Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Peter Jackson' KING KONG

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.838
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Moim zdaniem zapowiada się ciekawie. Super efekty, osoba Petera Jacksona, King Kong.

A wg. was jaki jest ten film?

Zacząłm ściągać przez Emule (nie eMate ) no i myśle czy warto.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
King Konga nie widzialen , ale polecam Peter Jacksons Martwica mózgu [ ort! ]

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.900
Posty: 407
jeżeli bedzie to taki remake jak Gozilli to ja dziękuje. Tak jak jestem fanem japońskiego kina i zawsze ceniłem gumowego stworka, tak gozilla "made in USA" zamieniła sie w smoka ziejącego ogniem..

Z drugiej strony king konga raczej nie spiepszą, gdyż to jest w pełni film amerykański... "na co nam fabuła- mamy efekty specjalne".

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak jestes fanem japonskiego kina to polecam siedmiu samurajow Kurosawy.


Wracajac do king konga - ma tam grac Jack Black . Ide na to

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.838
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Tak jak jestem fanem japońskiego kina i zawsze ceniłem gumowego stworka, tak gozilla "made in USA" zamieniła sie w smoka ziejącego ogniem..
....który mi się bardzo podobał Mnie koleś w stroju wielkiej jaszczurki nie przekonywał, amerykańska wersja za to bardzo mi podpasowała. Może jestem opentaty tym kiczem z "hameryki", lecz wole takie filmy, gdzie moge nacieszyć oko, jeżeli już fabularnie leży (chociasz tego o tej Godzilli powiedzieć nie moge).

We wtorek ide z klasą na to więc moge zdać relacje, jeżeli nikt wcześniej tego nie oglądnie ^^.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Byłem na Kongu i serdecznie go polecam , ale tylko pod warunkiem że ogląda się go w takich warunkach jak ja czyli:

Duże kino
zajebiste nagłośnienie
dwa piwka

Na kompie bez efektów film mógłby wydać się dość denny , ponieważ fabuła nie zachwyca . Nie ma w niej tej głębii która była we władcy i groteski martwicy mózgu , ale efekty są chyba jeszcze lepsze niż we władcy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Niestety nie miałem okazji tego oglądać Ale z tego, co wyskrobałem na zapowiedziach, film jest pewnie bardzo dynamiczny, trzyma w napięciu i czasami zaskakuje. O efektach specjalnych się nie wypowiadam, wystarczy mi nazwisko reżysera Co do fabuły? Jest pewnie taka jak w produkcji z czasów II wojny swiatowej, lecz nieco sfuturyzowana....
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Peter Jackson' KING KONG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook