Forum Dragon Ball Nao

» Zarobek dla niepełnoletnich

Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 29
Dni na forum: 4.815
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Witam wszystkich w następnym temacie z serii nie dla psa kiełbasa ^^ Od dłuższego czasu zastanawiam się jak chłopak/dziewczyna, ogólnie chodzi mi o młodzież w wieku 14-17 lat może zarobić trochę grosiwa w niewielkim mieście, w którym po za super marketami nic nie ma

Myślałem o roznoszeniu ulotek, na których po czasie może coś zarobić, ale może jeszcze macie coś w zanadrzu do podrzucenia ?

Wiele osób mówiła mi o pomocy sąsiedzkiej ... Powiem tyle ludzie ostatnio zrobili się tak skąpi, że wolą odwalić ciężką robotę sami niż mieliby komuś to zlecić i zapłacić Cóż zresztą zobaczy się jeszcze zaraz wiosenne porządki to może coś się trafi ^^

Czekam na wasze propozycje.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.861
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Chłopak, sam widzisz. Ja z pracą mam kiepsko, a co dopiero ode mnie młodsi ludzie. Ale głowa do góry za 20 lat będzie lepiej. Poza tym jako osoba niepełnoletnia... to ciężar. Zajrzyj do Hufca pracy w swoim mieście. Słyszałem, że Niemcy chcą oferować absolwentom gimnazjów naukę i prace (tj. praktyka zawodowa) w nich. Się nauczysz zawodu i zarobisz na praktykach zawodowych. Nie jest zły pomysł, ale szkoda polski cóż i tak ten kraj jest zrujnowany.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.841
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
W supermarketach też przyjmują nieletnich. Generalnie wystarczy mieć 16 lat. W wakacje warto wybrać się na jakieś owoce, np. truskawki, jagody.

Znam ten ból, gdy czasem jest ciężko, ale trzeba sobie jakoś radzić.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.861
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Od kiedy młodocianych zatrudniają w supermarketach ?. Raczej do roznoszenia gazetek, a nie pracy w sklepie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.841
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
W łukowskim Tesco od dwóch lat robi znajoma, która niedawno skończyła 18 lat. To zależy od stanowiska. Na kasie nigdy nie robiła, ale rozkładać towar na półkach może każdy głupi, bez względu na wiek. tylko, że oni głównie pracują na noc.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.861
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Moja rada do autora tego tematu. Jeśli chcesz zarobić parę groszy to nie pytaj się jak to zrobić, ale sam działaj. NP. idź do Hufca pracy lub kierownictwa supermarketu powiedz, że chciałbyś zarobić parę złotych.
P.s. Młodociany pracownik nie może pracować w nocy raczej.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja robię teraz przy układaniu kostki brukowej, musiałem przynieś zgodę rodziców, której i tak nikt nie widział ani niczego ze mną nie podpisywał - więc na czarno. Ale ogólnie Wam powiem, że jak są chęci to i robota się znajdzie.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Zarobek dla niepełnoletnich
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook