Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Prawo jazdy

Strony:   1, 2
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.441
Posty: 251
Hehe, Rybnik to miasto z największą ilością rond w Europie, dlatego śmieję się, że mam je zdecydowanie opanowane. Nie bierz rzeczy zbyt poważnie.
Plus jest taki, że tam ludzie potrafią na nich jeździć, a w Krakowie koleś wbił się przede mnie na zły pas na Grunwaldzkim kiedyś, walnęłam ostro po hamulcach, ruch zatamowany na chwilę. Jak są idioci na drodze to nic nie poradzisz.

picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
skrzyzowanie o ruchu okreznym

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja zdawałem, ale nie zdałem i się zniechęciłem, po 3 razach, a na czym oblałem ? Głównie na placu manewrowym. Fajka przy cofaniu najechałem linię, parkowanie prostopadłe i fajka, tym razem zatrzymałem się nie właściwie kończąc. Jednak bez prawka jak bez ręki, to daje radę jakoś i bez niego.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Wcale nas nie dziwi, że oblałeś, może to i dobrze, taki łom na drodze to niebezpieczna sprawa.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Cyceron napisał(a):
Wcale nas nie dziwi, że oblałeś, może to i dobrze, taki łom na drodze to niebezpieczna sprawa.
Mówisz chyba za siebie, bo wygląda jakby za dwóch (co najmniej dwóch). Twoja zawiść, pogarda i nienawiść jest wszechobecna na tym forum, co nie dziwi mnie twój post. Może leczysz w ten sposób swoje kompleksy, załóż sweter albo dwa, to ci przejdzie chyba a : P
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ogólnie te całe WORD'y, to jest jedna wielka organizacja przestępcza, ja nie rozumiem, takie USA potrafi zrozumieć, że sporo kierowców = koniunktura na paliwo, a tutaj okradają ludzi na samym początku, niektórych zniechęcając podpierając się tym, że młodzi są wariatami i nie znają przepisów..... OMG, a co chwila słychać o politykach co łamią przepisy.

Gdybym nie zdał prawka zrobiłbym na Ukrainie we Lwowie, tam prawko jest dla ludzi, nie na odwrót

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jak to Katz ? Prawko dla ludzi na Ukrainie, a w Polsce odwrotnie ? O co ci chodzi ? Tu chodzi głównie o stres czy podzielność uwagi, albo stres który powoduje upośledzenie podzielności uwagi. Mnie opanował stres i dlatego nie zdałem i dałem sobie spokój, do prawka trzeba dojrzeć emocjonalnie chyba. Podziwiam tych co zdali mając 18-25 lat. Oczywiście do 3 razy.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Skoroś się stresowął, to zobaczyli i oblali cie, abyś im więcej pieniędzy zostawił.. ; p

Przede wszystkim, jeździć się uczysz tak naprawde samodzielnie, bo co ci da instuktor, który Ci da po hamulcach? a jak rz przytrzesz lakier to za drugim razem bedziesz myślał. Ogólnie kurs i egzamin nauczą cię podstaw, zaś perfekcji, zmuszony jesteś uczyć się sam. Dlatego też ja bym nie był tak radykalny odnośnie krzywo zaparkowanego samochodu, bardziej bym się skupiał na predyspozycji psychicznej delikwenta. Na pytanie po co Ci auto, ktoś by mi odpowiedział: "żeby sobie niunie powozić" to bym go z miejsca pognał i kazał wrócić jak dorośnie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gonar napisał(a):
Mówisz chyba za siebie
przeciez ja mam prawko lolu xD

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Bede nieco bardziej przy kasie to mam zamiar zrobic wreszcie prawko. Mysle, ze teraz mogloby mi sie przydac i wartoby zrobic taki kurs.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Wiek: 30
Dni na forum: 4.054
Posty: 66
Skąd: P2Mforum.info
Zdane od pierwszego strzała. A samochodem jeździłem tylko na jazdach z instruktorem. Jakoś mnie nie ciągnęło do jazdy wcześniej.

A zdałem 30 października 2012.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Prawo jazdy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook