Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Połowinki

Strony:   1, 2
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
My organizowaliśmy w restauracji dość dużej (bez nauczycieli). Mogę się pochwalić, że miałem udział robieniu kanalizacji tej restauracji ;D

Wygląda to tak, że przynosimy tylko własną wódkę. Za resztę wcześniej płacimy (my 70zł za osobę). Siadamy przy stołach, tam podają nam pierwszy posiłek w między czasie podchodzimy do stolików kolegów i pijemy za wspólne zdrowie. Po pierwszym posiłku idziemy tańczyć. W czasie tańca zniknęło 1/3 mojej 0,7 Ale nic, wysępiłem trochę od innych - przynajmniej nie rzygałem jak niektórzy ani (o dziwo!) nie zrobiłem z siebie idioty. Potem podali nam drugi i chyba zaraz po nim trzeci posiłek. Impreza się rozkręciła, no i tyle. U nas grał DJ. Niektóre chwilę naprawdę nie do zapomnienia. Aha i przy stolikach siadamy klasami. Ja siedziałem przy klasie dziewczyny, bo byłem jej osobą towarzyszącą.

Dodam jeszcze, że jak wziąłem talerz głęboki i zacząłem ładować do niego ciastek, które były na stoliku obok kelnera, to ten zaczął mnie besztać. No może pouczył mnie, że ciastka są dla wszystkich i żebym nałożył sobie na plaski talerz. No to wracam się do stolika biorę płaski talerz i zaczynam ładować ciastka, żeby go tylko wkurzyć. Z tych ciastek potem tylko jedno zjadłem.

Dodam też, że złapałem kolegę z klasy jak wpadł pod stół oraz spytałem jak się czuje, kiedy rzygał. Nawet potem ten kelner mnie polubił jak zobaczył, że jako nieliczny ogarniam co się dzieje xD.

Jak masz jakies pytania to dajesz, powspominam se chetnie ;d

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Czyli jednak bez nauczycieli?

Hah, pamiętam jak u mnie szkoła składała oficjalne oświadczenie na zebraniu z rodzicami i stronie internetowej, że nie ma nic wspólnego z imprezą organizowaną jako "połowinki". No, ale to to zwykła dyskoteka była w okropnej spelunie, to się nie dziwię, że im wstyd było.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tak bez nauczycieli, ale różnie bywa u mnie w mieście, raz z, raz bez.

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Dziwne, że oficjalna impreza szkolna dla nieletnich odbywa się z alkoholem, bez kontroli i opieki.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ochrona była ;D opieka byłą na barkach samorządu szkolnego ;p

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
I tak wydaje mi się to trochę patologiczne, że szkoła wyraża zgodę na patronat alkoholowej imprezy dla nieletnich...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Takie rzeczy mogą się odbywać bez udziału szkoły. Klasa robi zrzutkę, wynajmuje salę, potem sprzedaje bilety, które kupić może praktycznie każdy, kto wie o imprezie i zna dojścia do danej klasy. Dalej zaś co młodzież wyprawia na tych imprezach to już ich sprawa.
Taki system był stosowany przynajmniej w szkole siostry i w sumie w wielu innych włocławskich szkołach.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Takie rzeczy mogą się odbywać bez udziału szkoły. Klasa robi zrzutkę, wynajmuje salę, potem sprzedaje bilety, które kupić może praktycznie każdy, kto wie o imprezie i zna dojścia do danej klasy. Dalej zaś co młodzież wyprawia na tych imprezach to już ich sprawa.
Taki system był stosowany przynajmniej w szkole siostry i w sumie w wielu innych włocławskich szkołach.
Dokładnie, u mnie było identycznie. Dlatego tak się zdziwiłam, że chłopcy pisali wcześniej o "oficjalnych" połowinkach, które z tego co zrozumiałam, odbywały się z udziałem szkoły.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No Kiper będzie mieć z nauczycielami. A ja miałem oficjalne ale be nauczycieli xd

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Połowinki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook