Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

Najlepsza walka

Raditz

Odp.: 191
Wyś.: 118.198
Goku i Vegeta VS Metal Coller w filmie 10 000 000 Warrior power.

mod: uzasadnij, nie pisz krotkich postow!

Ulubione cytaty

Raditz

Odp.: 115
Wyś.: 103.230
Gdy po walce z Vegetą w Z, Bulma się pyta kto by z nią leciał na Namek, a genialny żółw zaczoł się tak fajnie slinic

[Walka/Siła] Tenshinhan czy Kuririn? Odwieczna rywalizacja

Raditz

Odp.: 87
Wyś.: 38.862
Ten jest, najsilniejszym ziemianinem... który ma efektywne i co najważniejsze skuteczne techniki walki. ;]

Dragon Ball AF

Raditz

Odp.: 368
Wyś.: 184.981
Ja nie chciał bym żeby powstałó Af, byłó by to już naciągane i to bardzo. w końcu [ ort! ] wszytko co dobre się kończy czy jakoś tak , chciałbym zobaczyć goku i innych ale wiecie... choćby nie wiem [ ort! ] ile seri miało by powstać dla mnie ta manga kończy sie gdy goku odlatuje trenować Uub'a pod koniec Z-etki

Ulubione postacie

Raditz

Odp.: 110
Wyś.: 58.336
Moje Typy to Kakarotto(Za osiągniecia i pomyslowosc)Vegeta(za pewnosc siebie)Raditz(za szybkośc i dlugie wlosy:P)Picollo(poświęcenie)Brolly i Gohan(za siłe siosu)C18(za wygląd i charakterek)

Legendarny Super Saiyanin Broli (?)

Raditz

Odp.: 83
Wyś.: 44.932
Dla Mnie Brolly Był 100% LSSJ, by silniejszy 1 na 1 od kazdego Saiya-jina KAZDEGO bez wyjatku, Kakarotta uratowalo tylko to że inni oddali mu moc, tak jak ktoś już wspominał Brolly był skazany na śmierć bo był postacią z filmu pelnometrazowego a nie bezbośrednio z serialu DBZ.
i nie ma co rozmyślać nad jakimś tam Brollym ,którego wpakowała do trzech kinówego banda scenarzystów nie mogąc wymyślić nic innego.
a co do tego, to ta banda scenarzystów postapila idiotycznie nie dlatego że wpakowali Brolly'ego do trzech kinówek, idiotyzmem bylo w jaki sposub chodżby w movie 8 zabili (a raczej pokonali ) Brollyego, to było bezmyslne, bo gdyby nie to żę Brolly musial zginąc, to jestem pewien że tak wykonczony Goku nie rozwalił by wpelniego w sily LSSJ, jednym ciosem nawet po tym że dostal energie od przyjaciól ;]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook