Forum Dragon Ball Nao

» Matka Kakarotto

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
jak każdy wie, o tej kobiecie kompletnie nic nie wiemy,nie pojawiła się w filmie o Bardocku, ani w żadnej części historii Goku.
Osobiście wyobrażam ją sobie jako zupełnie "inną" niż cały ród sayan - mogła być dobra, na pewno [ ort! ] bardzo ładna ale też posiadał sayańską godność - może umarła rodząć kakarotka, albo coś inego jej się stało - np. odkryła ważny sekret i frezer zagroził jej że jeżeli się nie zabije( tak żeby wyglądało na wypadek) to on zamorduje jej bliskich (bardocka i synów), tak więc zrozpaczona dziewczyna rzuca sie z najwyższego mostu na Vegecie i ginie
ekhm.. troche mnie poniosło, no ale cóż... a wy jak sobie wyobrażacie matkę kakarotta i to co sie z nią stało? no bo w końcu bardock sam sobie 2 synów nie zrobił

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
To rzucenie się z mostu nie jest dobrą wersja. Saiyanie spadli z większej wysokości i żyli dalej...

Po co takie teorie spiskowe. Wiemy, że mial matke, wygląd zawdzięcza ojcu. Troche znamy Bardocka, więc moznaby niektóre cechy przypisać matce.

Poza tym, czemu nie mogłaby być jak inne kobiety SJ? Raptem znamy jedną - Seripę, o której też zbyt wiele nie wiemy. Może to ona właśnie była wyjątkiem i jako jedyna, albo jedna z niewielu, wojowała razem z facetami.

Matka Kakarotto mogła sobie po prostu żyć, nie musiał jej nikt zabijać. Mogła umrzeć przy porodzie, co może być dobrą alternatywą, albo umarła nim Frezer rozwalił pl. Vegeta. Bo wtedy to już na pewno zginęła.

Jakby na to nie patrzeć, była malo znaczącą postacią. Tak samo jak matka Vegety, o której nic nie wiemy.

Co do wyglądu matki Kakarotto, to można iść innym tropem - oprzeć się o Raditza. Chyba, ze był on z innej matki lub innego ojca.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
ja kompletnie o tym nie myslalem ale ciekawe czemu jej nie pokazali moze ona byla mila a moze jakas beznadziejna
albo byla saiyanka
nie wiadomo. ja osobiscie o jej matce nie myslalem
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Nigdy się nie zastanawiałam nad tym tematem. Jedyna Saiya-jinka czystej krwi która się pojawiła w całej wersji Dragon Ball to Seripa. Walczyła u boku Bardocka.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ojej! Odradza się moja wena twórcza! Chyba zaraz coś wymyślę!

Matka Kakarotto była niezwykłą osobą. Była miła, ładna i sympatyczna (dlatego poderwał ją Bardock). Była jedyną we Wszechświecie Legendarną Super Sayianką - siłą przewyższała Brolly'iego z 4razy, ale nie lubiła się chwalić i ją w sobie tłumiła (a co tam). Po porodzie chciała założyć własną firmę budowlaną ale ciężko zachorowała na serce (choroba ta co Goku miał w Android Saga) i niestety umarła...

Oczywiście te informacje są poufne (nie wiedzą o nich sami twórcy filmów kinowych i mistrz Akira Toriyama), więc cichutko...

PoZdRaWiAm

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
nie, nie nie...

Był zimny poranek, szyby w pokoju Beetroty (zgadnijcie, od czego imię?) pokrywał szron. Obruciła się na łóżku i zobaczyła puste miejsce koło niej. Bardock wykonywał kolejną misję gdzieś daleko, nawet sam świętej pamięci Wielki Król Cucumber (zgadnijcie od czego imię?), czyli prapraprapraprapradziadkami Vegety nie wiedział gdzie leży planeta, na której wykonuje misje. Wstała z łóżka i popatrzyła przez okno na miasto. Tysiące latająych maszyn, kilometry dróg wykonanych z nieznanego żadnej innej cywilizacji materiału... czuła się tu obco i nieswojo, przy życiu trzymała ją tylko jedna myśl. Narodziny trzeciego syna. Tak, Beeterota była brzemienna z kolejnym dzieckiem Bardocka. Postanowiła że nada mu imię Taurus.
Nagle z marzeń wyrwał ją wtrząs. Sciana wybuchła odrzucając kobiete w przeciwległy kąt pomieszczenia. Uderzyła się w głowe, czuła jak cieknie jej ciepła ciecz po czole i spływa na policzek. Zobaczyła, że przed jej pokojem, na zewnątrz lewituje członek elitarrnej armii Vegety Ou, Asparagus(zgadnijcie, po czym imię?) Kobieta, przerażona i ranna, nie wiedziała co robić. Przestraszona, nie ruszyła się gdy ten zaczął kumulować energię w dłoni.
- Król Vegeta wie o twoim dziecku, Beteroto! Ty i on zgniecie! - krzyknął formując coraz większy pocisk.
- Aa...alee.. - zdołała wyszeptać, poprzez łzy.
- Chcesz wiedzieć czemu? - udał, że jest miły. - Ależ to proste... To małe Sayiańskie ścierwo ma niewyobrażalną moc bojową! Trzeba eliminować takie jednostki, zanim zwrócą się przeciwko władzy! Ty będziesz tylko przypadkową ofiarą... HAAA!! - krzyknął kończąc swą opowieść. Przerażona kobieta ujrzała tylko wielki błysk. Nic już nie czuła.
Mocne ściany nie pozwoliły przebić się doskolane wyliczonemu pociskowi energii. Zadanie zostało wykonane. Zadowolony Asparagus wrócił do władcy i zdał raport.
Tej samej nocy został zabity przez przez jednego z Sayian. Zdążył mu zrobić rane na twarzy w kształcie krzyża. Nie mógł wiedzieć, że zabił go ojciec nienarodzonego dziecka, Bardock.

I TO SIĘ NAZYWA WENA TWÓRCZA!!!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 18.12.2006, 22:14
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Ja nie mam zamiaru pisac jakiejs bazsensownej opiowiesci. Matka Kakarotto nie byla ukazana bo bylo to nie potrzebne. Skoro Akira jeje nie chcial ukazac widocznie tak mialo byc i tyle. I nigdy sie nad tym nie zastanawialem i nadal nie mam zamieru.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Przyznam szczerze, że nawt nie czytałem tych waszych wypowiedzi(opowiadań o niej) bo prawdę mówiąc nic one wartościowego nie wnoszą do tematu.
Zqamiast wymyślać, i opisywać to, może zastanówmy się nad tym, po kim Goku odziedziczył swoisty "geniusz" do walki..
Jak wiemy- Bardock, mimo wielkiego zacięcia oraz zapału do walki, wielkim wojownikiem nie był. Nie posiadal on nadzwyczajnej siły. Jedyne co było w nim nadzwyczajne, to jego wizje(choć to i tak było wymyślone przez kogo innego niż A. Toriyama...).
Tak więc ja zaryzykuję stwierdzeniem, że Goku odziedziczył swoją moc nie po ojcu, lecz po matce. Za kim więc mogła ona być?? Może nie była ona Saiyanką?? Może była kimś podobnym, lecz mimo wszystko innej rasy... Może była nawet Tsufulem?(tak chyba się to pisało..)
podkreślam- nie wiemy o niej nic, tylko tyle, że dzięki niej powstał genialny wojownik, a jak wiemy- mieszanie krwi Saiyan z inną rasą wpływało jednak mimo wszystko pozytywnie na siłę...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Jeśli by była Tsufulem to Goku nie byłby taki mało inteligentny . Myśle, że taka cecha jak talent do walki nie musi być chyba dziedziczona. Ludzie czasem rodzą się z talentami, których ich rodzice nie posiadają.

Zgadzam się, że te zmyślone historie niczego nie wnoszą do tematu. Ale i sam temat jest czysto hipotetyczny, więc można sobie pofolgować.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Jeśli by była Tsufulem to Goku nie byłby taki mało inteligentny
Ale opn nie był głupi. On był po prostu mało roztargnięty, a to było spowodowane upadkiem w dziecieństwie więc niczego to nie znaczy. Ale oczywiście nie zakładam że koniecznei była tsufulem, ale nie koniecznie była saiyaninem.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
A ja powiem cos innego.

Widze tu wypowiedzi, jakoby matka Goku miałaby byc miła i sympatyczna, bo po kims Goku musiał to odziedziczyć.

Ale przeciez młody Goku był wredny jak tysiac diabłów i jeszcze trochę. Dopiero jak sie rabnał w łeb, stał się miły i kochany. Tu nie działały zadne geny tylko kawałek skały i siła grawitacji.

Dlatego ja podejrzewam, ze jego matka po prostu była zwykłą, wredną, sayiańską wojowniczką. Może ładna, bo Bardock do paskudnych nie należy, a faceci w jego typie raczej lubią mieć wypaśna laske u boku. Miłe sympatycznosci to nie z tego rodu.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Tu nie działały zadne geny tylko kawałek skały i siła grawitacji.
Leże i kwiczę A tak na poważnie to zgadzam sięz Tobą. Przecież Goku to był największy natręt.. bił, krzyczał, nie dawał spokoju dziadkowi Gohanowi. dopiero upadek wszystko zmienił.
No a czy laska.... a może jego matką był Friezer?

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
nie frezer, Badrock byl transeksualusta i Krol zapladnial metoda in vitro (bez obrazy dla niektorych)

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
saiyanie raczej nie należeli do specjalnie 'rodzinnych' osobników, myślę, że kobiety pełniły tam dość brutalną rolę 'produkowania' następnych pokoleń, a ich udział kończył się wraz z przyjściem na świat dziecka.
swoją drogą nie możemy mieć pewności jak w ogóle wyglądał rozwój płodu saiyańskiego i ile trwała ciążą, jaki miała przebieg i jaki był wtedy stosunek rodzicielek do potomków.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Może rozmnazali sie poprzez pączkowanie, niczym poziomka? Nawet pasuje - oni maja warzywne imiona, poziomka to owoc - jest pewien związek XD


Ludzie, nie ma sensu roztrzasać co by było gdyby było XD Skoro Akira nie pokazał matki Goku to najwyraźniej miał powód ;]


Nyaaa, Variu XD Freezer całkiem sexy jest XD Ach, ten zgrabny tyłeczek XD Ale Bardock chyba jednak wolał kobiety...

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ja napiszę tak:

Matka Goku nie została pokazana nigdzie, ponieważ nie było takiej potrzeby. Poza tym Akira nie przemyślał że będzie tworzyc jakieś Cell Game, Buu Sage i całe GT, jak i również kilka kinówek, i dlatego nie było tam mamuśki Goku. poza tym [ ort! ] z tego co wiem, Sayanie rodzili się "seryjnie", czyli nie po to by mieć rodzinkę, ale po to by zajmować i podbijać inne planety.

A teraz wersja dla nieco starszych:

Całkiem możliwe że mężczyźni Sayanie po prostu wykorzystywali Sayanki w celach reprodukcyjnych (któż to wie?), i dlatego Goku prócz pokazanego Radima mógłby mieć jeszcze kilku innych braci albo sióstr. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A może Seripa była matką Goku, tylko, że z niewyjaśnionych powodów rozeszli się z Bardockiem i jedyne co razem robili to wojowali?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
można dopuszczać sie że sayanie nie mieli matek może brali kody genetyczne ojców i tworzyli małych w maszynie, czemu nie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Jak wiadomo dzieci saiyanskie już jako maluchy były umieszczane w kapsuły gotowe do wysłania na planety które miał być przez nie podbite.
Wywnioskowac więc możemy, ze Saiyanie nie byli raczej opiekuńczymi rodzicami.
Co do "taśmowego produkowania" wojowników raczej wątpie.. Przyznac trzeba że naród ten był raczej narodem dość prymitywnym, i prędzej robili to tradycyjnie, i po prostu pozostawiali dzieci same sobie, niż za pomocą maszyn, i rozwiniętej techniki produkowali je..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Po pierwsz na planecie sajan był dwie półcie. Po drugie wszyscy sayjanie stali po stronie zła. Po trzecie jego matka mogła wyglądać jak Radiz. No i to chyba wszystko.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Matka Kakarotto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook