Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

2014 - RPG wracające do źródeł

Bloodmorgh

Odp.: 4
Wyś.: 2.585
Grałem w Wasteland 2, ale potknąłem się na jakimś buggu i nie miałem siły już energii loadować poprzednich saveów. Gra jest niezła, ale tyle ile spotkałem w niej błędów...Odłożyłem ją i chciałem poczekać aż wgrają kilka łatek i w ogóle ją olałem. Cóż. Życie.

Co sprawia, że gracie w daną grę?

Bloodmorgh

Odp.: 2
Wyś.: 2.007
Zależy. Jeśli chce się po prostu wyżyć to lubię strzelanki, jak świetny War Thunder, ale jak mam czas, wolę strategie, albo gry RPG - ale w starym dobrym stylu, z naciskiem na fabułę. Ostatnia taką gra był Dragon Age, a przed nim Baldur's Gate i różne Final Fantasy.

Stormfall

Bloodmorgh

Odp.: 1
Wyś.: 1.365
Gra jest rzeczywiście całkiem niezła, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę grafikę i muzykę

Final Fantasy

Bloodmorgh

Odp.: 18
Wyś.: 10.019
Najlepsza jest moim zdaniem FF 7, która mnie powaliła klimatem. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że może być z odbiorem tej gry różnie, jeśli ktoś gra w nią np. teraz. Dla mnie pozostaje jedną z najważniejszych gier, jakie kiedykolwiek grałem:)

Gry, które najbardziej przypadły Wam do gustu

Bloodmorgh

Odp.: 77
Wyś.: 42.924
Mówcie co chcecie, ale Ja nigdy nie zapomnę mojej przygody w Final Fantasy VII. Pamiętam, że wymieniłem na giełdzie Tomb Raidera 2 (który nawiasem mówiąc nie był grą dla mnie) na FF i początkowo byłem bardzo rozczarowany. Co to jest myślałem? Japoński RPG?? No ale zagrałem, i grałem, i grałem - nie mogłem się od gry oderwać przez kilka tygodni - szkoła? Jaka szkoła?? Chyba żadnej innej gry tak nie przeżywałem jak Final Fantasy VII

A z innych to Diablo, Diablo 2, Baldur's Gate, FF8, FF10

Dragon Ball Online MMORPG

Bloodmorgh

Odp.: 107
Wyś.: 97.395
Niestety, ale kończy się era MMORPG, co nie znaczy, że nie zobaczymy jeszcze Dragon Balla przy okazji np gier mobilnych liczę na jakąś fajną apkę w przyszłości
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2022 DB Nao
Facebook