Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Prawnik w rządzie?

Strony:   1, 2, 3, 4  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Okej, ja też juz zakończę. Bo jestem tępy i mam swoje zdanie a ty swoje wyuczone i mówisz o wolności XD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Czyli uważasz mnie za głupią, nie potrafiącą samodzielnie myśleć, skąd wiesz czego się wyuczyłam, choć nigdy prawa nie studiowałeś. Oceniasz mnie tylko wg stereotypu.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No tak oceniam, a nie uważam cię za głupią. Po prostu zostałaś tak wyuczona przez ludzi, że nie możesz dalej/głebiej myśleć, choć myślisz że tak jest.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakie swoje zdanie? Jesteście za wolnością w myśl zasady "chcącemu nie dzieje się krzywda" i jednocześnie uważacie, że wam się należy i doszukujecie się w każdym ziarna dobra, która dla was stanowi marksizm. To się ze sobą gryzie. Po prostu nie macie pojęcia o czym mówicie i nie panujecie nad własnym umysłem. Taka panuje wam w czasce pustka, że skrawki jakiejś tam wiedzy odbiajają się o siebie. Przy obiciu wyzwala się energia kinetyczna, która napędza właśnie takie "zdanie własne".

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Te dobry jesteś, jak ty to robisz ? Ale czemu tak hejtem piszesz XD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonardino napisał(a):
No tak oceniam, a nie uważam cię za głupią. Po prostu zostałaś tak wyuczona przez ludzi, że nie możesz dalej/głebiej myśleć, choć myślisz że tak jest.
Głębiej czyli jak? To, że rozpatrywałam na studiach zagadnienie wolności np. w aspekcie filozoficznym czy prawnym, znaczy, że nie wyrobiłam sobie własnego zdania. Studia dają Ci narzędzia, ale nie wpływają na Twoje poglądy, chyba, że jesteś słaby i ich nie masz, ja mam.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale egzaminuje cię nauczyciel, który jest opłacany przez państwo i tyle na temat. No chyba że nie skończysz nauki.

[ Dodano: 07.12.2012, 15:46 (po 42 sekundach) ]
Egzamin na yyy prawnika będziesz miała od MEN-u raczej ?!
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonardino napisał(a):
Ale egzaminuje cię nauczyciel, który jest opłacany przez państwo i tyle na temat. No chyba że nie skończysz nauki.

Zdawanie egzaminu a osobiste poglądy to dwie sprawy. Idąc tym tropem, każdy prawnik danej uczelni ma takie same poglądy, ciekawa teoria...

Gonardino napisał(a):
Egzamin na yyy prawnika będziesz miała od MEN-u raczej ?!

Nie ma czegoś takiego, kończysz studia z tytułem prawnika, nie ma oddzielnego egzaminu, nie myl z aplikacjami.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Miyu poglądy ma swoje ale dla siebie, na forum publiczne ich nie wygłosi. Gdyż go zjedzą wyśmieją, katole, ludzie, rząd. Ludzie się też sami kontrolują i inność wyśmiewają.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No to Gonar powinieneś połknąć to co powiedziałeś, że jestem "po służną" owieczką. Bo ja studiów nie ukończyłem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale się uczysz. Studiujesz, a przecież masz maturę XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No zdałem maturę, wybacz, umysł mi się przez to ciasny i zamknięty zrobił. I nie studiuję.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No Al jak widać jestem wyjątkiem, to kiepski proces myślowy masz skoro tak twierdzisz.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Miyako napisał(a):
kończysz studia z tytułem prawnika
A nie przypadkiem magistra prawa?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
Cii, nie wymagaj od Gonara znajomości jakiegokolwiek tematu, na który się wypowiada.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Mart napisał(a):
Miyako napisał(a):
kończysz studia z tytułem prawnika
A nie przypadkiem magistra prawa?
Chodziło mi o nazwę zwyczajową, bo ludzie mylą pojęcie osoby tylko po studiach prawniczych a osoby, która poszła dalej i robi/zrobiła aplikację.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Miyako napisał(a):
Chodziło mi o nazwę zwyczajową, bo ludzie mylą pojęcie osoby tylko po studiach prawniczych a osoby, która poszła dalej i robi/zrobiła aplikację.
No dokładnie o to mi chodziło. Ten pierwszy typ to magister prawa, a ten drugi, to prawnik. Tak przynajmniej mi to wyjaśniono.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.497
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Prawnik równa się osoba po ukończonych studiach prawniczych (magister prawa brzmi tak strasznie oficjalnie i nikt tak nie mówi raczej, dlatego tak nie napisałam) o osobie po aplikacji mówi się w zależności od tego jaką skończyła, np. adwokat, radca, notariusz, nazwanie takiej osoby prawnikiem to tak jak pomylenie mgr z dr, umniejszenie komuś rangi.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mgister brzmi dumnie, ale skoro prawnik jeszcze bardziej to ja nie wiem XD No i ta nauczycielka jest/była radcą prawnym i nauczycielka. Pewnie bez magistra, jak u większości kadry nauczycieli. No i z tego powodu pewnie miała mniejszy zarobek bo nie była magistrem ;p I jeździła maluchem, ale pewnie to nie ma wpływu czym jeździła.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zarobek ma wpływ na to, czym się jeździ.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Prawnik w rządzie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook