Forum Dragon Ball Nao

» Nagrody/premie dla polityków

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.861
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tak jak w temacie, co sądzisz o tego typu świadczeniach i na jakich zasadach powinny być przyznawane ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie powinny być i nie widzę sensu tłumaczyć tego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.861
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Osobiście uważam, że takie świadczenia mogą być prznayznawane politykom, ale na zasadach, typu czy wywiązuje się ze swych obietnic, to po pierwsze. No i jak pracuje, w sensie takim czy jego działalność wpływa np. na debatę publiczną.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.154
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wcale mi to nie przeszkadza, że przyznawane są premie dla polityków, gdybym był w sejmie i takowa by mi się należała, to zapewne bez wahania bym ją przyjął. Na jakich zasadach? Skoro są to tak duże kwotowo wynagrodzenia, to powinno się sumować wszystkie osiągnięcia danego polityka ( nie tylko w obecnej kadencji) i powinni tą nagrodę dostawać tylko wybitni politycy, tzn tacy, którzy już coś zrobili i coś sobą reprezentują.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.861
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale co zrobili ? Dokładniej proszę, napisz co mieli by zrobić. Bo widzisz polityk powinien angażować się też w życie społeczne, tym bardziej będąc posłem. Dla tego, w tych sprawach, partia Palikota, mogłaby dostać jakieś bonusy . Palikotowcy w sprawie, czegoś robienia, są powinni coś dostać.

Dodano po minucie
Nie to jak PO czy PSL, siedzą sobie po cichutku i tylko w czasie kampanii wyborczych się pokazują.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A reprezentują sobą co? Fizyczną aparycję? W takim razie Tusk miałby dostać premię, a Kaczyński pewnie nie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonar napisał(a):
Osobiście uważam, że takie świadczenia mogą być prznayznawane politykom, ale na zasadach, typu czy wywiązuje się ze swych obietnic, to po pierwsze. No i jak pracuje, w sensie takim czy jego działalność wpływa np. na debatę publiczną.
Wywiązywanie się z obietnic to ich obowiązek i nie powinni za to otrzymywać NIC pod to co i tak biorą. Uważam, że przy tak wysokich kwotach jakie otrzymują politycy, nie powinno być żadnych nagród pieniężnych, jeżeli zastąpi je symboliczna statuetka, medal itp. jestem za.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Statuetka to tak, ale chyba największego kłamcy

Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Wtedy wydalibyśmy więcej na takie nagrody niż teraz nabrali.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.756
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Ostatnio jest o tym głośno.

Mnie śmieszy ale i wqrza zarazem jeden fakt. Te premie przyznawane są nie za dobrą pracę, szczególne osiągnięcia lub przykładanie się do pracy. Politycy dostają je tylko dlatego, ze tak przewiduje odpowiednie rozporządzenie czy tam ustawa. I już. Nie ważne czy robi dobrze, czy źle. I tak się należy. Pani Kopacz powiedziała o tym otwarcie.

To może lepiej zmienić tą nazwę na "stały dodatek pieniężny do pensji poselskiej"? Brzmi sprawiedliwiej.

...


Ja im nam kurrrrde premie. Poucinałbym nie dość że premie to jeszcze pensje. Może by się wzięli za robotę, a nie pierdołami się zajmują. Czy dzisiaj w Polsce naprawdę najważniejszą sprawą są związki partnerskie!?
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.921
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Łukasz napisał(a):
Czy dzisiaj w Polsce naprawdę najważniejszą sprawą są związki partnerskie!?
Przecież to jest tylko temat odciągający uwagę, tak jak mama madzi i inne. Dzięki temu bez większego szumu mogą forsować co im się żywnie podoba.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Nagrody/premie dla polityków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook