Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 288 wyników

Wygląd forumowiczów

FungaFuFu

Odp.: 3.860
Wyś.: 1.255.525

[Animowany] Toy Story 3

FungaFuFu

Odp.: 2
Wyś.: 1.931
Film bardzo mi się podobał. W ogóle nie liczyłam, że powstanie 3 część jednej z moich ulubionych bajek
Był świetnie wykonany i nie stracił swojego "klimatu". Zwykle, gdy są dorabiane kolejne części do jakichś filmów, nie są one tak dobre, jak poprzednie. Im się jednak udało

Dubbing

FungaFuFu

Odp.: 116
Wyś.: 62.040
Najbardziej podobała mi się wersja francuska i angielska. Głosy były tam bardzo dobrze dobrane.
Natomiast nie podobał mi się dubbing japoński. Goku miał tam taki niemęski głos xd.

[Kreskówka] SpongeBob SquarePants

FungaFuFu

Odp.: 4
Wyś.: 3.956
Uwielbiam SpongeBoba. Ta bajka jest pełna durnego humoru, który ja po prostu kocham. Postacie są świetne, śmiechowe, jak nie wiem. Moja ulubiona kreskówka na Nickelodeon, nigdy się nie nudzi

Sny

FungaFuFu

Odp.: 177
Wyś.: 84.969
Mi się przyśnił kiedyś sen związany z horrorem "The Ring"

To było tak, że oglądałam właśnie ten horror i w trakcie niego, nie pauzując, poszłam do kuchni po jakieś żarcie. Gdy wróciłam, okazało się, że Sadako wychodzi mi z laptopa. Przerażona, zaczęłam krzyczeć i przygniatać ją laptopem . Zaczęłam uciekać, ale ona mnie złapała za nogę i powiedziała, że albo jej pomogę albo zginę, więc wybrałam, że będę jej pomagać. A moja pomoc polegała na tym, że Sadako straszyła ludzi, a ja ich zabijałam maczetą. Po jakimś czasie miałam tego dość i powiedziałam do niej, że zabijanie nie ma sensu i żeby przestała, bo to nic nie zmieni. No a ona mnie posłuchała, nawróciła się i żyłyśmy długo i szczęśliwie.

Był jeszcze taki sen, że ja i moi trzej przyjaciele byliśmy na wsi i tam poznaliśmy siostry, które mają jakiś tajemniczy kryształ, który pozwala manipulować ludźmi i leczyć choroby. Niestety okazało się, że ściga je za to policja, która chce im odebrać ten kryształ. I ogólnie cały sen polegał na tym, że ukrywaliśmy się przed policją, szukaliśmy, skąd się wziął owy kryształ. Pamiętam tylko, że gliny już go wzięły, a on się rozkruszył, a te małe kawałeczki poleciały do nieba. A pod koniec snu, siedzieliśmy wszyscy w nocy na skarpie i oglądaliśmy księżyc, który się zamienił w samochód i odjechał .

DB a inne anime...

FungaFuFu

Odp.: 44
Wyś.: 23.207
Dawniej DB, na pewno było najlepszym anime, ale teraz jest inaczej. Grafika robi się co raz lepsza i powstają też nowe, lepsze produkcje. Nie jest ich dużo, ale mimo wszystko są.

Jaka u Was pogoda?

FungaFuFu

Odp.: 1.318
Wyś.: 403.787
Gorąco nie da sie wytrzymać (

[Kreskówka] Fineasz i Ferb

FungaFuFu

Odp.: 21
Wyś.: 16.691
Haha u mnie cała szkoła żyję tą bajką . Nawet jedna moja kumpela ma przezwisko Pepe Pan Dziobak. Uwielbiam tą kreskówkę jest świetna. Potrafi nieźle rozśmieszyć, a te ich piosenki po prostu wymiatają.

Jaka u Was pogoda?

FungaFuFu

Odp.: 1.318
Wyś.: 403.787
Upał ; //

Stałe urazy

FungaFuFu

Odp.: 24
Wyś.: 13.121
Może to nie jest nic wielkiego, ale mnie strasznie smuci...
Otóż mam wadę wzroku. Ale tylko lewego oka, które (i to jest najgorsze) ciągle się pogarsza i nikt nie wie dlaczego. Za to prawe oko ma się bardzo dobrze i w ogóle nie ma wady. Więc boję się, że oślepnę na jedno oko albo co. Jeszcze mi się nie podoba to, że muszę nosić okulary. A wyglądam w nich paskudnie. Wszyscy mi mówią, że bez patrzałek jest mi lepiej. No i w ogóle nie ma możliwości, żeby ta wada kiedykolwiek się cofnęła. Będzie się stopniowo pogarszać...

Wulgaryzmy

FungaFuFu

Odp.: 71
Wyś.: 35.206
Ja zaczęłam przeklinać, gdzieś tak w 2 połowie 4 klasy. Oczywiście ciągle nie przeklinam, robię to tylko wtedy, gdy się mocno wkurzę. Ale jakoś nie mam problemu z mówieniem wulgaryzmów. Kiedyś nawet zwykłe słowo "dupa" lub "kurde", były przekleństwami, a teraz jest zupełnie inaczej.

Ślub

FungaFuFu

Odp.: 55
Wyś.: 27.600
Nie chciałabym brać ślubu. Gdyby mi nie wyszło z moim partnerem, to bym się po prostu z nim rozstała, bez niepotrzebnego zamieszania, ciągania się po sądach, w sprawie rozwodu. Myślę, że śluby wcale nie umacniają związku, jest to zupełnie niepotrzebne.
Ale z drugiej strony...która dziewczyna nie chciała kiedyś założyć sukni ślubnej...

Przez co wyginiemy?

FungaFuFu

Odp.: 87
Wyś.: 43.667
Kiper napisał(a):
Prędzej wyginiemy przez ludzi twojego pokroju niż efekt cieplarniany...
Żebyś wiedział ;P

Przez co wyginiemy?

FungaFuFu

Odp.: 87
Wyś.: 43.667
Myślę, że jeśli mamy przez coś wyginąć, to przez zmiany klimatyczne. A konkretniej efekt cieplarniany. Widać, że pogoda się zmienia, raz ciepło, raz zimno i w ogóle. Na pewno coś złego się dzieje z naszą planetką.

Jaka u Was pogoda?

FungaFuFu

Odp.: 1.318
Wyś.: 403.787
Gorąco...najchętniej to bym wyszła na podwórko w ogóle bez niczego

Wasi znajomi i forum

FungaFuFu

Odp.: 20
Wyś.: 10.110
U mnie znajomi nic nie mówią na to forum. Na anime gadają, że to bajeczki, że jakieś dziecko jestem itp. , ale tak, to się nie czepiają.

Witam wszystkich

FungaFuFu

Odp.: 15
Wyś.: 7.083
Hej, życzę miłego pobytu na forum
Masz zamiar oglądać jeszcze jakieś anime? Lubisz czytać mangę?

Jaka u Was pogoda?

FungaFuFu

Odp.: 1.318
Wyś.: 403.787
No i mamy burzę...

Jaka u Was pogoda?

FungaFuFu

Odp.: 1.318
Wyś.: 403.787
Słoneczko świeci, pojedyncze chmurki, wiaterek dosyć silny, ale ciepły

Najśmieszniejszy strój

FungaFuFu

Odp.: 14
Wyś.: 7.490
Na pewno Piccolo, gdy zdawał na prawo jazdy, Vegeta w różowej koszuli. Fajnie też wyglądał mały Goku przebrany za dziewczynkę
Strony: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook