieranie praw wyborczych kobietą. Ufffff widzę że pan JKM ostro działa w Włocławku. No i może należysz do ONR. Ale jako kobieta powinnaś... bronić swojej płci. A ty ją negujesz. Myślisz, że my (faceci) jesteśmy lepsi. Zdrzają się różne przypadki. A motyw jest ten sam . Zawiść (zazdrość).
Pozdrawiam
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wybacz chłopie, ale tobie niczego nie zazdroszczę, bo jak na razie nie ma czego. Bardzo bym też cię prosił, byś odnosił się do Lane'a i jego tez, a nie urządzał sobie wolną amerykankę w temacie, który nie bardzo jest do tego przeznaczony. Jeśli tak cię interesuje mój fiut, ONR, ponowne wcielenia gościa w moim ciele, zapytaj o to wprost mnie, a nie piszesz o tym z innymi. Ew. załóż temat, by każdy mógł poznać tajemnice mojego fiuta.
BTW, prawa wyborcze odbiera się kobietom, a nie kobietą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 08.01.2011, 0:11
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
41. Lud czyli członkowie rasy stanowią Naród. Lojalność rasowa zawsze musi przekraczać geograficzne i państwowe granice. Jeśli ta prawda zostanie zrozumiana nastąpi kres bratobójczych wojen. Wojny nie mogą być toczone na korzyść innych ras.
42. Wodzowie narodu nie są władcami ale sługami i strażnikami. Ich celem nie może być zysk osobisty. Wybierajcie tylko tych, którzy nie mają żadnego interesu w gromadzeniu dóbr materialnych.
43. Wybierajcie i osądzajcie swoich przywódców. Ci, którzy dążą do ograniczenia władzy rządu są ludźmi dobrego serca i sumienia. Ci, którzy pragną wzmocnienia i rozszerzenia władzy są tyranami.
44. Żaden rząd nie może nigdy niczego nikomu dać nie odebrawszy uprzednio czegoś komuś innemu. Rząd jest ze swej istoty zalegalizowanym braniem. Rząd jest koniecznym obciążeniem pomagającym w utrzymaniu obrony narodowej i wewnętrznego porządku.
45. Konstytucja Narodu, czyli podstawowe fundamentalne prawo nie może być poprawiane żadną inną metodą jak tylko jednomyślną zgodą wszystkich zainteresowanych stron. W przeciwnym wypadku zostaną otwarte drzwi dla najbardziej niebezpiecznej formy rządów - demokracji.
46. W demokracji ci, którzy kontrolują media a tym samym umysły wyborców mają władzę o jakiej nie śnili królowie ani dyktatorzy.
47. Najprostszy sposób opisania demokracji: trzech ludzi w rządzie, każdy ma jeden głos. Dwaj z nich głosują , aby ukraść własność tego trzeciego.
48. Późniejsze stadia demokracji są wypełnione zagranicznymi wojnami, ponieważ każdy upadający system próbuje ratować się najeżdżając inne narody.
41. Wojny są toczone ze względu na danych ludzi, a nie całe narody. A naród to naród, nie żadni członkowie rasy, naród łączy wspólna więź kulturowa, historyczna i inna, a rasa to rasa. Chociaż ludzie z różnych narodów należą do tej samej rasy, łączy ich w sumie jedynie wygląd, bo kulturę, zachowania, obyczaje mają inne.
42. Są władcami (a przynajmniej powinni nimi być), gdyby byli sługami narodu nikt nie czułby do nich respektu, nie byliby oni ważni dla innych. Co do reszty to się zgodzę.
43. Osądzajmy, ale każdy niech to robi tak jak chce.
44. Tak. Zabrze 20zł bogatemu, da 15zł biednemu i 5zł na urzędnika. Za robi na sprzedanym gazie 20zł, 1zł da biednym, o 1zł zmniejsza się łączny zarobek pracowników
45. Nie, no bez przesady.
46. A w innych ustrojach to już nie? Wtedy należy tępić media?
47. Każdy ma swoje sumienie.
48. Nie wiem, ktoś mógłby podać przykłady.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dodałem punkt 40.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » 88 spostrzeżeń
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook