Forum Dragon Ball Nao

» [Sci-Fi] Niesamowity Spider-Man

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.237
Plusy: 26
Nowa adaptacja przygód człowieka pająka tym razem z pod klapsów Marka Webba. Jak sama nazwa wskazuje, film będzie miał sporo wspólnego z komiksem o tym samym tytule, będzie to reeboot czyli nowa opowieść o tym, jak to PP został spidermanem a jego wrogiem będzie - Lizard. Będzie to także pierwsza adaptacja pająka w 3D, czy będzie lepsza od trylogii Raimi'ego?

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=-tnxzJ0SSOw&c ... Gl29Cmh1_d

Lizard bez pyska wygląda słabo, ale zgodnie z owym komiksem, ogólnie reżyser postawił chyba na większy realizm aniżeli Raimi i chyba spróbuje przedstawić obraz pająka tak jak Nolan gacka.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Film niezły, ale pozbawiony pewnego klimatu, Peter Parker wygląda jak hipster, czupryna, smukła sylwetka i deskorolka ; p Dziwnie się patrzy jak korzysta z smartphone'a a badania przeprowadza na jakiejś dotykowej, kosmicznej technologii. Efekty tez wypadły średnio, strasznie mocno komputerowe, rzekłbym nawet surowo.

Mocnym punktem jest fabuła, ciekawa i jest pomijany w ogółach wątek rodziców Parkera, a także to, że pierwszymi przeciwnikami Spidey'ego była tak naprawdę Policja i komisarz Stacy. Lizard wypadł ok, chociaż głosy we łbie, przypominały mi trochę Goblina z pierwszej części Raimiego ; p

Ideology evo:
Obraz
Google
Super Saiyanin 5
Super Saiyanin 5

Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.757
Plusy: 7
Nie miałem zbyt wygórowanych oczekiwań co do tej produkcji, także za bardzo się nie zawiodłem. Moje pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne, nowy Spider to typowy amerykański film. Standardowo w liceum jest fajtłapa, mięśniak i szkolna 'piękność'. Momentami to było tak żenujące, że miałem ochotę przerwać oglądanie. I te powiązania ludzi, normalnie jaki ten świat mały Przy scenie z dźwigami wybuchłem śmiechem. Film ponoć jest wierniejszy komiksowi, przez co ludzie wyżej go oceniają i mam wrażenie, że chyba tylko z tego względu. Dla mnie z tym rebootem powinni się wstrzymać i nakręcić go dopiero za 10 lat.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.613
Plusy: 10
No ale Peter nie był skejtem tylko kujonem, trochę mnie to zbiło z tropu. Poza tym film dla mnie lepszy niż te 3 z Tobey'em. W ogóle to Peter i jego czupryna na młodego wykształconego z wielkiego miasta mocno odebrała mi to poczucie, że to Peter Parker, ale ok, zaakceptowałem. Przelolem był w ogole motyw z dźwigowymi, no co to kurde było? Kolo stawia na głowie chłopaków z firmy, żeby posutawiać dźwigi dla superbohatera? Tandeta w członek. Dobrze że była Gwen Stacy, bo ze wszystkich dziewczyn to ją najbardziej lubię.

[oi49.tinypic.com/smpwyh.jpg]
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Google
Super Saiyanin 5
Super Saiyanin 5

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz

Ideology evo:
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 4.345
Plusy: 25
Całkiem niezły, aczkolwiek walki z bossami gorsze niż w jedynce. Humor zacny. Emocje też są.

Last.fm
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Zawiodłem się na drugiej części. Fakt jest bardzo klimatyczny, pająk tryska humorem i jest bardziej przyziemnym superbohaterem, aniżeli kreacja Raimi'ego przez co czyni go wierniejszym do komiksowego odpowiednika. Niestety historia przedstawiona w filmie jest strasznie słaba i strasznie naciągania, jedyne momenty godne polecenia to lwia częśc czyli wątek dotyczący rodziców Parkera. Jest dwóch wrogów, łiboś bez przyjaciół, który jest zły, że spidey zapomniał jak się nazywa a drugi wkurzył się bo spidey nie dał mu krwi, no kurde co to za motywy...?:F. Ostateczna walka zbyt krótka, a o śmierci Gwen nie będe się wypowiadać, bo przy tej scenie parsknąłem śmiechem.

Równie dobrze ten film mógłby się nazywać Amazing Spider-Man 2: The Sinister Six begins, bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ta grupa pojawi się w nastepnym filmie. W tym uformułował się zalążek i nic więcej.

Teraz ogrywam grę TASM2 i już w niej jest ciekawsza historia....

Ideology evo:
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
http://www.filmweb.pl/news/A+jednak!+Spider- ... ela-109696

Było do przewidzenia, Iron Man ze Starkiem zakończony, pozostają jeszcze ostatnie części Thora i Kapitana Ameryki, dwie Avengers i to tyle. Reszta wynalazków tj: Ant-Man, Strażnicy, Captain Marvel, Black Panther to jednak nie są tak krzykliwe marki i zdecydowano się powalczyć o jakąś lepszą. Jak dla mnie bomba, bo gołym okiem widać, że ostatni Człowiek-Pająk Sony nie wyszedł.

Ideology evo:
Obraz

Forum DB Nao » » » » [Sci-Fi] Niesamowity Spider-Man
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump