Forum Dragon Ball Nao

» Gonar na co dzień

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.267
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zagadał do mnie Endzik i mi powiedział, jak wygląda wizyta Gonara w spożywczaku po bułki.

Dzień dobry, u kapitalisyu pani robi? Pewnie kawał mendy, co?

A teraz wizyta Gonara po zasiłek:

Wie pani, ja bym tego zasiłku nie brał, bo chyba jestem kapitalista. To znaczy jakbym miał firmę, to bym ludziom nie płacił. No ale zasiłek mi się należy, to biorę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.242
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

Za mądre i za długie

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.999
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zrób po każdym zdaniu około 30 sekund przerwy i Gonar jak żywy
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.267
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Rok 2018, Rewolucyjna zwyciężyła. Dzielni chłopi i robotnicy pokonali kościelno-kułacko-burżuazyjną dyktaturę i zaprowadzili dyktaturę proletariatu. Teraz nastąpiła ta chwila, na którą wszyscy rewolucjoniście czekali, czyli dzień podziału łupów. Jedni dostali zastawy stołowe, inni pościele, inni kartofle z komórek tych chłopów, którzy ukrywali swoj dobrobyt. Od bogatszych do tych bardziej zasłużonych szły złoto, kamienie szlachetne i waluty. Jedna z takich scen odgrywała się właśnie w siedzibie powiatowego komitetu partii w Pile.

-Towarzyszu Feldman, a jakie są wasze zasługi dla Wielkiej Rewolucji chłopsko-robotniczej.
-No..., no te, dawałem pracę na moje utrzymanie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.553
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hayato na co dzień. Rok 2045 r. - niezmienny Hajaś siedzi przed kompem i żali się dzieciom znajomym, jaki to jego los jest parszywy, jak ciężki jest żywot. Tak sobie na szybko wymyśliłem.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.861
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Rok 2018, Rewolucyjna zwyciężyła. Dzielni chłopi i robotnicy pokonali kościelno-kułacko-burżuazyjną dyktaturę i zaprowadzili dyktaturę proletariatu. Teraz nastąpiła ta chwila, na którą wszyscy rewolucjoniście czekali, czyli dzień podziału łupów. Jedni dostali zastawy stołowe, inni pościele, inni kartofle z komórek tych chłopów, którzy ukrywali swoj dobrobyt. Od bogatszych do tych bardziej zasłużonych szły złoto, kamienie szlachetne i waluty. Jedna z takich scen odgrywała się właśnie w siedzibie powiatowego komitetu partii w Pile.

-Towarzyszu Feldman, a jakie są wasze zasługi dla Wielkiej Rewolucji chłopsko-robotniczej.
-No..., no te, dawałem pracę na moje utrzymanie.
LOL, poprawka Feldmann. Czemu od razzu zakładasz kradzież, może du chodzi o nie równy podział wypracowanych zysków, kapitalista będzie cię dla swojego dobra wyzyskiwał. W zamian da ci worek ryżu, albo coś taniego byś się cieszył.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Gonar na co dzień
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook