Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball uncut z polskim lektorem - propozycja ocena: 8,50 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  następna
Spitfire Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.718
Witam i od razu zaznaczam, że jestem nowy na tym forum i nie wiem czy takie coś było już poruszane.

A więc sprawa wygląda tak, że posiadam na stanie odcinki DB uncut z polskim lektorem.

Są to DVDRipy avi w Xvidzie 640x480 25 FPS ~625 bitrate (każdy ~100Mb) oczywiście wszystkie w wersji uncut. Trwają 19.30min (są bez openingów i endingów).

Ścieżka dźwiękowa z niesławnej wersji francuskiej ;p z lektorem.
Dopasowana do wideo w ten sposób, że w miejsca wycięte wstawiona jest ścieżka z wersji japońskiej, a w miejscach gdzie są dialogi, wrzucone są polskie hardsuby.

Odcinki zrobiłem sam, na życzenie pewnej osoby. Idea była taka, żeby można było oglądać je w zwykłych stacjonarnych DVD i żeby nie zajmowały zbyt dużo płyt dvd (dlatego taki bitrate).

W każdym razie niniejszym oferuję te odcinki dla zainteresowanych. Podaję link do przykładowego odcinka 003, który w wersji cut miał 17.31min.
Możecie ściągnąć i zobaczyć jak to wygląda i jeśli będzie dużo chętnych to zacznę wrzucać resztę, a jeśli nie to nie ;p
LINK
http://wyslijto.pl/plik/yabnyyaxj7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.030
Plusy: 64
Spitfire napisał(a):
Dopasowana do wideo w ten sposób, że w miejsca wycięte wstawiona jest ścieżka z wersji japońskiej, a w miejscach gdzie są dialogi, wrzucone są polskie hardsuby.
Zastanawiam się, jak coś takiego można oglądać i słuchać?

Aha:
Plik jest dostępny tylko dla znajomych.
Aby go pobrać musisz być znajomym (w serwisie WyslijTo.pl) właściciela pliku.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Spitfire Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Sorki, już jest dostępny.

Shounen napisał(a):
Zastanawiam się, jak coś takiego można oglądać i słuchać?
Sprawdź sam

Starałem się tak zrobić, żeby nie było słychać zbytniej różnicy. Zresztą powtarzam, że jest to tylko alternatywa dla tych, którzy nie lubią napisów i chcą oglądać pełne odcinki.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.030
Plusy: 64
Właśnie chciałem ściągnąć i sprawdzić, bo wiem, że takie odcinki były już wcześniej robione przez wielu ludzi (są gdzieś tu linki na pewno), ale nigdy nie miałem okazji zobaczyć, jak to wygląda.

Spitfire napisał(a):
Zresztą powtarzam, że jest to tylko alternatywa dla tych, którzy nie lubią napisów i chcą oglądać pełne odcinki.
Tylko ja niestety się nie spotkałem jeszcze z wersją uncut z polskimi napisami w formacie avi, czyli takiej, która by działała na normalnym DVD. Ogólnie byłoby to o wiele lepsze rozwiązanie, tylko nikt nie chce się tego podjąć Tylko to jest jeszcze kwestia zrobienia/poprawy napisów. Ale to tak poza tematem.

[ Dodano: 14.01.2011, 18:47 (po 4 minutach) ]
Cóż, obejrzałem zboczoną scenkę, tandetnie to wygląda, bo te francuskie dialogi nie współgrają z japońskimi, ale jak ktoś lubi

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Spitfire Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Shounen napisał(a):
francuskie dialogi nie współgrają z japońskimi
Zdaję sobie z tego sprawę i nie mam na to wpływu, ale w niektórych odcinkach, gdzie już totalnie nie pasowały, wyrzucałem lektora i dawałem napisy, żeby jak najlepiej oddać wymowę sytuacji

No coż, czekam na odzew zainteresowanych, a jeśli takowi się nie znajdą to uznamy temat za niebyły.
Pozdro
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.890
Ostrzeżenia: 3
Mnie sie to podoba. Daj wszystkie odcinki tu.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Dni na forum: 4.419
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Jestem za, piękna jakość i wykonanie. Dawaj więcej.
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dawaj wszystko królu nasz! Dragon Ball Z w pierwszej kolejności bo DB już mam.
polon1992
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.397
Plusy: 4
Florion chyba sie pomyliles DBZ mamy do 80 odc a DB nie mamy. A co do DB to masz jeszcze te odcinki?? Jak masz to wstaw chetnie pobiore:)
florion2
Gekokujō
Gekokujō

polon1992 napisał(a):
Florion chyba sie pomyliles DBZ mamy do 80 odc a DB nie mamy. A co do DB to masz jeszcze te odcinki?? Jak masz to wstaw chetnie pobiore:)
Niebardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Mówisz że MACIE do 80 odcinka to po kiego grzyba mam wystawiać moje? Skoro mam tylko do 40 odcinka? Wy wystawcie wszystkie 80 będzie extra:)
polon1992
Wojownik
Wojownik

Jeszcze raz;p My mamy na stanie DBZ DVDrip PL do 80 odc wystawia je aktualnie kolega. A DB zwykłego nie mamy wiec bardzo bym sie ucieszyl gdyby sie pojawily wstawki z niego no i DBZ DVDrip PL ep81>>
Spitfire Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Chłopaki, cierpliwości.
Mam te odcinki. Sam nie dam rady ich wrzucić, bo mam obecnie beznadziejne łącze, ale przekażę je do udostępnienia na forum.
polon1992
Wojownik
Wojownik

Ok a to komus płytki bedzies wysyłał??
Spitfire Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Zgadza sie
polon1992
Wojownik
Wojownik

A posiadasz wszystkie epki od 1-153??
Spitfire Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

No tak, nie zaczynałbym przecież tematu dla kilku odcinków
polon1992
Wojownik
Wojownik

a znalazl sie chetny do uploadu?? Jak trzeba to moge pomóc
florion2
Gekokujō
Gekokujō

polon1992
Wojownik
Wojownik

Szczerze to całkiem nieźle aczkolwiek nie wiem czy sciezka audio sie troche nie spieszy na poczatku??

BTW ponawaim pytanie do autora tematu
Spitfire Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

polon1992 napisał(a):
Szczerze to całkiem nieźle aczkolwiek nie wiem czy sciezka audio sie troche nie spieszy na poczatku??
Raczej jest trochę opóźniona. Może to dlatego, że użyłeś zmiennego bitrate w audio.
PS. Skąd masz czysty dubbing francuski?

BTW ponawaim pytanie do autora tematu
Napisałem, że będzie to będzie. Jeśli będziesz chciał pomóc to skontaktujesz się z osobą, która będzie wrzucać. Ja nie będę nagrywał stu płyt i wysyłał do 50 osób. To wszystko kosztuje ;p
Strony: 1, 2, 3  następna

Forum DB Nao » » » » Dragon Ball uncut z polskim lektorem - propozycja
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump