Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Survivory 2013 - komentarze

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Już ja widziałem nie jeden film reklamowany głośno jako biograficzny albo oparty na prawdziwych zdarzeniach, a potem okazywało się, że prawdy było w tym 30%.

Podałem przykład mamy, bo zna się na Audrey. Śmiem twierdzić, że akurat w tym przypadku wie więcej niż Ty i ja razem wzięci. Spokojnie mógłbym ją wysłać do teleturnieju 'Czy wiesz wszystko o Audrey'. Osobiści mam serdecznie dosyć tej aktorki, bo jest u nas w domu wszędzie

Ja tam jestem zdania, że Twoje ciekawe źródła wiedzy nie upoważniają do tego, aby ogłaszać wszędzie, że Audrey była dupodają. Ale to tylko forum, pewnie się czepiam.

Ty wierzyć w to nie musisz, ale stwierdzenie, że mi się nudzi i wymyślam sobie te historie, było bezczelne i chamskie.
Bez przesady. Jednak przyglądając się wypowiedziom w komentarzach do survivoru, w dalszym ciągu uważam, że powinnaś być redaktorem naczelnym gazety typu Fakt, albo administratorem na jakimś plotku. Masz papiery na to, marnujesz się.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Marimo napisał(a):
Ja tam jestem zdania, że Twoje ciekawe źródła wiedzy nie upoważniają do tego, aby ogłaszać wszędzie, że Audrey była dupodają. Ale to tylko forum, pewnie się czepiam.
Ja z kolei jestem zdania, że jeśli coś przeczytam to mam prawo później o tym dyskutować, nawet jeżeli miałoby to zranić uczucia tak wrażliwej na źle informacje o idolach istotki jak Ty. To to takie książki czy filmy istnieją i chociaż Ty im nie zawierzasz, nie masz prawa, żeby decydować, jakimi informacjami można się dzielić, a jakimi nie.
Marimo napisał(a):
Bez przesady. Jednak przyglądając się wypowiedziom w komentarzach do survivoru, w dalszym ciągu uważam, że powinnaś być redaktorem naczelnym gazety typu Fakt, albo administratorem na jakimś plotku. Masz papiery na to, marnujesz się.
Ty zaś jesteś urodzonym pracownikiem Ministerstwa Prawy z "Roku 1984" Orwella. Co tylko się nie podoba, trzeba zataić, przekręcić, obejść.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Cóż, mogę się mylić, ale informacja że Bogart nie chciał przelecieć Audrey wydaje mi się wątpliwa, zwłaszcza w zestawieniu z informacją że ją jednak przeleciał. Mogłabyś podać autora tej książki/filmu, i inne jego dzieła oraz źródło tej informacji? Bo książek i filmów tworzonych przez paparazzich lub innych poszukiwaczy sensacji, czy osób wrogo nastawionych gwieździe ( w tym wypadku mam na myśli Bogarta) jest dużo więcej niż tych zawierających jakąś treść. Przykładowo ostatnio czytałem o tym że rocznie powstaje kilkanaście do kilkudziesięciu książek o Obamie, przy czym każda różni się jakoś tam treścią, więc można założyć że nie wszystko co tam wypisywali to szczera prawda, i że wypisali tam wszystko.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie jestem dokładnie pewna tytułu dzieła w którym wyczytałam taką informację, wydaje mi się że chodzi o jedną z dwóch książek, jedna była autorstwa Alexandra Walkera i nosi tytuł "Audrey - her real story", a druga Norberta Stresau pt. "Audrey - księżniczka z bajki". Wzmianka była również w filmie dokumentalnym o Bogarcie, chyba w "Życiu idola". Nie były tam jednak opisane żadne szczegóły ich relacji poza drobna wzmianka w stylu "Bogart i Hepburn na planie wyjątkowo się nie dogadywali, jednak często kończyli swoje kłótnie poza planem w dwuznacznych sytuacjach" (nie jest to cytat, tylko mniej więcej chciałam naszkicować, czego można się spodziewać). W sumie nic nie powiedziane wprost, czytanie między wierszami i tutaj mogę przyznać rację Marimo, że nie jest to wielce prawdopodobna informacja, tylko plotka. Ja jestem jednak dziewczyną uwielbiającą takie tajemnicze historie i lubię pogadać na ten temat.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mart napisał(a):
"Bogart i Hepburn na planie wyjątkowo się nie dogadywali, jednak często kończyli swoje kłótnie poza planem w dwuznacznych sytuacjach".
To świadczy raczej o profesurze Bogarta, a nie niechęci. Zawsze byłem zdania że każda kłótnia jest tylko grą wstępną do pogodzenia się.


Mart napisał(a):
W sumie nic nie powiedziane wprost, czytanie między wierszami i tutaj mogę przyznać rację Marimo, że nie jest to wielce prawdopodobna informacja, tylko plotka. Ja jestem jednak dziewczyną uwielbiającą takie tajemnicze historie i lubię pogadać na ten temat.
I jak tu Cię nie lubić?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ja z kolei jestem zdania, że jeśli coś przeczytam to mam prawo później o tym dyskutować, nawet jeżeli miałoby to zranić uczucia tak wrażliwej na źle informacje o idolach istotki jak Ty. To to takie książki czy filmy istnieją i chociaż Ty im nie zawierzasz, nie masz prawa, żeby decydować, jakimi informacjami można się dzielić, a jakimi nie.
Oczywiście, że nie mam prawa. Ale na zdrowy rozsądek tylko mówię, że takie gadanie, powtarzanie po kimś do okola mało inspirującą sprawą jest.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Dobrze, w takim wypadku mogę w swojej opinii oprzeć się jedynie na suchych faktach - Audrey była wywłoką rozbijającą małżeństwa z dziećmi. Jest to fakt, że jeden jej mąż i jeden narzeczony, w momencie poznania jej byli żonaci i Audrey się z tym nawet nie kryła, że jej to w żaden sposób nie przeszkadza. Mam nadzieję, że było to bardziej inspirujące

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie dogadamy się ;p W każdym razie nadal nie uważam, że Audrey dymało całe Hollywood. Mnie nie przekonałaś

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Może kiedyś mama zdradzi Ci prawdziwą historię swojej idolki

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.801
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
LoL a w czym Angelina niby jest słaba? Tomb Rider, który jest przygodowym czymś? A w poważniejszych filmach oczywiście nic nie pokazała... szkoda słów

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak powiedziałem ja i Franek: ma wary obciągary i czarne dzieci.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jak można głosować na Ala Pacino... Szukam koalicji, żeby wywalić kogoś za niego!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.844
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Znaleziona. Wywalimy Willisa ;P

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Zawsze można na Was liczyć Wywalić Pacino teraz, lol.
No chyba, że Mart zna jakieś fakty na jego temat i to my nie mamy racji? Też dawał dupy?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Poza tym, że jeden z jego fanów zachowuje się jak kompletny gówniarz i cham, to nie

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ok, czyli jest poważnym obywatelem. Dzięki, Ty zawsze wiesz 'więcej' na temat aktorów

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Od Ciebie na pewno, bo jeśli przeczytam coś niepochlebnego, to nie udaję, że tego nie widziałam, tylko przyjmuję do wiadomości.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Oh, nie wątpię. Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że wiem więcej na ten temat od Ciebie? Nie przypominam sobie. Masz rację, chodzącą encyklopedią Hollywood XX wieku nie jestem. Nie wiem kto, komu i gdzie dawał dupy. Zazdroszczę takiej wiedzy, naprawdę.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
No i czego w tym momencie ode mnie oczekujesz? Jak czytam o aktorach i widzę fragment o dawaniu dupy to w przeciwieństwie do Ciebie nie zamykam oczu, więc wiem i takie rzeczy. Nie wiem tylko, dlaczego masz z tym taki problem i tak się mnie uczepiłeś

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Niczego od Ciebie nie oczekuję. Napisałem tylko, chcąc zakończyć wątek, że nie jestem taką encyklopedią jak Ty

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  

Forum DB Nao » » » Survivory 2013 - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook