Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Projekt X

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=FTQIHH_wUDM

Film o domówce, która wymknęła się z pod kontroli, oglądał ktoś?

Ja oglądałem, bo chciałem zobaczyć dlaczego w pewnym momencie zrobiło się o nim głośno. Rewelacji nie ma, typowy film dla gimbazy z imprezą i cyckami toteż dlatego pewnie się tym jarali. Aczkolwiek ostatnie sceny pobojowiska całej dzielnicy i niemożność policjantów robią wrażenie.

Można obejrzeć choćby dla dwóch postaci - karła, którego wsadzili do piekarnika a później ten walił wszystkich po jajcach i T-Rexa, dilera dragów, któremu zarabali krasnala w którym były ekstasy i ten wkurzony wparował na imprezkę z miotaczem ognia.

Ponoć oparty na faktach i ma być podobno sequel, może tym razem zainspirują się ta dziewczyną z Polski, do której pod dom też przyszło ileś tam k ludzi? .

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Oglądałem, ale czemu dla gimbazy. Film nie ma jakiegoś tam przekazu ale dobra rozrywka i tyle po tym filmie się spodziewałem. I true dwa krasnale tam wymiatają.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Machiavelli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.130
Posty: 6
Fakt Krasnale i scena rozwałki są najmocniejszą stroną tego filmu Szczerze mówiąc, to bardzo mi się intro spodobało. Fajny kawałek Reszta utworków też w sumie daje radę ;p
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.895
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Shihouin napisał(a):
Film nie ma jakiegoś tam przekazu ale dobra rozrywka i tyle po tym filmie się spodziewałem.
Ja z kolei nie rozumiem jak ten film można rozpatrywać w kategorii komedii, przecież to jest istny horror pokazujący, jak przerażająca może być siła tak dużej ilości pijanych ludzi bez żadnych zasad. Moim zdaniem film miał być przestrogą - główny bohater traci możliwość pójścia na wymarzone studia, jego rodzina jest zrujnowana, ogólnie wszystkim organizatorom imprezy trochę złamało się życie. Szkoda, że ludzie traktują go jako inspirację.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Raczej jako "fuck the system" może dlatego to jest takie fajne.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.895
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Osobiście nie wiem co jest fajnego w grupce nieudaczników-prawiczków, którzy robią imprezę mając nadzieję, że uda im się zaliczyć, przez co niszczą sobie życie ;p

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zniszczyli sobie tylko ten organizator i Costa, który oczekiwał na badania DNA na ojcostwo od trzech dziewczyn. Ten emoś kamerzytsa gdzieś zniknął bodajże a ten co sobie łapę rozwalił skacząc z dachu, upiekło mu się bo rodzice nakierowali go na niepełnosprawnego :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.895
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jak na jedną imprezę to i tak dużo, zwykle udaje się bez takich przykrych następstw ;p
Kiedyś robiłam u siebie domówkę i tak jakoś niechcący wyszło, że zebrało się ponad 80 osób, a wielkiego domu nie mam, trochę szkód było i ogólnie to była chyba najgorsza noc w moim życiu, więc to nie jest nic przyjemnego, wierzcie mi.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Projekt X
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook