Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 41 wyników

[Problem] DBZ 289 - Czyli jak Akira zaprzepaścił potencjał DB

MasterSweet

Odp.: 6
Wyś.: 2.319
Podpisuję się pod tym rękami i nogami, znaczy o ile rozumiem zaprzestanie rysowania w tamtym momencie, tak stworzenie takiego gniota jak DBS to plucie w twarz i tyle

Nieśmiertelny Vegeta

MasterSweet

Odp.: 2
Wyś.: 1.684
Dostałby sromotny wpierdziel od Friezy, ale by nie umarł, lecz leżałby wręcz wykończony przez Frieze. Goku wytworzyłby Genki damę, Frieza by nie zginął, SSJ itd. jak było, tylko Vegeta całą Frieza Sagę by przeleżał/Przespał. Później po prze teleportowaniu na ziemi dalej by spał, aż by go uleczył Dende.

W Cell Sadze nie byłoby raczej za dużo zmian, bo tam ani razu nie umarł, po prostu powoli utożsamiałby się z bohaterami

W Buu sadze tak samo doszłoby do tej wielkiej eksplozji, lecz każdy wiedziałby o tym, że Vegeta jest nieśmiertelny, więc nie wywołałoby to większego smutku, po prostu odniósłby obrażenia i byłby nie przytomny(Chociaż nie wiem jak to z tym było, bo w sumie jego ciało zamieniało się w kamień). Vegeta by przeżył i pomógł w szkoleniu chłopców. Chłopcy by się scalili, lecz tym razem nie sprzeciwiliby się, bo Vegeta by ich tam przytrzymał żelazną ręką. Następnie po wymasterowaniu scalenia polecieliby do Fat Buu i przy pomocy Vegety go zabili. Oczywiście przy tym Gohan nie dostałby formy Mistic.

W DB Super nie byłoby Buu, więc nie doszłoby do prowokacji Beerusa, więc Beerus po pewnym czasie by odleciał i nie wrócił. Nie doszłoby wtedy do turnieju pomiędzy 6, a 7 wszechświatem, więc Goku nie spotkałby Zenka.

W Black Goku Sadze, Goku i Vegeta nie znaliby SSJ God, ani SSJ Blue, lecz i tak by przed nią ostro trenowali i w jakiś sposób zbliżyli swoje umiejętności do tych z SSJ Blue. Następnie zakładając, że Roshi dałby prawidłową pieczęć, to Future Trunks zamknąłby Blacka i Zamasu za pomocą Mafuby.

Później niestety nie byłoby już tak kolorowo, bo jak wiemy Zeno planował zniszczyć słabe wszechświaty i tylko dzięki propozycji Goku zostały one ocalone. Tak więc jako, że Goku nie znał Zeno, to i by go o to nie poprosił, więc słabe wszechświaty w tym 7 zostałyby zniszczone co oznaczałoby koniec Dragon Balla. Bad End.

[Pomoc] Dragon Ball GT full Genki Dama Theme

MasterSweet

Odp.: 1
Wyś.: 2.478
Cześć, szukam pełnej wersji https://www.youtube.com/watch?v=OZ-RWlZF6R8 tego soundtracku, ale wszędzie są albo poucinane wersje jak w tym linku, lub przerobione. Jak ktoś ma pełną wersje tego soundtracku, to poproszę o linka

Lektor i polskie tłumaczenie anime

MasterSweet

Odp.: 73
Wyś.: 42.217
Chyba w ostatnim odcinku Dragon Ball GT było mówione kto przy tym pracował.

Dragon Ball Super - kontynuacja?

MasterSweet

Odp.: 82
Wyś.: 34.658
Może chodzi tutaj o tą niespodziankę , która ma być 9 maja, może jakaś zapowiedz serii, kto wie.

Dragon Ball Super (manga)

MasterSweet

Odp.: 959
Wyś.: 340.517
Ja tam miałem cichą nadzieję, że wyciągną z Buu tego Kaioshina i transformuje się w dobrego Kid Buu , ale przypomniałem se o końcówce Dragon Ball Z...

Dragon Ball Super (manga)

MasterSweet

Odp.: 959
Wyś.: 340.517
I tak pewnie prędzej czy później jakiś geniusz wpadnie na pomysł, aby zrobić tak z Piccolo.

Polski dubbing do Dragon Ball Super (Polsat Games)

MasterSweet

Odp.: 363
Wyś.: 131.294
Ale na słabą godzinę dali :< Nie pooglądam sobie niestety.

Polski dubbing do Dragon Ball Super (Polsat Games)

MasterSweet

Odp.: 363
Wyś.: 131.294
Na którym obecnie odcinku jest DBS na Polsacie?

Naruto [AXN Spin] [Lektor PL]

MasterSweet

Odp.: 64
Wyś.: 44.805
Posiada ktoś jeszcze te odcinki? Jeżeli tak, to prosiłbym o wstawienie tutaj. Jak szukałem, to jedynie na chomikuj znalazłem, a tam trzeba transfer itd.

Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z)

MasterSweet

Odp.: 77
Wyś.: 33.966
Fajnie gdyby zrobili grę RPG z Dragon Balla, że przechodzi się całą historię znaną z DB, oczywiście przeplataną różnymi questami pobocznymi, z otwartym światem, ahh na to pewnie są szanse bardzo małe, ale ja chętnie zagrałbym sobie w taką grę.
Coś jak Legacy of Goku tylko z lepszą grafiką itp.

Dragon Ball Z Devolution

MasterSweet

Odp.: 49
Wyś.: 32.755
Zostały dodane tylko nowe postacie, czy też dalsza historia?

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

MasterSweet

Odp.: 551
Wyś.: 193.376
Obejrzałem kinówke i nie żałuje, że nie poczekałem na napisy. Jest rewelacyjna. Kreska, animacja jest co najmniej [ ort! ] na poziomie Z jak nie lepiej( Vegeta oficjalnie zostaje najładniej rysowaną postacią kinówki ).

Plusy:
Tyle ich jest, że jakbym miał wymieniać to by mi życia brakło(+ nie chce spoilerować, bo wiem że większość tutaj woli poczekać na napisy)

Minusy(?):
- Kinówka jest ewidentnie za krótka i widać, że musieli baardzo ją skracać. Jeżeli pojawi się nowa seria w której będzie saga Brolyego, to ewidentnie chcę rozszerzoną wersję.
- CGI. Mimo, że zostało naprawdę dobrze wkomponowane to i tak ja jakby nie było zrobione będę wobec tego negatywnie nastawiony.

Jeżeli ktoś nie obejrzał i chce obejrzeć już teraz tak jak ja nie czekając na napisy, to prosze - https://m.youtube.com/watch?v=DBqwwG9nZWE trzymajcie linka do calutkiej kinówki.

Najlepsza walka

MasterSweet

Odp.: 191
Wyś.: 105.352
Witam Przeszukałem forum i o dziwo nie znalazłem takiego tematu(a może źle szukałem O_O). Tak jak w temacie. Jaki jest wasz ulubiony pojedynek w Dragon Ballu?
Mi się bardzo podobała Piccolo vs Frieza. Była świetna technicznie i respekt jaki bił od Piccolo... Ahh , to było piękne.

Takie 2 miejsce, ale takie bardziej 1 ex aequo(?) zasługuje Son Goku vs Majin Vegeta. Po prostu kwintesencja Dragon Balla. Świetna technicznie, brutalna i no po prostu genialna.

Jeżeli jest już taki temat, to można usunąć

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

MasterSweet

Odp.: 551
Wyś.: 193.376
No. Tylko mógłby się trochę więcej odzywać. Najważniejsze żeby nie był debilem jak w GT i nie zachowywał się jak Vegetto.

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

MasterSweet

Odp.: 551
Wyś.: 193.376
Ciekawe jaki będzie miał charakter. Ja osobiście wolałbym, aby miał taki jak w kinówce. Choć po tych fragmentach można wnioskować, że będzie co najmniej takim bałwanem jak w GT

Dragon Ball Super (manga)

MasterSweet

Odp.: 959
Wyś.: 340.517
I zapanować nad światem

Dragon Ball Super (manga)

MasterSweet

Odp.: 959
Wyś.: 340.517
Znając życie i tak pewnie będzie miał jakąś transformację po której będzie wyglądał dużo fajniej.

Na razie wygląda dosyć słabo, tak nijak. Bardzo randomowo.

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

MasterSweet

Odp.: 551
Wyś.: 193.376
kinichi napisał(a):
W zasadzie to Nappa planował dzieci z Ziemiankami, ale Vegeta wybił mu to z głowy (i to była opinia jednego Saiyanina).
To niezły Nappa Gdzie i kiedy to było?

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

MasterSweet

Odp.: 551
Wyś.: 193.376
Wiecie, bo wy tutaj piszecie o Coolerze itd. Ale zapominacie o jednym - to jest postac "niekanoniczna"( z tego co wiem nawet Toriyama go nie projektował, a Brolyego do tej 1 kinówki już tak). Do czego dążę? Równie dobrze może być to zupełnie nowa postać, "prawdziwy" brat Freezy. To są oczywiście tylko moje domysły i pewnie Toriyama skorzysta z gotowca, ale i tak miłoby było zobaczyć jakąś zupełnie nową postać.
Strony: 1, 2, 3  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook