Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 1.756 wyników

Tokyo Ghoul

Miyu

Odp.: 6
Wyś.: 4.232
Nie wiem czemu uroiłam sobie, że to anime będzie super, bo jest niestety średnie.

Ciekawie to ujął ktoś na MAL:
Tokyo Ghoul except everything that was good is bad.

Mam wrażenie, że magna może być wiele lepsza, bo oglądając anime miałam nieodparte wrażenie ze lecimy po łebkach.

Seria 1 - jest ok, po paru odcinkach 'płaczka' Kaneki zaczyna denerwować, ale jak zaczyna akceptować swoja druga naturę i odrzuca bycie zupełna ciapa odcinki robią się ciekawsze.

Seria 2 - o wiele lepsza od 1szej. Dużo ciekawych postaci związanych z Drzewem Aogiri, Kaneki w końcu jest prawdziwym bad boyem i zaczyna się konkretna bijatyka.

Seria 3 - nie było odcinka którego bym nie przewijała. Masa nowych postaci, których los na ... obchodzi, nieangażująca akcja.
Zamiast na historii głównych bohaterów skupiamy się na Inspektorach, nuda...

Seria 4 - najlepsza w mojej opinii, choć ma wolniejsze momenty. Coś się w końcu dzieje, trochę tajemnic zostaje wyjawionych a Kaneki pokazuje pazur.

Co myślicie o treningu EMS?

Miyu

Odp.: 1
Wyś.: 2.100
Fajna reklama Minus za trampki, nie będę się spierać bo jedni chwalą za lekkość, inni ganią za brak ochrony kostki, ale kto nie czuł smrodu z takich przepoconych butów niech pierwszy rzuci kamień...

Niestety nie byłam jeszcze nigdy na treningu EMS, wiec mogę się wypowiedzieć tylko jako osoba chodząca 2-3 razy w tygodniu na siłownie.
Plusem na pewno jest oszczędność czasu, ale jest 'ALE' trzeba na taki trening sobie zarobić (stracić czas w pracy). Przejrzałam z 2-3 pierwsze strony o EMS, 600 zł za 4 treningi?! Wole 7-8 treningów z trenerem personalnym w tej kwocie.

sportziomek może opowiesz coś o efektach? Czy jak podnoszę w przysiadzie np. 50 kg, w EMS podniosę z 5 kg, to po powrocie na siłownie znów wezmę to 50 kg? Czy nie będzie to rzutowało na moją postawę na przykład? Czy nie rozwali to pamięci mięśniowej?

Poczytałam o EMS trochę i bardziej widzę to jako opcje dla osób które np. leża w szpitalu albo musza sobie rozbudować jakaś konkretna część ciała. Ponadto dla mega zapracowanych i lasek na diecie pudełkowej 1000 kcal.

Ciekawa jestem innych opinii osób chodzących na siłownie. Dla mnie to coś zbędnego, fajnie mieć szybki efekt, ale mam wątpliwość. Czy zbudowane elektrycznie mięśnie faktycznie przełożą się na wzrost siły, poprawia wydolność, prace serca.

Zakaz handlu w niedzielę

Miyu

Odp.: 8
Wyś.: 5.336
A czemu tylko handel, a gastronomia, a inne usługi...powinno być zero żarcia, zero kina i zero sexu!

A tak serio:

Od zawsze pracowałam w niedzielę, bo mogłam dorobić jako studentka czy miałam elastyczny grafik i wolałam załatwić coś sobie na tygodniu.
Po co dzielić ludzi, przeważająca większość osób, które pracują w siódmym dniu tygodnia sama wzięła taką zmianę!
Ale nie oszukujmy się, ci z pierwszej ławki w kościele i tak najszybciej przylecą do sklepu.

Pomysłodawcy akcji są jak widać zbyt nieogarnięci by zobaczyć problem szerzej. Bo łatwiej zakazać handlu niż zawalczyć
o lepsze pensje czy prawa pracowników. Przecież oprócz ludzi lubiących pracować w weekend są i tacy, którzy muszą, bo mało zarabiają.

W każdym miejscu, w którym pracowałam, obroty w niedzielę wynosiły ok. 30-50% więcej, ludzie chcą kupować/jeść etc.
Nie podoba mi się pomysł na karanie osób o innych poglądach niż dewoci.

Shingeki no Kyojin live-action (2015)

Miyu

Odp.: 9
Wyś.: 7.223
Byłam sceptycznie nastawiona, ale naprawdę mi się podobało. Nie na tyle by nie przewijać akcji, ale i tak mnie wciągnęło. Akcja dość wartka, aktorzy w porządku, przyjemnie się ogląda.

[Horror] Gra wstępna / Audition (1999)

Miyu

Odp.: 1
Wyś.: 7.335
Oglądałam ze względu na reżysera, którego lubię, ale ten 'horror' to niewypał. Już kiedyś pisałam:
'jak ktoś Wam poleci to jako dobry japoński horror powiedźcie by się puknął w łeb, zero strachu i polotu, kiepscy aktorzy a momentem w którym zaczyna się coś dziać było ostatnie 10 minut...'
i zdanie podtrzymuję.
Nawet sam zarys fabuły, no kurde...naprawdę trzeba było to aż tak **** plus płytkie portrety psychologiczne postaci, nawet nie pozwalają widzowi się zdecydować czy je się ubi czy nie. Bo jak ktoś się zachowuje jak drewno, to co ma nas emocjonować.

Co o tym myślisz? Nie miałeś ochoty przewinąć do końcowych scen?

Berserk

Miyu

Odp.: 46
Wyś.: 29.642
Wiekopomna chwila, już straciłam wiarę, że Miura się weźmie za Berserka. W anime liczę na podobny klimat jak stara seria, bo mi akurat się bardzo podobało.

Czego teraz słuchasz?

Miyu

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.541.179
陳芳語 - 寂寞咆哮

Ostatnio obejrzany film

Miyu

Odp.: 397
Wyś.: 199.314
Księga ocalenia- spodziewałam się filmu z hollywoodzkim zadęciem, ale jakże miło się rozczarowałam. Można się pokłócić o wiele kwestii, ale to sprawia, że film jest interesujący.

Co Ci się dzisiaj przytrafiło

Miyu

Odp.: 2.394
Wyś.: 766.641
Byłam wczoraj na jednej z lepszych imprez życia, kluby to nie moja bajka, ale z dobrą paczką można bawić się wszędzie.

Czego teraz słuchasz?

Miyu

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.541.179
효린 & 주영 - 지워

Sprawdź swoją orientację polityczną

Miyu

Odp.: 65
Wyś.: 50.387
Pomijając fakt, że większość pytań się powtarza w innym wariancie, to wynik mi wyszedł dość ok.

Obraz

Ciekawostki

Miyu

Odp.: 80
Wyś.: 71.579

Z jaką piosenką kojarzy się wam osoba powyżej

Czego teraz słuchasz?

Miyu

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.541.179
Breaking Benjamin - Fade Away

Ostatnio obejrzany film

Miyu

Odp.: 397
Wyś.: 199.314
Co kto lubi, ja czytałam Hobbita z 3 razy i za każdym mi się podobał. Jeżeli chodzi o Tolkiena to żaden film nie podobał mi się na tyle bym lubiła go bardziej niż książkową wersję.

Zgodzę się co do emocji, jest niebezpiecznie, ale dopiero w 2.części. Wkurzają mnie rzeczy takie jak nadbudowanie historii, momentami kiepskie efekty specjalne, dziwna charakteryzacja Legolasa, nie mówiąc już o nieprawdopodobieństwie pewnych scen. Świat Tolkien jest na tyle niezwykły, że nie trzeba go 'podrasowyać'.

Ostatnio obejrzany film

Miyu

Odp.: 397
Wyś.: 199.314
Obejrzałam wszystkie części "Hobbita" i jestem mega rozczarowana, do filmów z serii LOTR się nie umywa a sama książka jest ciekawsza o lata świetlne. Zajebiście pokazany są tylko czarne charakter; humor w tej serii wcale mnie nie bawi, postaci są jednowymiarowe, wątek miłosny drętwy a większość krasnoludów głupsza niż to ustawa przewiduje.

Lichwa

Miyu

Odp.: 8
Wyś.: 5.174
Bo od razu pójdę do gangstera...jest parę innych wyjść, gdy masz długi np. bankructwo konsumenckie, czy renegocjacje z bankami, w przypadki gdy masz jakieś niespłacone długi.
Pozostawienie sektora bez bardziej rygorystycznych regulacji nie sprowadzi na ludzi nic dobrego.

Lichwa

Miyu

Odp.: 8
Wyś.: 5.174
Napleniło się tego od cholery ostatnio, nie wspominając już o samych bankach oferujących podobne usługi. Nie podoba mi się to zjawisko i chciałbym by zostało ukrócone, ale wiadomo, że dopiero jak coś walnie to znajdą się eksperci od 'leczenia'.

Co Ci się dzisiaj przytrafiło

Miyu

Odp.: 2.394
Wyś.: 766.641
W niedzielę rzuciłam pracę, dziś dostałam nową, zawsze uważałam, że o szacunek trzeba walczyć i jak widać opłaciło mi się.

Co Ci się dzisiaj przytrafiło

Miyu

Odp.: 2.394
Wyś.: 766.641
Poszłam wczoraj zwyczajnie do pracy na rano, wróciłam dziś nad ranem zalana.
Strony: 1, 2, 3 ... 86, 87, 88  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook