Forum Dragon Ball Nao

» Gra 5 pytań ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Miyu napisał(a):
1. Jaki zmysł jest dla Ciebie najważniejszy, a bez jakiego mógłbyś żyć?
Wzrok

Miyu napisał(a):
2. Jaka modyfikacja ciała podoba Ci się, ale u siebie byś jej nie wykonał?
Piercing sutkow


Miyu napisał(a):
3. Należysz do jakiejś subkultury?
Nie


Miyu napisał(a):
4. Coś się zepsuło-naprawisz sam czy od razu oddajesz do specjalisty?
Raczej oddaje do naprawy,gdyz nie mam smykalki do rzeczy technicznych


Miyu napisał(a):
5. Najmilsza rzecz jaka spotkała Cie na naszym forum?
Hm...nie wiem. Bardzo sympatyczne bylo jak kiedys Laru zadzwonila do mnie w moje urodziny i przez telefon zaspiewala mi: "100 lat..."



01.Mowisz: Harakiri czy Seppuku?
02.Lepsze jajko na miekko czy na twardo?
03.Jak radzisz sobie ze stresem?
04.Lubisz zelki?
05.O ktorej zwykle wstajesz,gdy nie masz obowiazkow i mozesz sobie pospac?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
1. Najbardziej cenię sobie węch, zapach drugiego człowieka w pewien sposób mnie do niego ustosunkowuje, usłyszenie ode mnie, że się ładnie pachnie, to najcenniejszy komplement w mojej kategorii ;p Gdybym jednak miała wybrać tylko jeden, a resztę stracić, to byłby to dotyk.
Mogłabym się obejść bez zmysłu równowagi, który i tak u mnie szwankuje, bo mam coś nie tak z błędnikiem.
2.Podobają mi się tatuaże, piercingi, nie zdecydowałabym się jedynie na skrajne tego typu przykłady, jak tatuaż oka, twarzy, ogromnej średnicy tunele.
3 Niet.
4. Naprawiam sama i psuję do tego stopnia, że nic się nie da z tym zrobić. Najczęściej jednak mam jakichś znajomych, którzy pomagają naprawić : )
5. Może bardziej związane z forum. Najmilej wspominam niektóre spotkania, szczególnie ciepło 2 z nich

EDIT: przegapiłam wpis Haya
01.zamiennie, choć wiem, że się różnią. Zapamietanie czym przekracza moje zdolności.
02.tylko na twardo, prędzej bym puściła pawia niz zjadła na miękko
03.Neil Young ''Old Man'' i po stresie
04.w sumie tak.
05.Do oporu, czasami w trakcie sesji prawie w ogóle z łóżka nie wychodziłam.

1.Opowiedz o wizji swojej przyszłości za 10 lat.
2. Czy marzyłeś/łaś kiedykolwiek, żeby choć na parę dni stać się w osobą przeciwnej płci?
3. Z czego wynikają najczęściej Twoje porażki.
4. Poleć mi jakiś zajebiście dobry film.
5. Czy gdyby to od Ciebie zależało, zmieniłbyś/łabyś coś na forum?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
East_Kaioshin napisał(a):
1.Opowiedz o wizji swojej przyszłości za 10 lat.
Wolalabys nie wiedziec...


East_Kaioshin napisał(a):
2. Czy marzyłeś/łaś kiedykolwiek, żeby choć na parę dni stać się w osobą przeciwnej płci?
Nie


East_Kaioshin napisał(a):
3. Z czego wynikają najczęściej Twoje porażki.
Kombinacji niekorzystnych dla mnie czynnikow


East_Kaioshin napisał(a):
4. Poleć mi jakiś zajebiście dobry film.
Ran


East_Kaioshin napisał(a):
5. Czy gdyby to od Ciebie zależało, zmieniłbyś/łabyś coś na forum?
Nie wiem...nie zastanawialem sie. Na pewno byloby mniej tolerancji dla chamstwa i przemocy werbalnej na Nao.



01.Masz jakis nalog,z ktorym nie mozesz sobie poradzic?
02.W pokoju lepszy kaktus czy paprotka?
03.Co sadzisz o gryzoniach?
04.Jestes osoba opanowana czy wybuchowa?
05.Czego najczesciej zapominasz wychodzac z domu?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1.Nie
2.Paprotka
3.Lubię je,ale nie na tyle,by je trzymać w domu.
4.Wybuchową i to jeszcze jak,chociaż czasami bywam opanowana
5.Różnie,ale rzadko kiedy czegokolwiek zapominam

1. Jesteś sentymentalny?(bądź sentymentalna)
2. Czy chciałbyś/chciałabyś mieć jakieś nadprzyrodzone moce? Jeżeli tak,to jakie?
3. Co w życiu dla ciebie jest najważniejsze?
4. Twoje nałogi to....
5.Bardzo przejmujesz się opinią innych?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.268
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
01.Mowisz: Harakiri czy Seppuku?
02.Lepsze jajko na miekko czy na twardo?
03.Jak radzisz sobie ze stresem?
04.Lubisz zelki?
05.O ktorej zwykle wstajesz,gdy nie masz obowiazkow i mozesz sobie pospac?
1. Seppuku
2. Na miekko
3. W sumie nic szczegolnego z tym nie robie. Chyba czekam az sam zejdzie, chociaz rzadko mi sie ostatnio zdarza stresowac.
4. Ok, moga byc.
5. To zalezy. Jezeli jestem w nerdowskim rejdzu to miedzy 14 a 16. Jesli pije to miedzy 12-14. Jezeli mam cos ciekawego do roboty, np. chodze do biblioteki, do archiwum, na cmentarz, do rodzinnych wsi to o 5-7. Jak gram w kosza albo prowadze zwyklego lajfa to o 8-9.

East_Kaioshin napisał(a):
1.Opowiedz o wizji swojej przyszłości za 10 lat.
2. Czy marzyłeś/łaś kiedykolwiek, żeby choć na parę dni stać się w osobą przeciwnej płci?
3. Z czego wynikają najczęściej Twoje porażki.
4. Poleć mi jakiś zajebiście dobry film.
5. Czy gdyby to od Ciebie zależało, zmieniłbyś/łabyś coś na forum?
1. Wymrze w ciagu 10 lat sporo starszych ludzi, a TVN i szkoly w tym czasie wychowaja duza grupe ideowo odpowiedzialnych mlodych ludzi. Polska bedzie juz gotowa przyjac do wiadomosci fakt, ze polskosc jest nic nie wartm cuchnacym gownem i niepotrzebne beda obchody swiat narodowych i rocznic wybuchu wojny. Nie beda tez potrzebne szkolne okolopatriotyczne akademie ani tez marionetkowe fale krytyki w mediach na Jakuba Wladyslawa Wojewodzkiego za wtykanie flagi w gowno, bo do tego czasu polska elita zdola juz prekonac umyslowo nieporadny plebs, ze w istocie tam jest jej miejsce. Stany Zjednnoczone nadal beda drukowac na potege dolary i slac je do podupadajacej, ale nie mogacej zdechnac Europy. Beda to robily, bo upadek obecnych demokracji liberalnych moglby doprowadzic do renesansu, na co Stany nie moga sobie pozwolic, gdyz to zagrazaloby wplywom tamtejszej magnaterii. Troche z tych dolarow skapnie tez Polsce, wiec za to cos sie dla picu zuduje oraz sciagnie na dobry poczatek ze 300k ubogich muzulmanow, ktorzy za pol darmo beda pomagac w budowie Polski laickiej. Polska bedzie krajem w pelni nowoczesnym i tolerancyjnym. Okolo 20% kobiet bedzie mialo czarnego badz arabskiego konkubenta.
2. Marzyc to nie, ale jestem w sumie ciekaw jak to jest np. dotknac wlasnego cycka.
3. Z tego, ze zazwyczaj nigdy niczego nie organizuje tak jak sie powinno. Szkicuje plany jak polskie dowodztwo na tydzien przed wybuchem wojny i potem improwizuje.
4. Sami Swoi.
5. Uprzedzilbym Wazona i samzalozyl Tokugawe.

1. Jesteś sentymentalny?(bądź sentymentalna)
2. Czy chciałbyś/chciałabyś mieć jakieś nadprzyrodzone moce? Jeżeli tak,to jakie?
3. Co w życiu dla ciebie jest najważniejsze?
4. Twoje nałogi to....
5.Bardzo przejmujesz się opinią innych?
1. Nie jakos szczegolnie mocno, ale jestem. Staram sie to zwalczac, bo jest bezproduktywne.
2. Tak, chcialbym przeczytac ksiazke jednym dotknieciem.
3. Narodowosc.
4. Trollowanie ciotki, durne odzywki, wodka, strzelanie z kostek.
5. To zalezy od tego czyja to opinia i w jakiej sprawie. Wiec od bardzo do wcale. Np. wysoko cenie sobie mojego ulubionego profesora, ktory jest chyba tym czlowiekiem, ktory naprawde robi to co robi z pasja i prawdziwym przedwojennym co najmniej profesjonalizmem. Ja np. pracy nigdy u niego nie pisalem, ale wysluchalbym jego uwag co do slowa i bardzo powaznie je potraktowal, tak samo powaznie jak powaznie traktowalem jego zajecia. Z drugiej strony totalnie mam w dupie gadki jakihs tam lewackich kmiotow o wrazliwosci, o tym ze kapitalizm be, ze to, ze tamto, ze komus zyje sie zle, ze Polacy to rasisci, ze kibole bija itd.

Hayato napisał(a):
01.Masz jakis nalog,z ktorym nie mozesz sobie poradzic?
02.W pokoju lepszy kaktus czy paprotka?
03.Co sadzisz o gryzoniach?
04.Jestes osoba opanowana czy wybuchowa?
05.Czego najczesciej zapominasz wychodzac z domu?
1. W sumie nie.
2. Kaktus, bo jestem raczej niedbaly o ozdoby i wystroj, wiec paprotke bym podlewal tylko wtedy, jakby jej liscie wyraznie marnialy. A kaktusa to czasem bym podlal woda ze szklanki, z ktorej akurat pije. Bo czasem na taki pomysl bym mogl wpasc.
3. Nie jestem fanem, nie chcialbym takiego w sumie miec.
4. Generalnie jestem wybuchowy, ale na tyle opanowany, ze daje sobie z tym rade. Niektorzy maja taki sam wybuchowy charakter jak ja, ale za to na okraglo wylaza z siebie i dostaja trzesawicy.

1. Na kogo bys zaglosowal w najblizszych wyborach prezydenckich, parlamentarnych, samorzadowych?
2. Masz jakas unikalna pasje?
3. Uprawiasz regularnie jakis sport?
4. Co sadzisz o szlachcie polskiej?
5. Ktorych polskich krolow/ksiazat cenisz wysoko, a ktorych nisko?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1. Odpowiednio - Zależy. W prezydenckich jeśli do parlamentu dostałby się Korwin a PiS zajął II miejsce w wyborach, to na Kaczora. Jeśli PiS byłby I a Korwin się nie dostał to na Korwina. Jeśli PiS byłby I a Korwin się dostał to na Kaczora. Jeśli PiS byłby II a Korwin się nie dostał, to pewnie też na Kaczora. W parlamentarnych na PiS, choć ( jakkolwiek jego partia się nazywać będzie) Korwinowi życzę powodzenia. W samorządowych chyba na kogoś od Korwina, bo miejscowi PiSowcy to dupki i dupolizy.
2.nie wiem co rozumieć jako unikalną. Może historia I WW albo WWE?
3. boks trenuję od paru miesięcy
4. Pytanie trochę z dupy jak "Co sądzisz o ziemi?". Mam inne zdanie o konfederatach Barskich a inne o Targowicy. Inne o szlachcie w czasach Jagiełły, a inne za Sasów. W końcu inaczej patrzę na Zagłobę, inaczej na Kmicica a inaczej na Janusza Radziwiłła.
5. Wysoko cenię Jagiełłę, Batorego, Sobieskiego, Chrobrego etc.
Nisko Walezego, Augusta Poniatowskiego, Sasów, carów Rosyjskich etc.

1. Burleska czy go-go
2. Świat wg. Bundych czy Drużyna A ?
3. co sądzisz o Napoleonie?
4. Antonio Gramsci czy Lenin ( wpływ na współczesną Europę)
5. Zbysio Hołdys czy Szymek Hołownia?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
1. Jak na razie nie widzę innej alternatywy niż PIS
2. Hmm... parę by się znalazło, z takich dziwniejszych, to raki, ale tylko te występujące w Polsce.
Ponad to jaram się sukulentami a w szczególności kaktusami. W zimie nikt nie chce mnie odwiedzać, bo mam pozakręcane kaloryfery i rozszczelnione okno tak, by temperatura w pokoju wynosiła ok. 10 stopni celsjusza. Dzięki temu oraz nie podlewaniu kaktusów od października do kwietnia, przechodzą one w okres spoczynku. Stanowi to jeden z podstawowych wymogów, by mogły kwitnąć : ) Trochę zimno jest, ale poświęcenie rekompensują kwiaty na moich kaktusach ;p
3. Regularnie nie, ale gdy jest okazja, to chodzę na basen, biegam, czy gram w siatkę.
4. Kojarzy mi się ze świętymi krowami, z opasłymi brzucholami, swobodami podatkowymi, którzy w dupie mieli interes państwa, a zajmowali się tylko własnymi kieszeniami. Oczywiście, to spore uogólnienie, ale z tego, co pamiętam jeszcze z lekcji historii, okres trwania Rzeczpospolitej szlacheckiej kończył się upadkiem państwa, w przyczynie czego doszukiwałabym się istnienia tego właśnie systemu państwowego.
5.Jako dzieciak uwielbiałam czytywać Poczet królów i książąt polskich, szczerze mówiąc więcej tam było szczegółów z życia prywatnego niż bilansu sukcesów i porażek, ale na tej czysto subiektywnej podstawie miałam swych ulubieńców i władców, których darzyłam antypatią. Bardzo lubiłam Bolesława Krzywoustego, szkoda tylko, że miał głupi pomysł na testament;p Nie lubiłam zaś Michała Korybuta Wiśniowieckiego i Henryka Walezego (biedna Anna Jagiellonka )

edit, Franek mnie wyprzedził
1. burleska
2. drużyna A
3. typowo polski sentyment ukształtowany przez Rzeckiego z ''Lalki'' : )
4. też mi wybór, między jednym komuchem a drugim... niech będzie Gramsci, prawie nic o nim nie wiem, więc może mniej namordował
5. Hołownia


1.Niespełnione marzenie z dzieciństwa.
2. Ostatnio oglądałam ,,Efekt motyla'', stąd pytanie- mając takie zdolności, jak główny bohater, próbowałbys zmienic przeszłość?
3. Co robisz, gdy Ci się nudzi?
4. Czy lubisz bachory, tfu... dzieci?
5. Najukochańsza piosenka.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.862
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
East_Kaioshin napisał(a):
1.Niespełnione marzenie z dzieciństwa.
2. Ostatnio oglądałam ,,Efekt motyla'', stąd pytanie- mając takie zdolności, jak główny bohater, próbowałbys zmienic przeszłość?
3. Co robisz, gdy Ci się nudzi?
4. Czy lubisz bachory, tfu... dzieci?
5. Najukochańsza piosenka.
1. Być prezydentem
2. Chciałbym trochę pozmieniać.
3. Myślę nad różnymi sprawami/rzeczami.
4. Tak lubię, sam chciałbym mieć dwóch synów i może córkę.
5. L.o. 27 "mogę wszystko XD Jest ich wiele, a tak naprawdę WWO "I tak to osiągnę" choć zapomniana, bo zasłuchałem się w peji i hans solo (Pięcdwa Dębiec)

1. Jeśli uważasz, że większość ludzi to debile, to na jakich podstawach tak sądzisz i jakie jest rozwiązanie problemu ?
2.Łatwo cię wkurzyć/wyprowadzić z równowagi emocjonalnej ?
3. Czy uważasz, że politykowanie jest potrzebne ludziom i czym dla ciebie jest polityka?
4. Jaki gatunek muzyczny lubisz - uzasadnij dlaczego ?
5. Według ciebie co może zbliżyć do siebie ludzi ?
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.500
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
1. Może nie debile a głupcy, nie mam pojęcia czy większość, ale masa ludzi daje się robić w *człona* byle komu, sami robią sobie źle a potem lament; nie wysilają się na logiczne myślenie, nie są zaradni życiowo...itd. po prostu lezie to jak ćma do światła. Rozwiązanie- zebrać i wystrzelić w kosmos, a na serio, powiedz debilowi, że jest debilem...od razu posłucha, dopóki ktoś sam nie weźmie się za swój rozwój będzie głupcem.
2. Zależy kto/co wkurza, ale raczej szybko, choć niekoniecznie to po mnie widać na zewnątrz.
3. Współcześnie trudno byłoby obyć się bez polityki, bo ludzie mają masę sprzecznych interesów, które trzeba choć trochę pogodzić. Polityka jest dla mnie grą, ten kto ma lepsze karty i łeb na karku wygrywa.
4. Metal (ale nie tylko)- za "niecukierkowe" teksty, wyraźny rytm, ciekawe riffy, "darcie ryja", działają na mnie takie mocne dźwięki.
5. Katastrofa.


1. Osoba, która odmieniła Twoje życie?
2. Książka, którą przeczytałeś więcej niż jeden raz?
3. Jakiej cechy brakuje Polakom?
4. Jak przekazujesz złe wiadomości: walisz prosto z most czy robisz to delikatnie?
5. Pasja, na która wydajesz najwięcej kasy?
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Miyu napisał(a):
1. Osoba, która odmieniła Twoje życie?
Moja przyjaciolka Shoko


Miyu napisał(a):
2. Książka, którą przeczytałeś więcej niż jeden raz?
"Furinkazan" Yasushi Inoue


Miyu napisał(a):
3. Jakiej cechy brakuje Polakom?
Dystansu do wlasnej historii


Miyu napisał(a):
4. Jak przekazujesz złe wiadomości: walisz prosto z most czy robisz to delikatnie?
Delikatnie


5. Pasja, na która wydajesz najwięcej kasy?
Nauka japonskiego


01.ulubiony bohater z dziecinstwa?
02.ten element wygladu,na ktory w pierwszej kolejnosci zwracasz uwage u plci przeciwnej?
03.Jak nie PO albo PiS, to kto? Twoja opcja dla Polski.
04.Jaka ceche plci przeciwnej chialbys/chcialabys posiasc?
05.Najbardziej wzruszajacy/smutny film wg Ciebie?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.243
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
1. w zasadzie nie ma takowego. Całe bajki owszem, ale nie poszczególni bohaterowie.
2. Włosy. Znaczy się czy długie włosy.
3. Jak na razie nie ma nikogo i sądzę, że długo nie będzie.
4. Specjalnie nie ma, ale jeżeli mam wybierać to większe gabaryty (ach, można by jeździć na większym motorze...) lub siła.
5. Nie mam. Umiem coś ocenić, ale żeby coś oddziaływało na emocje? Ciężka sprawa.

1. 3 najlepsze książki fantasy Twoim zdaniem.
2. Tworzysz coś?
3. Mając możliwość cofnięcia się w czasie i zaczynania niektórych rzeczy od nowa... Czy jest coś co chcesz zmienić i co to mogło by być?
4. Jak oceniasz aktualny kanon lektur szkolnych? Co należy usunąć, co zostawić, co dodać?
5. Czy posiadanie wiedzy i w ogóle mądrości i inteligencji powinno czynić człowieka wyjątkowym. Uzasadnij.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
1. Prócz Tolkiena i Cooka nie miałam z innymi do czynienia, więc dużego wyboru nie ma, więc niech będzie Czarna kompania, Hobbit, Trylogia tolkienowska.
2. Kiedyś, coś, gdzieś, z braku talentu zaprzestałam, więc nie ma o czym mówić.
3. Hmm, popełniłam w życiu wiele głupot, ale chyba nigdy niczego nie żałowałam i nic bym nie zmieniła.
4. Nie orientuję się, co aktualnie znajduje się w kanonie, ale za moich czasów nie miałam do programu zastrzeżeń. Nawet te nudne książki, jak ''Wesele'' trzeba znać, basis.
5. Naturalnie, czy może być większa wartość niż wiedza i uparte jej zdobywanie? Choćby moi profesorowie byli największymi !? na świecie, a i tacy się trafiali, to zawsze będę ich szanowała i odczuwała respekt.

1.Czy wierzysz, że możliwe jest istnienie bezinteresownej przyjaźni między kobietą a mężczyzną?
2.Czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z jakaś paranormalnym zjawiskiem?
3.Ostatnio czytałam o tym, że na Mars ma zostać wysłana grupa ochotników, którzy zamieszkają na tej planecie. One way ticket, powrotu nie ma, zdecydowałbyś się na coś takiego?
4.Góry, morze a może jeziora?
5.Film, który polecono mi ostatnim razem, był taki sobie. Powtórzę więc, zaproponuj jakiś niesamowicie dobry film.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Siewca wiatru,HP,Ulyses Moore
2.Tak,jakieś tam swoje głupotki
3.Nie, gdyż błędy też nas czegoś uczą.
4. Wyrzucić ,,Jądro Ciemności", ,,Starego człowieka i morze" i ,,Krzyżaków", resztę zostawić.
5.Tak, dzięki mądrości częściej podejmujemy dobre decyzję, a inteligencja -dzięki niej łatwiej wyjść z trudnych sytuacji i w ogóle/

1.Jesteś bałaganiarzem?
2.Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać idealny świat?
3. Onet czy Interia.
4. Masz jakieś szczególne przyzwyczajenia?
5.Zbierasz coś? Jak tak to co?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.978
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Byczusiu, Jądro ciemności to była dość fajna lektura, która pokazuje jak traktowani byli w tamtych czasach Murzyni, czemu chciałabyś ją wyrzucić?

1. Jestem bałaganiarzem.
2. Powinno być zielono, zwierzęta powinny być na wolności i bawić się z ludźmi, ludzie powinni być dla siebie mili, Bóg powinien się z nami często kontaktować i czuwać nad całym światem.
3. Onet.
4. Obgryzanie skórki z palców (szczególnie kciuki).
5. Pieniądze


1. Co sądzisz o metalach potocznie nazywanych brudasami?
2. Z jakim symbolem kojarzy Ci się Bóg?
3. Co sądzisz o Bronisławie Komorowskim?
4. Często robisz przemeblowanie w swoim pokoju?
5. Często wspominasz swoją była?

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
*No nie*, znów edycje.
Drankan:
1. I. Tolkien - Silmarillion
II. Cook - "Kroniki Czarnej Kompanii"
III. Gaiman - "Nigdziebądź"
2. Jeśli chodzi o działalność artystyczną - nie.
3. Wiele rzeczy. Pewnie piłbym mniej, czasem inne panny bym zarywał, a inne se odpuszczał, więcej bym się uczył, chodził na zajęcia, nauczył się obsługi szeroko pojętej elektroniki kiedy jeszcze to było możliwe, nie zawalał wielu spraw, kasował bilety akurat wiedząc że przyjdą kanary a nie kasował wiedząc że nie przyjdą, w pewnych momentach gryzł się w język, w innych mówił więcej, szybciej zaczął czytać większą ilość książek, wykorzystywał obecne doświadczenie życiowe aby pognębić rówieśników i starszych, nie połamałbym sobie rąk, zaczął palić pięć lat później etc.
4. Jest kijowy. Wiele ważnych książek jest nieobowiązkowych, innych wielu nie ma, kilku fajnych autorów na wybrane akurat najbardziej gówniane książki, albo choć nie najlepsze etc.. Aktualnego kanonu nie znam w 100%, i nie będę opisywał wszystkich książek od podstawówki bo:
a) wielu nie przeczytałem
b) wielu nie pamiętam
c) nie warto
Tym nie mniej z tych najbardziej wartościowych zostawił bym:
"Zbrodnie i Karę" ,"Mistrza i Małgorzatę", "Fausta", "Wszystkie Sienkiewicze, Mickiewicze etc., "Wesele", "Makbeta", "Proces" i pewnie wiele innych.
Najchętniej dorzuciłbym jeszcze "Braci Karamazow" Dostojewskiego. Poza tym Gombrowicza dałbym "Dzienniki" zamiast "Ferdydurke" a Hemingweya "44 opowiadania" zamiast wyjętego z dupy Ramola nad morzem. Z lektur nieobowiązkowych obowiązkowymi bym uczynił na pewno "Boską Komedię", którąś z przygód Tomka Szklarskiego ( do wyboru z Anią dla dziewczynek, której nie godzi się dawać facetom do rąk), Tolkiena i pewnie coś tam jeszcze. Dorzuciłbym na pewno opowiadania Poego ( choćby zamiast Baudelaire'a), trochę Faulknera, Wildsteina, Dicka ( nawet zamiast Lema), Bukowskiego ( Listonosz jest dość delikatny), McCartego i znów pewnie jeszcze sporo innych.
5. Pytania chyba nie kumam. Albo go to czyni wyjątkowym albo nie. A czy powinno? Pewnie jakby umiał wykorzystać to uczyni. Oczywiście, przymioty te mogą się wiązać z większymi kwalfikacjami, i wtedy jestem za tym żeby ludzie je posiadający pełnili funkcje do których inni się nie nadają. Jeśli jednak chodzi o jakieś przywilej nadawane ze względu na IQ, to jest to jak dla mnie jakieś hipisowsko-lewackie budowanie nowego wspaniałego świata i ograniczanie wolności zarówno mądrych jak i głupich.

Kaio:
1.Tak. O ile można mówić o bezinteresowności w jakicholwiek relacjach miezyludzkich to tak.
2. Ciężko powiedzieć. Widziałem kilka rzeczy dziwnych.
3.Zależy jakie panny by leciały.
4. Morze.
5. Wielki Sen

Bycz:
1.tak
2.w kształcie dupy
3. Onet
4. szczególne?
5. wódę

Mateusz:
1. Zależy od metala
2. z kulą, ale to wzięte ze starożytnej Grecji
3. Był taki cesarz, co to uczynił swego konia senatorem. Więc Bronek jest koniem Donka.
4. Za często zmieniam miejsce zamieszkania żeby robić przemeblowania.
5. nie.

1. Z kim z forum spotkałbyś się na wódce ( max 5 os.)
2. Czy uznajesz obiektywny porządek rzeczy, czy relatywizm. Uzasadnij
3. Czy twoim zdaniem UE przetrwa najbliższe 10 lat?
4. Jak się zapatrujesz na anarchizm?
5. ulubiony bohater amerykańskiego komiksu

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.268
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
franqey napisał(a):
1. Burleska czy go-go
2. Świat wg. Bundych czy Drużyna A ?
3. co sądzisz o Napoleonie?
4. Antonio Gramsci czy Lenin ( wpływ na współczesną Europę)
5. Zbysio Hołdys czy Szymek Hołownia?
1. Szczerze mowiac, to nie wiem. Nie bylem nigdy na tym, ani na tym.
2. Swiat wg Bundych, bo Druzyny A juz w ogole nie pamietam.
3. Nie jestem jego fanem, w koncu sam byl mentalnie rewolucjonista, bo nie cfal wielu dokonan rewolucji, np. nie oddawal lojalnym krolowi (malo wazne, ze idiocie i skurczysynowi) arystokratom zagrabionych majatkow. To tak samo, jak za komuny pozabierano ziemie i przeznaczono na parcelacje, a takze dworki, kamienice czy parcele po kamienicach i nie oddawno do dzisiaj czesci z nich prawowitym wlascicielom, ani nie wydano pienieznych ekwiwalentow. Fakt utworzenia Ksiestwa Warszawskiego tez niezbyt mnie rusza, moze by ruszal bardziej, gdyby wyprawa na Rosje sie udala, ale z drugiej strony watpie, by cos z tego bylo, skoro pol tronow Europy poobstawial swoimi bracmi i szwagrami - pewnie to samo staloby sie z Warszawa jako nowym protektoratem francuskim. A zmiany jakie nastapily po kodyfikacji prawa byly wbrew pozorom calkiem dobre. Choc zachowywaly sporo dorobku rewolucyjnego, to wybrano tez te rozsadne rozwiazania jak np. Nullum crimen sine lege w kodeksie karnym. Nawet specjalnie zajrzalem na wiki, zeby zobaczyc, czy obowiazuje. Od 1994 juz go nie ma. Wiec na dobre 200 lat Napoleon powstrzymawal we Francji kolejny postep rewolucji. Nie byl tez za jakims dzikim humanitaryzmem. Nie oceniam go jakos zle, ale tez nie jakos szczegolnie dobrze.
4. Gramsci byl jakims tam dzialaczem lokalnym, wybitnym i poczytnym na lewej, ale to Lenin jest prekurosorem Zwiazku Radzieckiego. To takze za jego sprawa zaczeto mordowac, zastraszac, rabowac tak dlugo, az ludzie sami uznali go za meza stanu. Dzisiaj ze wstydu nie wszyscy odwoluja sie wprost do Lenina, ale to Lenin skontruowal mentalnosc wspolczesnych, w tym takze Polakow.
5. 2 lamusy. Ale Zbysio, bo to tylko stary caban (poza tym prymitywny, bo wrogiem Kaczynskiego to moze byc kazdy glupi), za to Szymek usiluje przekonac, ze Jezus Chrystus umarl na krzyzu za multi-kulti, komunizm i skrobanke.

East_Kaioshin napisał(a):
1.Niespełnione marzenie z dzieciństwa.
2. Ostatnio oglądałam ,,Efekt motyla'', stąd pytanie- mając takie zdolności, jak główny bohater, próbowałbys zmienic przeszłość?
3. Co robisz, gdy Ci się nudzi?
4. Czy lubisz bachory, tfu... dzieci?
5. Najukochańsza piosenka.
1. Przleciec taka jedna kolezanke, ale pewnie juz ma jakiegos chlopa.
2. Nie wiem co to za moc, ale chetnie bym pozmienial w przeszlosci.
3. Jak naprawde zadne zajecie mi nie chce podejsc, ani granie, ani czytanie, ani muzyka to ide spac.
4. Sa spox.
5. Nie mam takiej jedynej.

1. Jeśli uważasz, że większość ludzi to debile, to na jakich podstawach tak sądzisz i jakie jest rozwiązanie problemu ?
2.Łatwo cię wkurzyć/wyprowadzić z równowagi emocjonalnej ?
3. Czy uważasz, że politykowanie jest potrzebne ludziom i czym dla ciebie jest polityka?
4. Jaki gatunek muzyczny lubisz - uzasadnij dlaczego ?
5. Według ciebie co może zbliżyć do siebie ludzi ?
1. Tak, poniewaz sa rozwydrzeni, rozlazli, glupi, chca pomocy socjalnej, a w sferze ekonomicznej bardziej interesuja sie tym dlaczego ktos jest bogaty a nie tym, dlaczego oni biedni. Z tego automatycznie rodzi sie zazdrosc, a a zazdrosci socjalizm.
2. Dosyc latwo, choc staram sie trzymac to w sobie i jakos to przebolec.
3. Ludziom moze i jest, ale lepiej niech wezmie sie za to z 10 osob niz caly sztab mlodych, wyksztalconych z wielkich miast. Polityka to dziwka, ale z klasa. Tak bylo kiedys, bo chociaz probowali zachowywac sie normalnie. Dzisiaj to leca na wydre. A tak powaznie, polityka to powaznie zajecie dla twardych ludzi, moralnie uksztaltowanych i stalych a nie dla cwokow, lazeg, przyglupow i idealistow, ktorzy mysla, ze jakies demokracje, prawa czlowieka i fundacje helsinskie sa nam potrzebne do szczescia.
4. Lubie metal, bo mialem z nim stycznosc od dziecka - tata slucha. Lubie tez duzo rocka, bo po prostu dla mnie brzmi fajnie. Nie bede wypowiadal sie o riffach i innych technicznych bzdetach, bo sie w ogole nie znam. Lubie tez utwory z jakims powaznym moralnym, politycznym przekazem czy nawiazujace do historii. Z tej grupy lubie tez nawet troche rapu.
5. Wodka.

1. 3 najlepsze książki fantasy Twoim zdaniem.
2. Tworzysz coś?
3. Mając możliwość cofnięcia się w czasie i zaczynania niektórych rzeczy od nowa... Czy jest coś co chcesz zmienić i co to mogło by być?
4. Jak oceniasz aktualny kanon lektur szkolnych? Co należy usunąć, co zostawić, co dodać?
5. Czy posiadanie wiedzy i w ogóle mądrości i inteligencji powinno czynić człowieka wyjątkowym. Uzasadnij.
1. 3 czesci husyckiego cyklu. Bardzo je lubie. A jezeli 3 w sensie w ogole 3 to dodam Wladce, za wielki swiat z bardzo bogata historia. Stworzenie swiata od podstaw, wraz z jego wszystkimi mieszkancami, przyjaciolmi, wrogami, sojuszami, konfliktami, legendami, jezykami itd. to naprawde wielki wyczyn. Nie to, ze ktos stworzy swoj swiat przedstawiony, czyli kilka ulic w miescie, czy tez idealnie odwzorowana topografia Paryza. Taka ksiazka moze byc wybitna, ale nie pod tym wzgledem. Na 3 miejsce dodam cykl o Wiedzminie Sapkowskiego, bo jest polski i jest swietny.
2. Gram w Crusader Kings i kolekcjonuje tytuly krolewskie. Na razie mam krola Polski, Litwy, Rusi, Neapolu, Czech, Tunezji, Egiptu i Arabii. Mam tez roszczenia do tronu Niemiec, gdzie mam wielkie posiadlosci, ale czekam na wlasciwy moment. Szwecja tam weszla i troche kombinuje. Czekam tez az oslabi sie Francja, bo chce tam wejsc i zrobic porzadek. Mam troche posiadlosci w Anglii, ale nie moge zdobyc przewagi, musze troche odczekac. Procz tego kolekcjonuje tytuly ksiazece, odbieram krnabrnym wasalom ich ziemie i nadaje je moim synom, bratankom, dalszym krewnym i zieciom.
3. Zrobilbym cos z tym, zeby ograniczyc role sejmu w Polsce, ograniczyc role szlachty, zwlaszcza tej bez ziemi, znacznie predzej przejsc w dziedzinie chlopstwa z panszczyzny na oczynszowanie i przede wszystkim zamias wolnej elekcji zaprowadzic dziedzicznosc. Generalnie zrobic tak, zeby Polska dala rade dozyc bez rozbiorow i bezceremonialnego panoszenia sie Prusakow, Rosjan i Austriakow po Polsce az do wprowadzenia konstytucji 3 maja. Moze nawet by sie udalo cos zrobic, zeby Konstytucje przyspieszyc. W tym celu musialbym pogadac wtedy z jezuitami, ale nie wiem jak by to z nimi bylo, gdyby Wazowie w gole nie dostali polskiego tronu. Aha, zgodzilbym sie na protestantyzm w Szwecji, nie wiem tylko co z Rosja i Mitia samozwancem.
4. Prawde mowiac nie znam, ale pewnie za sprawa Hall czy innej tam stal sie jeszcze bardziej lewacki. Chcialbym, zeby zostala Lalka. Przeczytalem ja w szkole po lebkach, ale potem bardzo polubilem, jest pozyteczna. Tak jak Franek dalbym Karamazowow, moze nawet zamiast Zbrodni i kary. Ale generalnie, to uwazam, ze ministerstwa od tych spraw w ogole nie powinno byc.
5. Tak, bo nikt nie stal sie wyjatkowy dzieki wlosom na cukier i wozeniu sie golfem ze spoilerem.

01.ulubiony bohater z dziecinstwa?
02.ten element wygladu,na ktory w pierwszej kolejnosci zwracasz uwage u plci przeciwnej?
03.Jak nie PO albo PiS, to kto? Twoja opcja dla Polski.
04.Jaka ceche plci przeciwnej chialbys/chcialabys posiasc?
05.Najbardziej wzruszajacy/smutny film wg Ciebie?
1. Batman.
2. Sam nie wiem, zalezy co mi pierwsze przyjdzie na oko.
3. Opcja narodowa, konserwatywna i kapitalistyczna. A jezeli nie konserwatywna i narodowa, to chociaz niech nie bedzie postepowa.
4. Nie wiem, moze cierpliwosc.
5. Nie wiem.

Hayato napisał(a):
Miyu napisał(a):
3. Jakiej cechy brakuje Polakom?
Dystansu do wlasnej historii
Czyli co? Mamy oddac Niemcom Slask i przyznac sie do wymordowania 6mln Zydow?

Miyu napisał(a):
1. Osoba, która odmieniła Twoje życie?
2. Książka, którą przeczytałeś więcej niż jeden raz?
3. Jakiej cechy brakuje Polakom?
4. Jak przekazujesz złe wiadomości: walisz prosto z most czy robisz to delikatnie?
5. Pasja, na która wydajesz najwięcej kasy?
1. Nie wiem, moze moj kolega Grzegorz, ktory zaczal mnie wyprowadzac na prawice.
2. Bracia Karamazow, Druzyna Pierscienia, Hymn, Lalka, Pan Tadeusz, Stara Basn no i jakies naukowe.
3. Reakcjonizmu. Ale to raczej doktryna. Wiec sceptycyzmu, zeby nie bylo glupich sojuszy i wykrwawiania sie za wolnosc nasza y wasza.
4. Nie wiem czy mialem kiedys komus przekazac zle wiadomosci. Z tego co sobie przypominam to tylko poinformowalem o smierci wujka oraz kolegi z podstawowki pare osob. Nie wiem jak mozna powiedziec inaczej niz "nie zyje, zmarl, umarl". Wiec chyba prosto z mostu.
5. W sumie udaje mi sie realizowac moje pasje za darmo, albo minimalnym nakladem kosztow. Ksiazki i artykuly czytam w necie, bibliotece albo pozycze od kogos. Kupuje rzadko. Pilke do kosza kupilem 7 lat temu i dopiero teraz mi zjajowaciala i kupie se nowa. Arhiwum panstowe i diecezjalne jest darmowe. Wyprawy rowerem na cmentarze kosztuja mnie tylko czas, z 1, moze 2 piwa po drodze, butelke kranowki i jakas kanapke.

East_Kaioshin napisał(a):
1.Czy wierzysz, że możliwe jest istnienie bezinteresownej przyjaźni między kobietą a mężczyzną?
2.Czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z jakaś paranormalnym zjawiskiem?
3.Ostatnio czytałam o tym, że na Mars ma zostać wysłana grupa ochotników, którzy zamieszkają na tej planecie. One way ticket, powrotu nie ma, zdecydowałbyś się na coś takiego?
4.Góry, morze a może jeziora?
5.Film, który polecono mi ostatnim razem, był taki sobie. Powtórzę więc, zaproponuj jakiś niesamowicie dobry film.
1. Miedzy dwoma totalnymi bazylami pewnie tak.
2. Nie bylo paranormalne, ale bylem pod granica chmury. Po zrobieniu kilku krokow juz nie padalo. A dzisiaj widzialem zielone swiatlo na gorce, podjechalismy pod gorke a tu rondo.
3. Nie.
4. Nie wiem, siedze glownie w moim grajdole, wiec wszystko byloby dla mnie wzgledna nowoscia. Najbardziej komforotow bym sie czul w gorach, bo nie umiem plywac i sie boje wody.
5. Sami Swoi tacy sobie, lol. Moze Cube ci sie spodoba.

1.Jesteś bałaganiarzem?
2.Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać idealny świat?
3. Onet czy Interia.
4. Masz jakieś szczególne przyzwyczajenia?
5.Zbierasz coś? Jak tak to co?
1. Tak.
2. Bez ONZow, Tuskow, Obamow, ekologow, feministek, socjalistow, demokracji, chadecji, Jachimka i innych tvnowskich przyglupow, Olgi Tokarczuk itd.
3. Onet, zbdury, ale potrafie je czytac i wchodze tam z przyzwyczajenia.
4. Strzelam z palcow.
5. Zlom.

1. Co sądzisz o metalach potocznie nazywanych brudasami?
2. Z jakim symbolem kojarzy Ci się Bóg?
3. Co sądzisz o Bronisławie Komorowskim?
4. Często robisz przemeblowanie w swoim pokoju?
5. Często wspominasz swoją była?
1. Sa spoko, ale powinni dbac o czystosc, bo za duzo sie narobilo tam mlodych dziwakow.
2. Z drzewem.
3. Jest tak mialki, ze az zapomnialem, ze jest prezydentem.
4. Nie.
5. Tez nie, a jak juz to wtedy ide spac, bo mi zaczyna odbijac albo dzwonie po chlopakach, zeby pojsc na kosza.

1. Z kim z forum spotkałbyś się na wódce ( max 5 os.)
2. Czy uznajesz obiektywny porządek rzeczy, czy relatywizm. Uzasadnij
3. Czy twoim zdaniem UE przetrwa najbliższe 10 lat?
4. Jak się zapatrujesz na anarchizm?
5. ulubiony bohater amerykańskiego komiksu
1. Franek, Endu, Q, clio i na spobunek z Katzem.
2. Obiketywny porzadek swiata, bo od relatywozmu pod jakakolwiek postacia, ludziom ktorzy nie sa dostatecznie madrzy by myslec i samodzielnie oceniac rzeczywistosc zwyczajnie odbija. Stad np. takie wybory jak Palikot. Potrzebna jest kazdemu czlowiekowi jakas latarnia, niech sobie ja stworzy i jakos wokol niej zyje. Jesli mysli, a jest komunista to moze ktoregos dnia zmadrzeje i przestanie. Ale jak ktos nie wie o co kaman a jeszcze swiruje pawiana, ze jaki to on jest wolny jak ptak na uwiezi to z Palikota przerzuci sie co najwyzej na RAS, New Age, albo Greenpeace. Jak jest bogaty to jeszcze moze zostac scjentologiem albo sprzedac swoja skestasme, ktora przypadkiem wyciekla do internetu na jego prywatnej stronie.
3. Sadze ze moze nie przetrwac 5, ale nie sadze, by po jej upadku bylo lepiej.
4. Generalnie zle. Sam zle zapatruje sie na to, ze urzednik troszczy sie o moje zdrowie albo o to, czy mama nie podnosi na mnie glosu, ale anarchizm to totalne zdziczenie i grupka patafianow z punktu 2. Np. polscy anarchisci ida sobie po stronie rzadowej, kiedy ktos idzie po stronie antyrzadowej i mowia przy tym, ze oni chca cos zmienic, lol. Leszcze i kabany.
5. Batman.

1. Jesli moglbys wprowadzic nowe swieto narodowe, to jakie?
2. Co sadzisz o powstaniu styczniowym?
3. Jaka jest twoja wizja polityki imigracyjnej w Polsce?
4. Co bys zrobil z gazem lupkowym.
5. Z kim Polska powinna sie blizej zwiazac na arenie miedzynarodowej i dlaczego? Z Niemcami, Rosja, USA, UK, Chinami, Botswana?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.846
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
1. Święto w którym legalnie każdy mógłbym rozliczyć polityka z jego obietnic i !? go w twarz za kłamstwa.
2. Uważam je za jedno z największych powstań jakie były w polskiej historii. Wielkiej szansy na zwycięstwo nie było, ale partyzanci dawali radę na froncie, walcząc przez rok. Było potrzebne, bowiem dawało jakieś nadzieję i tak upadłemu już narodowi polskiemu.
3.Nie mam zbyt szerokiej wiedzy na ten temat, więc się nie wypowiem.
4.Przystosował go do używania w samochodzie i jeździł za darmo.
5.Ciężko jest wybrać cokolwiek. Z Niemcami i z Rosją powinniśmy trzymać dobre stosunki z uwagi na sąsiedztwo naszych krajów. USA jest potęgą militarną (chociaż już nieco zbladła w tym aspekcie), która stanowi jedną z głównych sił na świecie. Warto zatem mieć po swojej stronie silnego sprzymierzeńca. Martwi mnie jednak fakt, że plątają oni nas w różne wojny i zwyczajnie na nas żerują, nie dając zbyt wiele w zamian. Bardzo mnie ciekawi sytuacja, czy w momencie ataku na nasz kraj, by nam zechcieli pomóc. UK jest dobrym wyjściem. Choć za Wyspiarzami nie przepadam, to stanowią oni nadal jedną z większych gospodarek europejskich, a w walce są raczej neutralni. Dodatkowo dużo Polaków chcę tam pracować, więc warto zadbać o to. Chiny i Botswana nie wchodzą w rachubę. Nie widzę sensu bratania się z nimi w chwili obecnej, ani w żadnej innej.

1. Jak widzisz swoje życie za 10 lat? (o ile w ogóle widzisz)
2. Czy gdybyś miał okazję, chciałbyś żyć na bezludnej wyspie przez około rok? (zakładając, że masz dostęp do internetu/prowiantu itp.) - innymi słowy żyć w odosobnieniu.
3. Czy w sytuacji gdy widzisz, że ktoś znęca się nad kobietą/dzieckiem/osobą starszą/zwierzęciem potrafisz zareagować?
4. Chodzisz na mecze piłkarskie/koszykówki/żużlowe? Jeżeli tak, to napisz komu kibicujesz.
5. Dobro swoje, czy dobro ukochanej osoby?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mateusz napisał(a):
Byczusiu, Jądro ciemności to była dość fajna lektura, która pokazuje jak traktowani byli w tamtych czasach Murzyni, czemu chciałabyś ją wyrzucić?
Między innymi za zrobienie z Marlowa ideału(a jak wiadomo nie istnieją tacy). Jak dla mnie lektura była beznadziejna- pomijając fakt, że na końcu wybaczyli Kurtzowi- któremu nie powinni- ten tylko krótko przed śmiercią żałował swych czynów i to było takie na siłę.Nie twierdzę,że nie należy wybaczać,ale czasem jest już za późno.
By spamu nie było
1.Spełnienie swych marzeń,posiadanie rodzinki
2.Nie wiem, może?
3.Chyba potrafię,ale na własne oczy nie widziałam(na żywo)
4.Nie
5.Raczej drugiej osoby,ale to zależy m.innymi jak ona się do mnie zachowuje i czy ja ją lubię

1.Ulubiony owoc
2.O której porze zwykle wstajesz?
3. Jak się zachowujesz gdy jesteś zakłopotany/zakłopotana?
4.Starasz się ukryć złość, czy zwykle ,,wyrzucasz to z siebie"?
5.Co robisz, gdy się nudzisz?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.846
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
1. Banan
2. O 6:00
3. Obracam sytuację w żart i przemieniam to na swoją korzyść.
4. Rzadko kiedy zdarza mi się uwidocznić swoją złość. Nie mniej są pewne granice, że i ja siedzieć cicho nie potrafię.
5. Idę z psem na spacer, bawię z nim. Czytam, wchodzę na neta, oglądam film, ćwiczę, rozmyślam o życiu.

1. Jaka jest Twoim zdaniem przewaga komiksu japońskiego (o ile jest) nad innymi? Jak wytłumaczysz fenomen mangi na świecie?
2. Jeżeli mógłbyś przenieść się do świata wybranej mangi, to gdzie byś się przeniósł i kogo byś odgrywał?
3. Jak myślisz, ile lat będzie jeszcze funkcjonowało forum Nao?
4. Umiesz słuchać ludzi i im doradzić?
5. Ulubiony drink

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1. Żadna. Nie ma takiej mangi która dorównałaby "100 bullets", "Nigdziebądź", "Sin City", "Kaznodziei", "Walking Dead" etc.
2. Znam tylko dragonbula. Byłbym Frezerem, gdyby miał genitalia. A tak to Nappą.
3. pizdyliard
4. Nie wiem. Spytaj ludzi.
5. Chivas Regal z pokojową temperaturą i szklanką.

1. Ulubiony serial
2. Ulubiona postać z serialu
3. Którą ze stron konfliktu uważasz za odpowiedzialną bądź odpowiedzialną w większym stopniu za wybuch I Wojny Światowej?
4. Obcy czy Predator?
5. Dracula czy Nosferatu?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  

Forum DB Nao » » » Gra 5 pytań
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook