Rok 1984 :: Premiera pierwszego rozdziału mangi "Dragon Ball" (33 lata temu)

» Dr. Slump [TV] [Lektor PL]

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.813
Plusy: 64
Udostępniam, co zgrałem z własnej przedwojennej kasety VHS. Za darmo. Na tę chwilę są to jedyne polskie odcinki tej serii dostępne w internecie. Być może dzięki temu inni się ogarną i zechcą udostępnić swoje, a nie nimi handlować. Więc jeśli ktoś ma pozostałe odcinki i nie jest żydem, to proszę się ze mną skontaktować.

Udostępniam poprawione 102 odcinki z różnych źródeł. Wszystkie, które u nas były, lub nie - nie jestem w stanie stwierdzić.

Informacje

Źródło: RTL 7
Rozdzielczość: 640x480
Typ pliku: avi
Audio: francuski + polski lektor
Czas trwania: ~11 lub ~21 minut

Chomik: * zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *
Mega: * zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT

Ten post był edytowany 17 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 23.12.2014, 20:42
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.626
Plusy: 10
Za darmo, o nie chcę, phi

Obraz
Son-Goku Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Son-Goku
Dni na forum: 2.484
Plusy: 14
dzieki ,ale nie wiem czy bede mial ,jeszcze czas ,zeby dr.slumpa obejrzec
czeqo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.213
Dobra robota! Ciekawe co na to pijawki, ktore sprzedaja to za pieniadze;]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Mam nadzieję, że trochę ten nielegalny i godny pogardy proceder ukrócę.

Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.125
Patrząc na czas jaki wpisałeś, czy DR. Slump został również ocenzurowany na rtl7?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Jest cenzura, ale głównie są to wycięcia wstępów, openingu, zapowiedzi i tego typu, ale normalne sceny chyba też się czasem znajdą. O ile w Dragon Ballu kupę na patyku zmienili na watę cukrową, tak tutaj jest kupa, bo to ważny element serii.

Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Patrząc na to co wrzuciłeś to wychodzi że dałeś nam 34 odcinki z 243 10 minutowych odcinków. Wiecie ile w ogóle wyemitowało rtl7?
Jeszcze jedno, takie małe światełko w tunelu a może nie ;] Napisałem ostatnio na twarzoksiążce u AXN SPIN :
Ja: Mam propozycję do działu "kultowe anime" ;] A mianowicie: "Dr Slump" oraz "Rycerze Zodiaku (Saint Seiya)". Kto jest za? ;]
AXN SPIN: O Slumpie nawet dzisiaj rozmawialiśmy z działem technicznym, że fajnie by było go zobaczyć na antenie AXN Spin Dzięki za pomysły, zobaczymy co da się zrobić w tym temacie...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Źle to napisałeś. U nas emitowali jakoś trochę ponad 100 takich połówkowych, czyli około 50 normalnych (link, 20% z 243).

Nie ma co liczyć na Slumpa, tego anime praktycznie w żadnym kraju nie wydali na DVD, w telewizji leciał ledwie w paru krajach, a JPF nawet przerwało wydawanie mangi. Po prostu kompletnie nie jest popularne. Gdyby emitowali, to byłoby bardzo dobrze, bo do tej serii nawet nie ma angielskich napisów

Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Cóż, opierałem się trochę na filmwebie... Trochę mylnie to tam przedstawili.
Nie wiedziałem że Slump doczekał się takiej ilości odcinków. Dodać do tego filmy kinowe i odsłonę z końcówki lat 90 i mamy sporą paczuszkę ;]
Ja tam trzymam kciuki za AXN SPIN. W końcu przez kilka chwil stacja stała się najlepszą pod względem anime.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Zmieniłem linki na coś sensowniejszego.

mmz007
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.082
Wow wstawka pierwsza klasa.

Ja ostatnio zgrałem około 9 odcinków Conana Awanturnika z kaset VHS ale to nie anime

Ma ktoś jeszcze coś starego?? Obojętnie czy to bajka czy anime?? Mogę tez zgrać z kaset jak ktoś nie ma możliwości i wrzucić na jakiś serwer.

Szukam bajki które emitował kiedyś TVN (Conan Awanturnik, Przygody Bosco, He-man, She-ra, Pinokio itp) jest jeszcze jakaś dobra duszyczka na tym forum co ma i się podzieli.
Edward Erlich
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.039
Siemka jestem nowy i wam zaraz coś opowiem o tych żydach.
Za Dr. slumpa wielkie uszanowanie , ale wątpie , żeby ktokolwiek miał całą serie xd
Za Conana ja bym był bardzo chętny .
Co do He man itp znam tylko jędną osobę która posiada to wszystko i wszystkie odcinki ale chce za to taką kasę , że niejednego dobrego nikona mógłbym sobie kupić xd i chyba jako jedyna osoba ma większość anime i bajek który kiedyś leciały .
A co do tych którzy sprzedają - wcale wam się oburzenia nie dziwie bo sam chodzę wku.... , że za he man musiałbym 2000 złoty zapłacić , ale tym co uczciwie zbierali na zakup założmy przykładowo Ulisses 31 polski lektor 600 złoty to się wcale nie dziwie , że nie chcą oddać za darmo . Ale ci co kantują powinno się takim dobrać do tyłka . Z pozdrowianiami faun anime xd
czeqo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.213
He mana ostatnio znalazlem na chomiku z polskim lektorem w bdb wersji:) takze powoli wszystko wycieka:P
Kseroboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.945
Dzięki za odcinki. Pozwolę sobie je zachomikować na swoje konto. Jeśli masz coś przeciw, usunę. Co do samej treści tak na przyszłość :
Skróty których ostatnia litera jest taka sama jak ostatnia litera pełnego słowa zapisujemy bez kropki.
Przykład :
Doktor - Dr
Magister - Mgr
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
To jest angielski tytuł, więc ma być z kropką.

Kseroboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.945
Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się odcinkami. Zwracam też honor odnośnie teoretycznego błędu. Z Dr. Slumpem może Ci nie pomogę, ale na moim chomiku znajdziesz kilkadziesiąt MOICH pozycji, zgrywanych PRZEZE MNIE i nie dostępnych wcześniej. Oczywiście nie wszystko, a wyłącznie te podpisane. Zapraszam.

Za darmo.(...) a nie nimi handlować. Więc jeśli ktoś ma pozostałe odcinki i nie jest żydem(...)
Odczuwam tutaj trochę "żaluzje" i żal. Tylko jeśli o to Ci chodzi to chodzi Ci bardziej o kupno, czy o sprzedaż? Jeśli :
1) O to pierwsze, to zrzutka na pewnym forum, zamkniętym i ogólnobajkowym, to jest otwarta dla każdego. Nie jest ona obowiązkowa, a każdy może dać dobrowolną kwotę. Warunek jeden - linki nie wypływają dalej. " Zasada jest prosta - dołożyłeś się dostajesz linki nie dołożyłeś się to przykro mi bardzo"(cytat jednego z forumowiczów). Nikt na tym nie z nas(czyt.forumowiczów) nie ma zysku, a jedynie wspólnymi siłami zbieramy na pozycje niedostępne, a za które nikt jednostkowo nie zapłaciłby tak wygórowanej kwoty
2) Jeśli chodzi o to drugie to jak najbardziej tego nie rozumiem. Osoba handlująca(a jest już ich kilka) chce czasami nawet kilka tysięcy za niekompletną bajeczkę, bez żadnych praw licencyjnych i dystrybutorskich. Fakt - liczy się jej czas na zgranie. Ale na jakiej zasadzie tutaj wycenia się daną pozycję? Nie ma przecież odnośnika. Jest to nic innego jak skąpstwo, chęć zarobienia na czyjeś nostalgii i dzieciństwu. Pasjonat wymieniłby się, a nie zarabiał na grupce osób, wiedząc, że obojętnie jaką kwotę poda to i jak zapłacą.

Ciężko to wszystko obrać w słowa, ale jeśli masz ochotę porozmawiać to proponuje na PM, lub założyć odpowiedni temat na takie przemyślenia. Przepraszam za OffTopic. Pozdrawiam

Kuba(Ksero)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Kseroboy napisał(a):
Tylko jeśli o to Ci chodzi to chodzi Ci bardziej o kupno, czy o sprzedaż?
Obie te rzeczy są problematyczne, ale sprzedaż bardziej, bo gdyby jej nie było, to by nie było też kupujących, kryjących się i wymieniających w tajemnicy linkami. Parę lat minie, serwisy hostingowe padną, dyski twarde się spalą i odcinki przepadną, a handlarz znajdzie kolejnych, którzy zapłacą mu te 500 zł. A fani Slumpa będą w dupie.

Gdyby każdy się kierował czymś takim, to by teraz nie było ripów z Dragon Balla w internecie i wielu innych serii. Ale kiedyś tak nie było, ludzie wstawiali odcinki za darmo - żeby podzielić się z fandomem.

Warunek jeden - linki nie wypływają dalej.
To jest po to, by móc handlować z kolejnymi ludźmi tym samym, jak pisałem wyżej (ewentualnie organizator, który ma kontakt z tym tajemniczym handlarzem robi wszystkich w bambuko ^^). O przeciek nietrudno i wiem, że w końcu te odcinki i tak będą ogólnodostępne. To jasne, że gdyby ktoś te odcinki wstawił do internetu, to by handlarz nagle nie zwinął interesu, bo niby z jakiego powodu? Ma rezygnować z takiej kasy (500 zł w zasadzie za nic)? No dajcie spokój

O to pierwsze, to zrzutka na pewnym forum, zamkniętym i ogólnobajkowym, to jest otwarta dla każdego.
Nie jest otwarta, bo na forum nie można założyć konta.

Na koncie mam odblokowaną opcję chomikowania, więc proszę bardzo. Inne produkcje też możesz. Ja nie widzę w tym problemu, w końcu nie mam do tych materiałów żadnych praw.

marcin1479
Nameczanin
Nameczanin
marcin1479
Dni na forum: 3.120
można by było poprosić o reupload w wolnym czasie na jakiś inny serwer np: fastshare? Bo niestety wszystkie linki padły,wiem że jest jeszcze na chomiku ale nie każdy ma tam konto i transfer na pobranie.Pozdrawiam
Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Znalazłem kilkadziesiąt odcinków z Lektorem PL na youtube. Rip by swieckiewucko
Youtube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLxm7eDc2kNBxDqC7wCF-sNgwcNPbWflL5

W miarę mozliwości będę przeżucał epy na chomikuj:
http://chomikuj.pl/Look-e/Anime/Dr.+Slump+1981+-+Lektor+PL

EDIT: Na moim chomiku mam 53 odcinki z polskim lektorem. Są to epy 1-51, 54 oraz jeden special.

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dr. Slump [TV] [Lektor PL]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump