Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Jakim typem jesteś człowieka?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Póki co rozumiem, że nie potrafisz pisać po polsku. Dosłownie i w przenośni.
A skoro rozumiesz ich i idziesz, to idź. Nawet nie wiem, jak z takimi tłukami rozmawiać, bo żaden ownage na nich nie podziała.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Póki co rozumiem, że nie potrafisz pisać po polsku. Dosłownie i w przenośni.
A skoro rozumiesz ich i idziesz, to idź. Nawet nie wiem, jak z takimi tłukami rozmawiać, bo żaden ownage na nich nie podziała.
Nie rozbrajaj mnie dziewczyno. Nawet nie pojmujesz tego co piszesz. Ja nie umiem pisać po polsku. To w takim razie jak te pismo odczytujesz. Zdania me nie mają dla ciebie sensu. Bo nie czaisz o co chodzi. Nacjonalistko za dychą. Kierujesz się przesłankami o nacjonaliźmie. A samodzielnie umiesz myśleć.
Pozdrawia
PS. Wierzysz w założenia chrześcijaństwa ? Jaśli tak. To czemu jest tyle kościołów jednej wiary. Czym jest samodzielne myślenie. Myśl dziewczyno, że wszelkie ide np. nacjonalizmu nie biorą się od tak. Są założeniami danych uwarunkowań. W tym przypadku nacjonalictycznych. A skrajnym nacjonalizmem jest nazizm. Nie faszyzm.


Inaczej. Mógłbym też wyzywać cię od nazistów. Ale tak nie robię. No wiesz czym jest Nazizm.

[ Dodano: 09.01.2011, 16:51 (po 4 minutach) ]
Nie jestem, żaden guru czy mentor, czyiś. Więc ownage nie wchodzi w rachubę.

[ Dodano: 09.01.2011, 16:56 (po 9 minutach) ]
Wywyższeni będą poniżeni. Poniżeni, wywyższeni. Znasz to. Bóg oczekuje od nas tylko skruszonego serca. Zejdź z tej drogi i wejdź na drogę Chrystusową, albowiem dni tego świata. Świata zła, zawiści, chciwości są policzone.
Religie mają to do siebie, podłoże filozoficzne. A nie symboliczne, jakie masz w kościele katolickim.

[ Dodano: 09.01.2011, 16:56 (po 9 minutach) ]
Wywyższeni będą poniżeni. Poniżeni, wywyższeni. Znasz to. Bóg oczekuje od nas tylko skruszonego serca. Zejdź z tej drogi i wejdź na drogę Chrystusową, albowiem dni tego świata. Świata zła, zawiści, chciwości są policzone.
Religie powinny mieć to do siebie, że powinny mieć podłoże filozoficzne. A nie symboliczne, jakie masz w kościele katolickim.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.654
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
*, wez sie juz zamknij, lol

Obraz
PALATIAL REGALIA
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cracker Ass Fantastic napisał(a):
* [ nie przeklinaj! ], wez sie juz zamknij, lol
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH...... Poczułem ekstaze
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Niby dlaczego Goku był demokratą? I faszystą?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.708
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Gonardino napisał(a):
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH...... Poczułem ekstaze
radze uważaj Cwel pisze mi już nawet na pevukach i szykuje jakąs akcje na Ciebie, twierdzi tez ze za mało wyciskasz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wazon napisał(a):
Gonardino napisał(a):
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH...... Poczułem ekstaze
radze uważaj Cwel pisze mi już nawet na pevukach i szykuje jakąs akcje na Ciebie, twierdzi tez ze za mało wyciskasz
Powiedz mu, że przyjmuje tą akcje. Ale jaką. HAHHAHAHAHA zbieranie pustuch puszek po piwie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
a idz pan w, jak do pana pisze to pan nie odpowiada, a jak do kogos innego to wywoluje u pana zywe poruszenie, jakbym panu pisiora w pupe wsadzil

no dlaczego to niby goku jest demokrata i faszysta?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
a idz pan w, jak do pana pisze to pan nie odpowiada, a jak do kogos innego to wywoluje u pana zywe poruszenie, jakbym panu pisiora w pupe wsadzil

no dlaczego to niby goku jest demokrata i faszysta?
Czemu drwisz z tego. Cholera panie ależ maż tupet tak do mnie pisać. Nie martw się o moją seksualność. Demokrata bo dla ludu. Czy tak ciężko zaczić.

[ Dodano: 09.01.2011, 23:05 (po 1 minucie) ]
Cyceron napisał(a):
a idz pan w, jak do pana pisze to pan nie odpowiada, a jak do kogos innego to wywoluje u pana zywe poruszenie, jakbym panu pisiora w pupe wsadzil

no dlaczego to niby goku jest demokrata i faszysta?
Czemu drwisz z tego. Cholera panie ależ masz tupet tak do mnie pisać. Nie martw się o moją seksualność. Demokrata bo dla ludu. Czy tak ciężko zaczić.

[ Dodano: 09.01.2011, 23:06 (po 2 minutach) ]
[quote="Gonardino"]
Cyceron napisał(a):
a idz pan w, jak do pana pisze to pan nie odpowiada, a jak do kogos innego to wywoluje u pana zywe poruszenie, jakbym panu pisiora w pupe wsadzil

no dlaczego to niby goku jest demokrata i faszysta?
Czemu drwisz z tego. Cholera panie ależ maż tupet tak do mnie pisać. Nie martw się o moją seksualność. Demokrata bo dla ludu. Czy tak ciężko zaczić.

[ Dodano: 09.01.2011, 23:08 (po 4 minutach) ]
Cholera co jest z tym dublowaniem. Chcę edytować a tu mi się dubluje
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Więc królowie też byli demokratami, bo chcieli dobrze dla swego ludu?
A faszysta?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
Więc królowie też byli demokratami, bo chcieli dobrze dla swego ludu?
A faszysta?
Faszysta? Poczytaj sobie na Wkipedii o niej. Nabijaj się ile chcesz. A i tak pozostanie pustka.

[ Dodano: 09.01.2011, 23:16 (po 1 minucie) ]
No demokracja była używana. Za czasów pierwszych Piastów (Słowian). Teraz to demokracja jest tylko w nazwie. Żal.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
No czytam i nie kojarzę, by Goku był rasistą czy też nacjonalistą, nie pragnął też rządów totalitarnych.
Waść chyba nie wie, kim są demokraci i kim są faszyści, a przeczytał czy też usłyszał gdzieś, że Goku jest faszystą demokratą, skojarzył to sobie w jakiś niewyjaśniony sposób. Jak się tutaj nie nabijać?
Według pańskiego toku, to ja jestem... o *! Demokratą!

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
No czytam i nie kojarzę, by Goku był rasistą czy też nacjonalistą, nie pragnął też rządów totalitarnych.
Waść chyba nie wie, kim są demokraci i kim są faszyści, a przeczytał czy też usłyszał gdzieś, że Goku jest faszystą demokratą, skojarzył to sobie w jakiś niewyjaśniony sposób. Jak się tutaj nie nabijać?
Według pańskiego toku, to ja jestem... o * [ nie przeklinaj! ]! Demokratą!

Czemu mnie prowokujesz. Ile miał lat jak spadł z urwiska. Między czasie dawał się we znaki swojemu przybranemu dziadkowi. Przestań się zgrywać i weź to na poważnie. Ja wiem że to tylko kreskówka. Uznali smerfy za komuszki. To co przed bajką będą podawać notkę "uwaga bajka o charakterze komunistycznym".

[ Dodano: 09.01.2011, 23:34 (po 1 minucie) ]
Jakiego toku myślenia. Nie nazwałem ciebie demokratą. Skąd mam wiedzieć jak w życiu postępujesz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Chcesz powagi? Nie ma sprawy. Trzeba być * - proszę bardzo, Goku * łeb -, by być demokratą.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wiedziałem, że nie zrozumiesz. Masz tendencje ksenofobiczne. Nie bluzgaj. To ci siły nie da. Boisz się mych argumentów.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Przecież Ty nie masz argumentów. W ogóle mi nie odpowiedziałeś.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
Przecież Ty nie masz argumentów. W ogóle mi nie odpowiedziałeś.
Nie wcale. A odpowiadam na twoje pytania. Jeśli myślisz argument za fakt. To już ci kilka podałem. Jeśli nie. To niech Bozia się nad twoją inteligencją zlituje.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Powiedziałeś, że jest demokratą, bo chciał dobrze dla ludu - co jest oczywiście bzdurą. A faszystą jest bo?

Jesteś rasistą, bo zamieściłeś swoją mordę w avatarze, chwaląc się bielą swej skóry.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
Powiedziałeś, że jest demokratą, bo chciał dobrze dla ludu - co jest oczywiście bzdurą. A faszystą jest bo?
Nie dla swojego ciemna maso. Przecież upadek go zmienił. Faszystą jest od urodzenia. Zauważ, że do frezera jako ziemianin nic nie miał. Jednak podświadomie trzymał się swojej rasy. Jest jeszcze kilka przykładów, ale ten jest ogólny.

Cyceron napisał(a):
Jesteś rasistą, bo zamieściłeś swoją mordę w avatarze, chwaląc się bielą swej skóry.
Tylko rasista mógł to powiedzieć, ale jestem dumny z koloru mojej skóry. I z siebie jaki jestem. Wiem, że większa część społeczeństwa mną gardzi.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jeseś tępy jak tłuczek do mięsa.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Jakim typem jesteś człowieka?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook