Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 113 wyników

Czego teraz słuchasz?

Kika

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.299.590
BFMV - The last fight

Wasze fobie i lęki

Kika

Odp.: 44
Wyś.: 22.258
Psy - jak podlatuje do mnie nawet mały piesek od razu serce zaczyna bić mi 100 razy szybciej i myślę, że zaraz mnie ugryzie.
Winda też, boję się zawsze, gdy nią jadę, że się zatnie albo spadnie.
Osy, pszczoły, jaszczurki, żaby, pająki - jeżeli coś takiego zobaczę, wpadam w panikę, dlatego nie lubię chodzić np do lasu albo po łąkach, polach.
Śmierć bliskich, bo czasami nachodzą mnie takie głupie myśli, co by było gdyby...
Standardowo po każdym obejrzeniu horroru, zwłaszcza nocą, że zobaczę jakąś straszną postać w oknie albo coś mi wylezie spod łóżka. Troche to dziecinne, ale nic na to nie poradzę.

Czego teraz słuchasz?

Kika

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.299.590
Bullet for my Valentine - Breaking out, breaking down

Książka, której nienawidzicie...

Kika

Odp.: 87
Wyś.: 53.294
Przeważnie jak się zabieram za książkę to staram się ją przeczytać do końca. Tak też było w przypadku 99% lektur i każda z nich była dla mnie ciekawa i nie żałuje, że je przeczytałam. Jedyne, które mi się nie podobały to "Cierpienia..." i "Ferdydurke". Ogólnie nienawidzę poezji, wierszy, dlatego nigdy nie przeczytałam całego "Pana Tadeusza", jakoś nie mogę się skupić na treści, gdy ciągle mi się coś rymuje.

Alicja w Krainie Czarów

Kika

Odp.: 5
Wyś.: 4.169
Byłam na dubbingu i wcale nie było tak źle, chociaż Pazura podkładający głos pod Deppa to nie jest do końca to...Ale Figura jako Czerwona Królowa wypadła świetnie. Ogólnie film dobry, ładna sceneria, kostiumy, a kot rzeczywiście fajnie wyglądał. Spodziewałam się na końcu jakiegoś pocałunku Kapelusznika i Alicji, ale się nie doczekałam. Co do niewyraźnych napisów , to nawet w dubbingu nie udało mi się wychwycić wszystkich słów. Padło parę fajnych tekstów, ale najbardziej spodobał mi się "sztuciec"

[Horror] Higurashi no naku koro ni

Kika

Odp.: 12
Wyś.: 7.256
Bardzo fajne anime, troche krwawe, trochę śmieszne. Pierwsza seria wg mnie najlepsza, trzymająca w napięciu, składająca się z kilku odrębnych, ale jak się później okazuje, jednak powiązanych ze sobą części. Sceny tortur choć bardzo okrojone to i tak mnie przerażały. Podobnie jak nagłe zmiany głównych bohaterek.
Sceny z przyciemnionymi twarzami, zmienionymi głosami czy nagłym przybliżaniem kamery
robiły niesamowite wrażenie.
Druga seria nie najgorsza. Wyjaśniła o co tak naprawdę chodziło. Zdecydowanie różniąca się od I, mniej drastyczna, gdzieś zanikł ten klimat, którego muszę przyznać trochę mi brakowało. Trzecia część w ogóle inna, ale i tak oglądałam z przyjemnością.
Openingi genialne, gorzej z endingami, które całkowicie odbiegały klimatem od tych pierwszych.
Ulubione postaci...chyba Rena, wielka poszukiwaczka skarbów, ze swoim "zabiorę Cię/to do domu" i chodząca z wielką maczetą i Rika, głowa rodziny Furude i jej "nipah" czy jak to się tam pisze. Resztę bohaterów w sumie też lubię, no może poza Satoko.
Podsumowując moje wypociny: anime bardzo dobre, polecam

Książka czy film?

Kika

Odp.: 64
Wyś.: 39.509
Chyba jednak książka. Bardzo lubię czytać, więc zabijanie czasu w ten sposób jest dla mnie jak najbardziej ok. Wiadomo rozwija wyobraźnię, jest dokładniejsza i takie tam. Film oglądam, gdy jestem całkowicie wykończona, żeby odpocząć. Większość filmów nakręconych na podstawie książek odbiega od fabuły, jednka mimo wszystko lubię obejrzeć sobie ekranizacje, chociażby po to by mieć porównanie.

Survivor muzyczny

Kika

Odp.: 674
Wyś.: 169.781
Behemoth
bo to nie mój styl i nie mogę zrozumieć, usłyszeć choć jednego "śpiewanego" słowa

Sport w 2010

Kika

Odp.: 13
Wyś.: 5.291
Głównie będę oglądała siatkówkę, a jeżeli chodzi o resztę to jeszcze trochę skoków i piłki nożnej.

Ślub

Kika

Odp.: 55
Wyś.: 30.018
Ja chcę wziąć ślub cywilny i kościelny. Kościelny bardzo mi się podoba, jest taki uroczysty; ogólnie nie przepadam jak zjeżdza się cała rodzina, ale w tym przypadku nie mam nic przeciwko, a wręcz przeciwnie bardzo bym chciała, żeby moja szalona rodzinka była wtedy ze mną; byłby to najważniejszy dzień w moim życiu, w końcu wiązałby mnie i mojego partnera na długo, długo.

marzę o założeniu zajebistej, białej sukienki.
o tak

I z takich innych, mniej lub bardziej ważnych, zależy dla kogo, rzeczy to jeszcze wesele, na którym można nieźle poszaleć

Trapery, klapki , halówki ...

Kika

Odp.: 36
Wyś.: 18.253
Po domu w jakiś klapkach, czasami boso. Po dworze adidaski w nich najwygodniej mi się chodzi albo inne trampki. Zimą kozaki, latem japonki. Nie lubię butów na obcasie i sandałów.

Języki obce.

Kika

Odp.: 57
Wyś.: 37.298
Bardzo lubię niemiecki. Uczę się go od 4 podstawówki i nie mam z nim większych problemów. Nienawidzę angielskiego, nie lubie się go uczyć, chociaż to teraz najważniejszy język, więc niby powinnam go umieć, ale nie ciągnie mnie do niego. Od kilku lat mam w rodzinie Ukrainkę, która gdy do mnie coś mówi nie rozumiem jej za cholerę, a podobno ukraiński taki do polskiego podobny. Dla rodziców porozumiewanie się z nią nie jest trudne, bo sami w szkole, dawno bo dawno, ale uczyli się rosyjskiego i pamiętają. Ale może z czasem będzie lepiej.

Co dostaliście na Mikołaja/Gwiazdkę

Kika

Odp.: 106
Wyś.: 50.651
Prawie jak co roku: trochę ubrań, kasa i słodycze

Wasz ulubiony członek rodziny

Kika

Odp.: 45
Wyś.: 26.619
Najbliższa rodzina tj rodzice i brat. Zawsze mogę na nich liczyć, zawsze mi pomogą. Z bratem mam zawsze świetną zabawę, potrafi mnie rozśmieszyć do łez. Z dalszej rodziny mam dużo braci i jedną siostrę cioteczną i to właśnie z nią mam najlepszy kontakt, przyjaźnimy się od najmłodszych lat, jest o rok starsza ode mnie. Oj różne rzeczy się robiło w dzieciństwie, chociaż teraz też jak nam czasami odwali to zachowujemy się jak małe dzieci. Ogólnie cała rodzina ze strony mamy jest...szalona. Dlatego często wydaje mi się, że mieszkam w domu wariatów, a każdy z członków rodziny, czy to bliższej czy dalszej, jest zdrowo nienormalny. Ale przynajmniej mamy wesoło

Owoce

Kika

Odp.: 31
Wyś.: 12.381
Owoce, sałatki owocowe, soki - wszystkie poza grejfrutami. Najbardziej: jabłka najlepiej zielone i twarde, czereśnie, mandarynki, winogrona, gruszki.

Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?

Kika

Odp.: 61
Wyś.: 27.131
Też pewnie zrobiłabym to, czego normalnie bym nie zrobiła np skok na bungee, o i wziełabym pożyczkę i kupiła sobie ścigacza i jeździła jak szalona po mieście , dobra może trochę przesadziłam...Do tego pewnie jakaś impreza pożegnalna ze znajomymi, rodziną.

Dark Sky napisał(a):
Powiedziałbym w końcu dziewczynie która mi sie podoba, że mi się podoba,


To jest myśl.... tyle, że ja bym to powiedziała mojemu obiektowi, który jest oczywiście chłopakiem....
To też

I jeszcze masa innych rzeczy, które teraz niestety nie przychodzą mi do głowy

Brak elektryczności

Kika

Odp.: 35
Wyś.: 15.904
Oj ciężko by było i to nie ze względu na tv, której prawie wcale nie oglądam, czy nawet na komputer/laptop, z których też coraz mniej korzystam, lecz np samo światło, lodówki i inne potrzebne sprzęty. Większość ludzi w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie życia bez elektyczności, więc gdyby stało się coś, że nie byłoby prądu przez dłuższy czas to chyba by umarli

Wymarzony partner

Kika

Odp.: 30
Wyś.: 16.335
Jeżeli chodzi o wygląd to nie pogardziłabym wysokim, dobrze zbudowanym, ale bez przesady, brunetem o ciemnych oczach ale tak na poważnie to każdy inny oczywiście wchodzi w rachubę, byleby nie miał długich włosów.

Wygląd: nie jest aż tak ważny aczkolwiek kłamstwem by było, gdybym napisała, że na wygląd nie zwracam uwagi. Owszem, zwracam, tak jak zresztą prawie wszyscy.
O tak, to jest prawda, choć pewnie większość się nie przyznaje do tego.

Co do charakteru to: szczery, wyrozumiały, z poczuciem humoru i żeby potrafił zaakceptować moje wady, zainteresowania.

Pewnie i tak będzie inaczej niż wszyscy chcemy, bo życie lubi płatać figle, więc najważniejsze, żeby spotkać tego/tą, z którym/którą będziemy się dobrze czuli niezależnie od...wszystkiego

Jakiego wyzniania jesteście?

Kika

Odp.: 75
Wyś.: 30.747
Święta tuż tuż i coś mnie naszło, żeby cosik napisać w tym temacie. Jestem katoliczką, choć z moją wiarą różnie bywało. Okres gimnazjum i początki liceum - czas buntu itd, nie odczuwałam wtedy jakiejkolwiek potrzeby, żeby np iść do kościoła, pomodlić się. Byłam zła na cały świat, a głównie na Boga za to, że coś mi nie wyszło i dlatego uważałam, że Go nie ma. Później doszłam do wniosku, że to przecież nie wina Boga, że coś mi się nie udało. Myślę, że teraz jest już z moją wiarą wszystko ok. Podobnie jak Laru
Lubię być po spowiedzi. Jeżeli potem przyjmę Komunię, czuję się jakbym unosiła się nad ziemią
Kazań lubię słuchać, zwłaszcza jak głoszą je księża, którzy potrafią przekazywać nauki, którzy naprawdę się starają, a nie np przeczytają coś z kartki (a tacy się zdarzali). Najlepsi są zawsze rekolekcjoniści, którzy przyjeżdżają z innych miast, dobrze się przygotowują do swojej "misji", szybko zjednują sobie ludzi i...wracają za rok

I tak na zakończenie, odnośnie wierzących-niepraktykujących, pozwolę sobie zacytować mojego księdza z gimnazjum:
"Nie wierzący-niepraktykujący tylko leń śmierdzący"

Pozdrawiam

Gry karciane

Kika

Odp.: 10
Wyś.: 4.973
Wojna - standardzik
poker - na zapałki albo żetony z pokemonów to były czasy nawet nieźle mi szło, ale z tatą to zawsze przegrywałam, bo oszukiwał...a ja nie umiałam, zresztą teraz też nie umiem
tysiąc, pan, kibelek też
pasjans czy to na komputerze czy w rzeczywistości
Nigdy nie umiałam grać w makao i do tej pory nie umiem, ale chciałabym się nauczyć, podobno proste, więc może dam radę
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook