Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 172 wyników

Kim lub czym jest dla Was Bóg?

Nikky

Odp.: 158
Wyś.: 60.804
źle mnie w ogóle [ ort! ] już na początku zrozumieliście. Już ^Dai Kaiosama źle ziterpretował moją wiadomość Ja wierze w boga tylko (tu przyznaję się do błędu- po prostu [ ort! ] czytając wpis ^Dai Kaiosama zaponiałam) to jest bardziej taki pogląd typu "Co by było gdyby..." po prostu [ ort! ] chciałam Was w jakiś sposub chwycić czy macie choc mały skrawek fantazji i czy czytacie dokładnie. Co prawda sama zawaliłam w moim 2 poście na tej stronie ale widzę, że jednak nie poszło i tak i siak tak jak chciałam. Wierze w boga, a do kościoła chodze po to (chyba jak wszyscy- no może nie wszyscy) żeby się spotkac z Jezusem, żeby się spowiadać lub dostać komunię świętom itd itp Więc zleksza was przepraszam za głupi błąd, bo sama nie myslałam kiedy czytałam post ^Dai kaosina, a zaówarzyła błąd w poście Ishido, mimo wszytko muszę się nauczyć pisać jaśniej, a żeby nie było znowu takiej wpadki kiedy ktoś źle czyta, a potem ja odpisuje bzdury. jeszcze raz przepraszam.

PS: jesli coś w tym poście jest nie tak lub jeśli ktoś uważa [ ort! ] że jest nie na temat to po prostu [ ort! ] go usuńcie

POZDRAWIAM

Skojarzenia

Nikky

Odp.: 10.000
Wyś.: 1.508.027
drewno

Programy Interaktywne

Nikky

Odp.: 6
Wyś.: 3.648
Akurat Hugo to bardzo fajny przykład, bo kiedy byłam mała zdzwoniłam i wygrałam...wielki koszyk słodkości, co prawda otrzymałam go dopiero po upływie pół roku i chyba nawet większość słodyczy było już przeterminowanych, byłam zadowolona z wygranej. na pewno [ ort! ] ma to swój chaczyk np. cześciej odbierają telefony stacjonarne niż kmórki 9np. mój przykład ) a jesli jest możliwość wysłania listu to będzie w 100% większa szansa na grę niż jeżeli będzie się dzwoniło komórką. Trzeba mieć duże doświadczenie w takich gierkach i straszny fart, a potem już nic więcej a odpowiednią odpowiedź...jeśli odpowiedź będzie błędna to nawet najwieksza wprawa i szczęście nic tu nie da.

Moim zdaniem takie rzeczy [ ort! ] są fajne (mówię dalej o Hugo) bo nie trzeba w nich brać udziału, a mieć frajdę przy oglądaniu tego i cieszyć się z wygranej innych ludzi.

PS: Sorry za bł. ort. nie sprawdzałam

Kim lub czym jest dla Was Bóg?

Nikky

Odp.: 158
Wyś.: 60.804
"Sorry ale muszę się bronić"- jak powiedział bohater jakiegoś filmu

To jest moje zdanie i ja to właśnie tak sobie wyobrażam, skąd możesz wiedzieć że tak nie było, skoro nie było Cię wtedy na świecie i wątpie że twój dziadek czy babcia wtedy żyli bo raczej jest to nie możliwe. Przykro mi jest z powodu twojego nie docenienia mojego wieku...dobra może mam 12 lat ale wielcy naukowcy kiedy zaczynali swoją karierę...oczywiściue w podstawówce! Skąd wiesz...może kiedy dorosne zostane wilkim naukowcem i potwierdzę swoje poglady-ciekawe co wtedy mi powiesz...może nie jest to tak strasznie prawdziwe i może powiecie że mam bujną wyobraźnię ale to kłuciło by się z innym tematem na tym forum gdzie wypowiedzieliście się na mój temat że nie mam za grosz wyobraźni-więc zdecydujcie się kazdy ma prawo mieć swoje zdanie- i nic nie mówie, ale gdy powiedziałam to KATECHETCE ta pochwaliła mnie, że potrafie patrzeć na fakty z innej strony- bardziej trzeźwie niż inni ludzie. Mimo to cieszę się, że ja potrafię znaleźć swoje- odmienne zdanie na różne tematy a nie trzymać się blisko obłudztwa innych ludzi, którzy wierzą w każdą bujdę, którą usłyszą.

I przepraszam jeżeli kgoś uraziłam czy postąpiłam nie tak wyrażając jasno SWOJE ZDANIE, ale wątpie, że może być to w jaki kolwiek sposób karalne zarówno w świecie rzeczywistym jak i na Forum czy internecie.

Pozdrwiam i przepraszam za błędy ortografuiczne jeżeli tak owe się tu znalazły nie sprawdzałam z powodu braku czasu.

Dai Kaiosama: Nie chcę offtopować, więc napiszę tutaj. Każde, choćby nawet najbardziej wykwintne danie jeśli będzie źle podane, nie będzie smakować zbyt dobrze... Nie chodzi o to, co myślisz, ale o styl, w którym wyraziłaś swój pogląd. Mam nadzieje, że rozumiesz.
pozdrawiam

Naruto - następca DB?

Nikky

Odp.: 74
Wyś.: 47.926
paintball_0 wydaje mi się, że tak mówisz bo zmiękłaś...widocznie nie jesteś tak mocnym fanem DB i jakaś pierwsza lepsza manga, która poleci w TV przyciągnie twoją uwagę...tak jak się już tu wypowiadali, każda manga ma oddzielny klimat i nie może jej zastąpić, a mogę zapewnić, że maga bardziej pasująca do DB od Naruto znalazła by sie po wejściunp. na wikipedię.pl i wpisaniu manga
Wiec jeśli jesteś tylko takim "fanem" z ptaszkami u góry to możesz sobie zmieniać mangai co 5 sekund i udawać kgoś wielkiego, ale nie wypowiadac się na taki temat.

JAK WCZEŚNIEJ POWIEDZIAŁM NARUTO NIE JEST NASTĘPOM DB I NIGDY NIE BĘDZIE (przynajmniej dla jego PRAWDZIWYCH fanów)

Siła Bry

Nikky

Odp.: 12
Wyś.: 4.815
a może miała by całkiem inne moce?? może dziewczyny nie są silne w uderzeniach, a np. potrafią zrobić taką gimnastykę i tak się rozciągnąć jak nikt, może są całkowitą odwrotnoscia sayan mężczyzn?? cóż ja to sobie dziwnie wyobrażam i chiałabym sie dowiedzieć, ale raczej już się nie dowiem

Ulubieni bohaterowie

Nikky

Odp.: 61
Wyś.: 32.047
Moją ulubioną bohaterką jest Temari. Dlaczego??

1.Nie lubie postaci, które grają główne role i które za wszelką cenę są w tytule.
2.Wszystko zaczęło się gdy zaczęłam ogladać Naruto, najpierw spodobała mi się sakura, ale gdy zapytałam się koleżanki kto jest wolny ( bo my w klasie mamy cos takiego, że jak jest jakaś fajna manga to się zamieniamy w jej bohaterów i każdy jest kimś innym) ona stwierdziła, że Sakura jest zajęta. potem mi opisała pozostałe 3 dziewczyny i najbardziej spodobała mi się Temari.
3.Jest w jakiś sposub jedną z bardziej tajemniczą osobowością ponieważ [ ort! ] prawie na każdym portalu, blogu, stronce itp. ma inny wiek....spotkałam się nawet z faktem, że ma 6 lat...ciekawe ile miałby Naruto :p

Naruto - następca DB?

Nikky

Odp.: 74
Wyś.: 47.926
Odkąd Naruto zaczęto emitować na Jetix od razu byłam jego anty fanem...zawsze pisałam (już chyba z 7 razy) do jetix aby puścili DB...zawsze odpisywali, że skonsultują to z kims tam wazniejszym. Kiedy jednak wszyscy zaczęli to oglądać i prawie każdy człowieczek wiedział co to jest dałam sie ponieść i ciekawość zmusiła mnie do oglądania Naruto...na początku wydawało mi się że jest to tandetna bajeczka, która tylko emituje mangę i, która na pewno [ ort! ] nie zabłyśni, potem troszeczkę mi się to spodobało i tak dalej i tak dalej

Mimo to nie sądzę, aby Naruto mógł zastąpić Hitowego Dragon ball-a. Nie sięgnoł jeszcze takiej sławy jak DB...nie był w chrupkach, na plakatach nie ma własnej gazety (co teraz jest popularne) więc wątpię, że Naruto w ogóle [ ort! ] wytrzyna nakład pracy innych mang przez ten rok i czy nie zniknie przed rozpoczęciem roku 2009.

Komórki

Nikky

Odp.: 111
Wyś.: 49.781
Ja korzystam [ ort! ] z Sony ericsson W300i- nawet niezły sprzęcik...właściwie dwa w jednym:
1.Telefon komórkowy z całym sprzęcikiem
2.Wolkman, który nie jest telefonem

na pewno [ ort! ] jesli nie spotkaliście się z czymś takim to się zdziwiliście, ale poczytajcie troszkę to zakapujecie co to znaczy. jestem zadowolana z swojego sprzęciku na razie [ ort! ] spełnia swoją funkcję i ma nawet niezłe gierki czy np. programiki do obróbki: zdjęć, filmików czy muzyki...Jestem nim zaskoczona, bo wcześniej miałam Simensa C65 (stary i nie funkcjonalny) więc to dla mnie new wyzwanie...mam już go ok. 1 miesiąca.

Kasa?!

Nikky

Odp.: 9
Wyś.: 5.240
Może nie bujda, a nawet prawda, ale wątpię, że ktokolwiek tam cokolwiek wygrywa...tak samo jak te wszystkie wygrane pieniężne w SMS-ach na paseczkach u dołu ekranu Skoro twierdzisz, że w to nie miesza sie nikt trzeci to kto dostaje te 5 złotych?? Kto przesle je na twoje konto itp?? (nie ogladałam stronki nie lubie takich) zawsze siedzi ktoś trzeci! Ktoś trzeci kto załorzył strnkę, komu dajesz swoje 5 złotych, który śledzi twoje ruchy...a gdy już Ci się wydało, że wygrałeś/aś to zabiera Ci wszystko i czeka aż spróboujesz ponownie...nie lubię takich stronek, więc nawet jeśli jest prawdziwa nie radziłabym z niej kożystać, ale to moje zdanko...
POZDRO

Dziewczyny

Nikky

Odp.: 58
Wyś.: 27.272
Pamiętajcie, że kobiety są zawsze ciekawe i dlatego tutaj weszłam Nie przesadzajcie panowie...jeśli nie było by Was nas też by nie było, więc istnienie zawdzięczamy WAM (chyba każdy zna historię Adama i Ewy) zaówarzyłam, że wiekszość z Was docenia dziewczyny, które się nie wychylają i po prostu [ ort! ] są sobom (jak ja bym chciała mieć Was w klasie - ale by było) u mnie jest wprost na odwrót...jeśli któras dziewczyna uczy sie lepiej 9choćby była najwiekszą laską w szkole) to i tak zostanie wyzywana w wrzucona w kąt...dlatego trzymamy się osobno Dziewczyny tworzą własne paczki i chłopcy tworzą własne paczki...nie wiem jednak co bym zrobiła bez tak strasznie nielubianego harcerstwa. To tam poznałam moich pierwszych PRZYJACIÓŁ którymi była płuć przeciwna Cieszę się że przy nich nie muszę udawać kogoś innego (bo nigdy nie zamierzałam) i nie jestem odrzucona....cieszę się, że tak nas komplemętujecie lecz większość naszych tak zwanych minusów zawdzięczamy głupim panom, którzy nie potrafią odrurznić lalki Barbie od normalnej dziewczyny... (przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale powiedziałam co myslałam i ulrzyło mi)
POZDRAWIAM

Kim lub czym jest dla Was Bóg?

Nikky

Odp.: 158
Wyś.: 60.804
Tez się wypowiem na ten temat, bo chyba nikt jeszcze tego nie powiedział:
Moim zdaniem cały Bóg, jezus i te inne pierdołki to po prostu [ ort! ] głupie ploteczki, które mają tragiczne skutki. Ktos tam przed naszą erą sobie coś wymyślił, powiedział następnemu i tak dalej i tak dalej. w końcu ktoś głupi napisał do jaj ksiązkę, w która wszyscy uwierzyli i którą zaczeli poprawiać 4-rej czy więcej eduw pedziów którym barkowało kasy. W końcu wszyscy ludzie stali się tak głupi, że zaczęli wierzyć w każde głupsto-wybudowali kościuł, pominiki, opowiadali dzieciom...i tak się to rozniosło...to jest tylko moje zdanie na ten temat mimo wszystko chodzę do kościoła, uczenszczam na religię i nawet mam 6, dla mnie to po prostu [ ort! ] jakby dodatkowy przedmiot szkolny, który mamy przez cały tydzień i dodatkowo co niedzielę o 12 w kościele

Na ile kogo oceniacie?

Nikky

Odp.: 161
Wyś.: 76.096
A ja?? napiszcie coś o mnie wiem że nikt mnie nie lubi, ale zawsze coś

Ferie

Nikky

Odp.: 15
Wyś.: 6.388
Pierwszy tydzień jak znam życie na kompie, a drugi jade z harcerzami 9my kumplami) na obozik- będzie jazda ;p

Dragon Ball nowszymi farbami

Nikky

Odp.: 14
Wyś.: 6.045
ja też nie lubie naruto....ale myśle że jeśli zaczeły by lecieć odcinki na np. Jetix to było by o wiele lepiej (nawet napisałm do Jetixu e-mail)

Kim chcielibyście być w DB?

Nikky

Odp.: 169
Wyś.: 74.674
Ja to bym najchętniej była kimś kto się za bardzo nie udzielał i żadko obrywał 9zapewne jest mało takich postaci) ale nie obraziłabym się jeśli zrobili by specjalnie nową część i dodali by tam nową postać

Kiedy poznaliście Dragon Ball?

Nikky

Odp.: 137
Wyś.: 59.392
Kiedy byłam w przedszkolu uwielbiałam chrupki Chio a właśnie wtedy były w nich kary z DB...spodobały mi się, a potem tata powiedział mi że ta bajka leci w telewizjii..zobaczyła raz, drugi trzeci...aż w końcu [ ort! ] z całą rodzinką przysiadłam do oglądania codziennej dawki emocjii Jakbyście widzieli moje zdziwienie jak Goku na koniec odleciał na Shelingu...przez tydzień nie mogłam sobie wybaczyć że ominełam 3 odcinki DB Hahaha

PS: Wiec mam doczynienia z DB ok 6 może 7 lat

[Postać] Kogo preferujecie z Teamu Z?

Nikky

Odp.: 87
Wyś.: 34.948
Ja uwielbiam Trunksa 9ale raczej Future) podoba mi się jego usposobienie. Styl bycia. Miał dobre serce, zawsze martwił sie o zwariowanego vegetę i zawsze za to obrywał...mimo mocnego dzieciństwa wyrósł na fajnego chłopakaka....szkoda, że nie wiadomo jak skończył

Reportaż Uwaga! w TVN

Nikky

Odp.: 51
Wyś.: 18.644
aleco dzieci nie mogą wiedzieć, że wszyscy oprócz nich mają to samo coone??

Wasza pierwsza gra...

Nikky

Odp.: 35
Wyś.: 17.796
Pierwszy raz w życiu grałam jak miałam 4 lata w swoje urodziny. Byłam wtedy u sąsiadki mojej babci, która miała 2 starsze odemnie córki, a te puściły mi The Sims. Teraz można by powiedzieć, że tandeta i w ogóle [ ort! ], ale mi się bardzo spodobały. Więc kiedy dostałam swój własny komp to pierwszą zainstalowaną grą były oczywiście one. Potem ruszyłydodatki i zaczęłam je kupować. Teraz w szafie na pułeczce mam pięknie poukładaną kolekcję wszystkich orginalnych lub specjalnie dorabianych przez fanów dodatków. Oprócz tej gry grywałam tagrze w Need For Speed. Właściwie to teraz nie dawono przeszłam Carbon i czekam na następne wersję (ponoć teraz ma być taka że auto ulega zniszczeniom podczas wyścigu). Grałam jeszcze w Weblade i w Chichen Invaders czy jakoś tak. Potem wujek wciągnoł mnie w GTA i dosazłam wreszcie do gierek z DB na kompa
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook