Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6.914 wyników

[Polska] Rok rządu PiS

"Al Ed Upek

Odp.: 113
Wyś.: 35.790
Zawsze możesz wyjechać do kraju muzułmańskiego i tam zamanifestować swoje poglądy. Ale dziwnym trafem to w Polsce możesz bez przeszkód wyrażać swoje życzenia dotyczące eradykacji katolicyzmu i zakończenia paru żyć nagłym rozwiązaniem.

I sejm jakimkolwiek projektem zająć się powinien jeśli ten spełnia wymogi formalne by zostać rozpatrzony. Szaty rozdzielać możesz dopiero jak coś się zmieni w prawie. Czyli jak ustawa zostanie przyjęta, podpisana i wejdzie w życie. A do tego znacznie dalsza droga niż do wyroku TK. I mogę Ci powiedzieć już teraz - nie zostanie przyjęta.
A przy okazji to czy wiesz, że w sprawie, która ostatnio rozpaliła wyobraźnię i, nie oszukujmy się, na pewno Cię ucieszyła jako potencjalny zapalnik mogący przemodelować sytuację w kraju, lekarz prawdopodobnie ponosi wyłączną winę za śmierć tej kobiety? I że miał nie tylko prawo, ale obowiązek prawny ratować ją zanim dojdzie obumarcia płodu? Pewnie nie wiesz i nawet jakby Ci to literalnie wyłożyć to byś zaprzeczył, bo jak zawsze patrzysz przez odpowiedni pryzmat.
Skala Twojego debilstwa wykładnikowo rośnie z dnia na dzień i Wazon to przy Tobie prawdziwy mędrzec.

[Polska] Rok rządu PiS

"Al Ed Upek

Odp.: 113
Wyś.: 35.790
Pokaż przydział mobilizacyjny.

Europejski kryzys emigracyjny

"Al Ed Upek

Odp.: 11
Wyś.: 3.525
Problem imigrantow od lat dotyczy calej Europy. Rzad PiSu wykazal sie skrajna naiwnoscia, sadzac ze ominie on Polske. Btw, ciekawe jak wybrna z tej niezrecznej sytuacji...
Chcesz pogadać o kryzysie migracyjnym?

Krytyka własnego kraju - granica między samouwielbieniem a uprzedzeniem

"Al Ed Upek

Odp.: 11
Wyś.: 2.555
Hayato napisał(a):
Burt Macklin FBI napisał(a):
Problemy rodzinne załatwia się w rodzinnym gronie
Powiedz to Bialorusinom.
A wiesz chociaż co się dzieje na Białorusi?

[Polska] Rok rządu PiS

"Al Ed Upek

Odp.: 113
Wyś.: 35.790
Hayato napisał(a):
"Wolnosc" wyznania w tzw."tolerancyjnej" Polsce w praktyce. Sam bedac ateista, z moich podatkow nie tylko zmuszony jestem utrzymywac znienawidzony kosciol katolicki, ale rowniez tych, ktorzy niszcza, to w co ja wierze.

https://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=150&SessionID=DODI0HDYNO&fbclid=IwAR2FKafcjYN-YzAzZmKUMhVemEFMGIbAZvSpy3gy4gTZk72_9rd61SN-RQo

Zwroccie uwage na przynaleznosc partyjna czlonkow tej grupy, to zrozumiecie jej powiazanie z tematem.

Pozdrawiam
Nie ma Konfederacji.

Dzień mężczyzny

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 866
A skąd pewność, że jesteśmy mężczyznami?

Amazon

"Al Ed Upek

Odp.: 4
Wyś.: 1.348
Amazon to absolutnie najbardziej zły podmiot gospodarczy świata zachodu.

Obciachowa moda

"Al Ed Upek

Odp.: 31
Wyś.: 10.940
No i Byczusia uważa za obciachową modę ruch antyszczepionkowy, ale te same osoby od ruchu antyszczepionkowego negują fakt istnienia epidemii chcąc masowego otwierania restauracji, kin i zdejmowania masek. I te osoby innego dnia uchodzą wg Byczusi za ostatni bastion zdrowego rozsądku.
A w żydowski spisek depopulacyjny wierzą ci ludzie, których Byczusia obśmiała tu 25 lutego i których wychwala w temacie covidowym. Chciałeś zagrać męczennika posądzanego o szurię żydowską, ale znów odbiłeś się od ściany która się nazywa dobrowolne opóźnienie intelektualne. Bo opóźniony jesteś, ale wyłącznie z własnej winny, nie z przyczyn medycznych.

Obciachowa moda

"Al Ed Upek

Odp.: 31
Wyś.: 10.940
I jak zwykle tylko ty nie widzisz roznicy, tylko dlatego, ze dla Ciebie cos jest albo czarne, albo biale. Tobie moze jest wszystko jedno, ale nie wymagaj od innych, by dostosywali sie do twych standardow. Nie rozumiesz? Tu nie chodzi o mode czy idee, tylko o niepewny, przygotowany na predce produkt, ktory nie zdarzyl przejsc serii wymaganych testow, stad jego dzialanie jest wysoce watpliwe. Mowiac prostym i zrozumialym dla ciebie jezykiem, caly czas popieramy z Byczusia szczepienia, ale wylacznie sprawdzona i pewna szczepionka.
Próbujesz wierzgać, ale umysłowo nie bardzo potrafisz. Sprawa wygląda tak:
1. Uważasz, że istnieje epidemia, na którą rząd nie jest przygotowany. Umierają gospodarka i naród.
2. Twoja uważa, zę umiera gospodarka, ale epidemii nie ma tylko zwykła grypa.
Czyli tu już się różnisz ze swoją.
3. Ci co uważają, że epidemii nie ma, bo jest tylko grypa w imię której rząd morduje gospodarkę przy okazji uważają, ze szczepienia w ogólności to żydowski spisek depopulacyjny.
4. Twoja uważa nieszczepienie dzieci za obciachową modę jednocześnie nie zauważając, że to ci sami ludzie, którzy przekonują że covid to wielka ściema za pomocą której rząd zniewala naród. Pamiętaj, że dzieci nie są przewidziane do szczepienia na covid, co już na wstępie sprawia, że Twoje wsparcie dla Byczusi jest kulawe - ona mówiła wyraźnie o szczepieniach przewidzianych programem szczepień obowiązkowych, a nie szczepieniem na covid. Beka w uj, że dochodząc do czterdziestki jesteś umysłowo tak ułomny, że nie potrafisz odczytać o czym Twoja pisze. Ile wy już jesteście w związku? 6 lat i nadal nie potrafisz jej rozumieć?

Obciachowa moda

"Al Ed Upek

Odp.: 31
Wyś.: 10.940
Słuszna uwaga Byczusiu. To teraz porównaj kto mówi, ze pandemii nie na i kto mówi szczepieniom stop. Jakby to powiedzieć jasno: te same osoby.

Karta Revolut

"Al Ed Upek

Odp.: 5
Wyś.: 2.136
Tak, ale są to prowizje dla Rosjan, którzy w dodatku zyskują dostęp do Twoich danych.

Serwer Discord

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 1.443
Dasz się tam namowić na rozmowę głosową?

[Siema!] Siamanko ludziska!

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 1.819
Oglądałaś nasze forum w dzieciństwie?

Koronawirus

"Al Ed Upek

Odp.: 181
Wyś.: 49.633
Ile znasz osób, które umarły na grypę?

Koronawirus

"Al Ed Upek

Odp.: 181
Wyś.: 49.633
A wiecie, że jak klepniecie się w szczepionkę i jednocześnie dacie sobie z liścia to chip zrobi screenshot tego co właśnie widzicie?

Wasza wizja upragnionej przyszłości dla Polski

"Al Ed Upek

Odp.: 1
Wyś.: 694
Moja upragniona Polska to taka w której eradykowana zostaje ojkofobia. To rozwiąże wiele innych problemów i pomoże nam realizować koncepcję, którą nam przerwano. Wrócić, choć już z oczywistych powodów nie w formie wspólnego państwa, do I Rzeczypospolitej.

Aborcja

"Al Ed Upek

Odp.: 151
Wyś.: 51.398
Mateusz napisał(a):
Tylko co to zmienia, zwłaszcza jeśli chodzi o jego wartość definiowaną przez czyny albo więzi? I co to właściwie oznacza w praktyce - od którego tygodnia dziecko jest w stanie przeżyć poza ciałem matki? I dlaczego, mimo że w końcu byłoby w stanie przeżyć, kobieta miałaby je donosić?
Sam nie wiem. Może zmienia to, że dziecko jest bardziej niezależne od matki, jednak rzeczywiście idąc po mojej logice, to matka powinna mieć prawo przynajmniej do wywołania porodu.


Czyli jesteś za aborcją do samego końca ciąży. Bo jakie czyny wykonał płód na godzinę przed porodem? Kopnął?
Ogólnie jestem przeciw aborcji, gdyby to było moje dziecko. Patrząc na Wasze uwagi, mam obawy, że:
A może zatracam prawdziwe wartości?
Bo moje argumenty racjonalnie można sprowadzić do tego, żeby aborcja była legalna cały okres ciąży. Ale czuję, że tak być nie powinno.
A mi się wydaje, że się asekurujesz na wypadek alienacji towarzyskiej. Stąd "jestem przeciw, ale jednak za legalizacją".

Europejski kryzys emigracyjny

"Al Ed Upek

Odp.: 11
Wyś.: 3.525
Al Ed Upek napisał(a):
Sensu strico winę ponosi państwo niemieckie i jego kanclerz jako przedstawiciel najsilniejszego politycznie państwa unijnego. Sensu largo ogólnoeuropejski obóz demoliberalny złożony z rozmiękczonych chadeków, socjaldemokratów, grupy ALDE, zielonej lewicy. Dodałbym do tego antifę i resztę skrajnego lewactwa, ale oni, chociaż ideę sprowadzania tych ludzi popierają, to nie odegrali żadnej roli przy jej realizacji. Odpowiedzialność powinny ponieść Niemcy, ale nie poniosą, bo nikt ich do niej nie pociągnie. Jednakże Niemcy, i inne państwa i narody Europy zachodniej poniosą, w zależności od skali problemu, wewnętrzne konsekwencje tej decyzji, a także wielu innych związanych z realizacją doktryny multikulturalizmu.
Cytuję to, bo dziś bym takiego postu nie powtórzył. Inaczej bym dziś sformułował myśli i inne wyciągał wnioski.

Po pierwsze sensu stricto odpowiedzialność nadal ponosi państwo niemieckie i jej przywództwo polityczne z Angelą Merkel na czele. Największe ludnościowo i gospodarczo państwo w Unii zdolne przeforsować wolę polityczną innym państwom. Chcieli osiągnąć kilka celów, prawdopodobnie nie osiągnęli żadnego z wyjątkiem spowodowania problemów w innych państwach. Nie uzyskali dopływu siły roboczej, nie byli w stanie na własnych zasadach rozdzielić uchodźców na dobrych u siebie i złych wszędzi indziej, bo sami dostali w przytłaczającej większości bandytów.

Zmieniam zaś zdanie co do części, którą określiłem jako odpowiedzialność sensu largo. Po pierwsze odpuszczam sobie autorytatywne mędrkowanie zmierzające co kategorycznego określenie całych grup jako "miękkich". Kto jest ten jest, ale nie będę błaznował i pisał, że wszsycy prócz mnie. Poza tym nawet jeśli są mięczakami to tylko cześciowo za sprawą ich samych. Odpowiedzialność sensu largo ponosi państwo rosyjskie za stworzenie:
1. sieci usłużnych ugrupowań demoliberalnych, lewicowych i (tu pozwolę sobie użyć tego słowa) rozmiękczonych chadeków, którzy sami będąc oderwanymi od pryncypiów własnej kultury chętnie narzucają swoją jej wizję innym.
2. sieci usłużnych partii prawicowych, których zadaniem jest kompromitacja konserwatyzmu i patriotyzmu, które zbiorą wokół siebie niezadowolenie społeczństw nie będąc w stanie rozwiązać problemu
3. stworzenie terroryzmu islamskiego i mocno rozpowszechnionej w świecie islamskim atmosfery pogardy i nienawiści wobec Zachodu. Z nich rekrutują się tak zwani uchodźcy. Pewnie niewielu wśród nich (o ile w ogóle) świadomych kolaborantów z Rosją, za to sporo, nazwijmy umownie, oficerów będących lideramii opinii wśród tych ludzi, i całe rzesze nienawidzących zachodu byczków z zerowym poszanowaniem Europy i nielimitowanymi oczekiwaniami materialnymi i seksualnymi.

Tego nie było w poprzednim poście: nieeuropejscy kreatorzy lewackiej ideologii na czele z Georgem Sorosem. To też wchodzi w zakres sensu largo.

Stworzył kacap radykalizm islamski wraz z terrorystami i budującymi oddolnie świat kulturowego chaosu "cywili", stworzył polityków ślepych na wczesniej wymienione, i stworzył samozwańczych twardzieli, którzy wbrew szumnym zapowiedziom nikogo nie obronią.

Mała flota wielka duchem

"Al Ed Upek

Odp.: 5
Wyś.: 2.078
Jest jeszcze jeden okręt, który co prawda nie wziął udziału w II wojnie światowej, bo nie był już okrętem marynarki wojennej, ale ma dla mnie osobiście sentymentalne znaczenie. Mam na myśli okręt hydrograficzny ORP Pomorzanin. Wycofany z marynarki trafił do floty handlowej, a następnie został odsrzedany nabywcy prywatnemu i służył jako rzeczny statet wycieczkowy. Podczas wojny przejęty i zatopiony przez Niemców. Wydobyty z dna, ale potem zezłomowany. Nie powiem, ze mam żal do władz PRL o to, że go zezłomowały, bo nie należy mieć wobec rosyjskich sługusów oczekiwań moralnych, jednak statek spotkał niesprawiedliwy los. Nawet jeśli niezdolny do ponownego wodowania mógłby dziś służyć jako muzeum albo jakiś tematyczny klub. Okręt ma dla mnie znaczenie sentymentalne bowiem kupił go za własne pieniądze dla nowotworzonej floty wojennej II RP admirał Józef Unrug - postać nieszablonowa i nieskazitelna. Wielki Polak, choć polski nie był jego pierwszym językiem. Przykład tego, że polskość to wybór a nie krew.

Karta Revolut

"Al Ed Upek

Odp.: 5
Wyś.: 2.136
Nie korzystam, ale odradzam. Formalnie bank zarejestrowanyw Londynie, ale jego dyrektorami są Rosjanie.
Strony: 1, 2, 3 ... 344, 345, 346  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2022 DB Nao
Facebook