Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6.917 wyników

[Europa] Wojna na Ukrainie

"Al Ed Upek

Odp.: 6
Wyś.: 881
Ukraina się obroni.

Najgorszy okres w historii Polski

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 506
Każdy kiedy nie rządziliśmy się sami. II wojna światowa, PRL, zabory. Z tych nieco lżejszych okres Wettiynów, rozbicie dzielnicowe potop szwedzki. Pierwszymi znanymi na okresami tragedii najazd Brzetysława i ciężki okres po obaleniu Mieszka II.

Aktualności

"Al Ed Upek

Odp.: 55
Wyś.: 41.229
Zabił go kacap.

[Polska] Rok rządu PiS

"Al Ed Upek

Odp.: 113
Wyś.: 37.982
Zawsze możesz wyjechać do kraju muzułmańskiego i tam zamanifestować swoje poglądy. Ale dziwnym trafem to w Polsce możesz bez przeszkód wyrażać swoje życzenia dotyczące eradykacji katolicyzmu i zakończenia paru żyć nagłym rozwiązaniem.

I sejm jakimkolwiek projektem zająć się powinien jeśli ten spełnia wymogi formalne by zostać rozpatrzony. Szaty rozdzielać możesz dopiero jak coś się zmieni w prawie. Czyli jak ustawa zostanie przyjęta, podpisana i wejdzie w życie. A do tego znacznie dalsza droga niż do wyroku TK. I mogę Ci powiedzieć już teraz - nie zostanie przyjęta.
A przy okazji to czy wiesz, że w sprawie, która ostatnio rozpaliła wyobraźnię i, nie oszukujmy się, na pewno Cię ucieszyła jako potencjalny zapalnik mogący przemodelować sytuację w kraju, lekarz prawdopodobnie ponosi wyłączną winę za śmierć tej kobiety? I że miał nie tylko prawo, ale obowiązek prawny ratować ją zanim dojdzie obumarcia płodu? Pewnie nie wiesz i nawet jakby Ci to literalnie wyłożyć to byś zaprzeczył, bo jak zawsze patrzysz przez odpowiedni pryzmat.
Skala Twojego debilstwa wykładnikowo rośnie z dnia na dzień i Wazon to przy Tobie prawdziwy mędrzec.

[Polska] Rok rządu PiS

"Al Ed Upek

Odp.: 113
Wyś.: 37.982
Pokaż przydział mobilizacyjny.

Europejski kryzys emigracyjny

"Al Ed Upek

Odp.: 11
Wyś.: 3.750
Problem imigrantow od lat dotyczy calej Europy. Rzad PiSu wykazal sie skrajna naiwnoscia, sadzac ze ominie on Polske. Btw, ciekawe jak wybrna z tej niezrecznej sytuacji...
Chcesz pogadać o kryzysie migracyjnym?

Krytyka własnego kraju - granica między samouwielbieniem a uprzedzeniem

"Al Ed Upek

Odp.: 11
Wyś.: 2.795
Hayato napisał(a):
Burt Macklin FBI napisał(a):
Problemy rodzinne załatwia się w rodzinnym gronie
Powiedz to Bialorusinom.
A wiesz chociaż co się dzieje na Białorusi?

[Polska] Rok rządu PiS

"Al Ed Upek

Odp.: 113
Wyś.: 37.982
Hayato napisał(a):
"Wolnosc" wyznania w tzw."tolerancyjnej" Polsce w praktyce. Sam bedac ateista, z moich podatkow nie tylko zmuszony jestem utrzymywac znienawidzony kosciol katolicki, ale rowniez tych, ktorzy niszcza, to w co ja wierze.

https://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=150&SessionID=DODI0HDYNO&fbclid=IwAR2FKafcjYN-YzAzZmKUMhVemEFMGIbAZvSpy3gy4gTZk72_9rd61SN-RQo

Zwroccie uwage na przynaleznosc partyjna czlonkow tej grupy, to zrozumiecie jej powiazanie z tematem.

Pozdrawiam
Nie ma Konfederacji.

Dzień mężczyzny

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 1.061
A skąd pewność, że jesteśmy mężczyznami?

Amazon

"Al Ed Upek

Odp.: 4
Wyś.: 1.480
Amazon to absolutnie najbardziej zły podmiot gospodarczy świata zachodu.

Obciachowa moda

"Al Ed Upek

Odp.: 31
Wyś.: 11.731
No i Byczusia uważa za obciachową modę ruch antyszczepionkowy, ale te same osoby od ruchu antyszczepionkowego negują fakt istnienia epidemii chcąc masowego otwierania restauracji, kin i zdejmowania masek. I te osoby innego dnia uchodzą wg Byczusi za ostatni bastion zdrowego rozsądku.
A w żydowski spisek depopulacyjny wierzą ci ludzie, których Byczusia obśmiała tu 25 lutego i których wychwala w temacie covidowym. Chciałeś zagrać męczennika posądzanego o szurię żydowską, ale znów odbiłeś się od ściany która się nazywa dobrowolne opóźnienie intelektualne. Bo opóźniony jesteś, ale wyłącznie z własnej winny, nie z przyczyn medycznych.

Obciachowa moda

"Al Ed Upek

Odp.: 31
Wyś.: 11.731
I jak zwykle tylko ty nie widzisz roznicy, tylko dlatego, ze dla Ciebie cos jest albo czarne, albo biale. Tobie moze jest wszystko jedno, ale nie wymagaj od innych, by dostosywali sie do twych standardow. Nie rozumiesz? Tu nie chodzi o mode czy idee, tylko o niepewny, przygotowany na predce produkt, ktory nie zdarzyl przejsc serii wymaganych testow, stad jego dzialanie jest wysoce watpliwe. Mowiac prostym i zrozumialym dla ciebie jezykiem, caly czas popieramy z Byczusia szczepienia, ale wylacznie sprawdzona i pewna szczepionka.
Próbujesz wierzgać, ale umysłowo nie bardzo potrafisz. Sprawa wygląda tak:
1. Uważasz, że istnieje epidemia, na którą rząd nie jest przygotowany. Umierają gospodarka i naród.
2. Twoja uważa, zę umiera gospodarka, ale epidemii nie ma tylko zwykła grypa.
Czyli tu już się różnisz ze swoją.
3. Ci co uważają, że epidemii nie ma, bo jest tylko grypa w imię której rząd morduje gospodarkę przy okazji uważają, ze szczepienia w ogólności to żydowski spisek depopulacyjny.
4. Twoja uważa nieszczepienie dzieci za obciachową modę jednocześnie nie zauważając, że to ci sami ludzie, którzy przekonują że covid to wielka ściema za pomocą której rząd zniewala naród. Pamiętaj, że dzieci nie są przewidziane do szczepienia na covid, co już na wstępie sprawia, że Twoje wsparcie dla Byczusi jest kulawe - ona mówiła wyraźnie o szczepieniach przewidzianych programem szczepień obowiązkowych, a nie szczepieniem na covid. Beka w uj, że dochodząc do czterdziestki jesteś umysłowo tak ułomny, że nie potrafisz odczytać o czym Twoja pisze. Ile wy już jesteście w związku? 6 lat i nadal nie potrafisz jej rozumieć?

Obciachowa moda

"Al Ed Upek

Odp.: 31
Wyś.: 11.731
Słuszna uwaga Byczusiu. To teraz porównaj kto mówi, ze pandemii nie na i kto mówi szczepieniom stop. Jakby to powiedzieć jasno: te same osoby.

Karta Revolut

"Al Ed Upek

Odp.: 5
Wyś.: 2.307
Tak, ale są to prowizje dla Rosjan, którzy w dodatku zyskują dostęp do Twoich danych.

Serwer Discord

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 1.584
Dasz się tam namowić na rozmowę głosową?

[Siema!] Siamanko ludziska!

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 1.927
Oglądałaś nasze forum w dzieciństwie?

Koronawirus

"Al Ed Upek

Odp.: 181
Wyś.: 54.722
Ile znasz osób, które umarły na grypę?

Koronawirus

"Al Ed Upek

Odp.: 181
Wyś.: 54.722
A wiecie, że jak klepniecie się w szczepionkę i jednocześnie dacie sobie z liścia to chip zrobi screenshot tego co właśnie widzicie?

Wasza wizja upragnionej przyszłości dla Polski

"Al Ed Upek

Odp.: 1
Wyś.: 767
Moja upragniona Polska to taka w której eradykowana zostaje ojkofobia. To rozwiąże wiele innych problemów i pomoże nam realizować koncepcję, którą nam przerwano. Wrócić, choć już z oczywistych powodów nie w formie wspólnego państwa, do I Rzeczypospolitej.

Aborcja

"Al Ed Upek

Odp.: 151
Wyś.: 53.928
Mateusz napisał(a):
Tylko co to zmienia, zwłaszcza jeśli chodzi o jego wartość definiowaną przez czyny albo więzi? I co to właściwie oznacza w praktyce - od którego tygodnia dziecko jest w stanie przeżyć poza ciałem matki? I dlaczego, mimo że w końcu byłoby w stanie przeżyć, kobieta miałaby je donosić?
Sam nie wiem. Może zmienia to, że dziecko jest bardziej niezależne od matki, jednak rzeczywiście idąc po mojej logice, to matka powinna mieć prawo przynajmniej do wywołania porodu.


Czyli jesteś za aborcją do samego końca ciąży. Bo jakie czyny wykonał płód na godzinę przed porodem? Kopnął?
Ogólnie jestem przeciw aborcji, gdyby to było moje dziecko. Patrząc na Wasze uwagi, mam obawy, że:
A może zatracam prawdziwe wartości?
Bo moje argumenty racjonalnie można sprowadzić do tego, żeby aborcja była legalna cały okres ciąży. Ale czuję, że tak być nie powinno.
A mi się wydaje, że się asekurujesz na wypadek alienacji towarzyskiej. Stąd "jestem przeciw, ale jednak za legalizacją".
Strony: 1, 2, 3 ... 344, 345, 346  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2022 DB Nao
Facebook