Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 16 wyników

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
Angoli niestety żadnych nie znam, jak mogłoby się wydawać Tylko jakieś przelotne znajomości z MMO.

Z muzyki lubię rocka, czasami coś trochę cięższego, i w sumie tylko tego słucham. Oczywiście anglojęzyczne, bo polska muzyka to moim zdaniem chłam.

Pokaż, że masz serce

SKALARek

Odp.: 8.516
Wyś.: 2.077.595
244,80
244,80
2876

Quiz Naruto

SKALARek

Odp.: 702
Wyś.: 356.182
Pein, Rikudou Sennin
Nie mam pomysłu

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
Ja już wolę ją niż Hinatę. Czemu? Bo nie mogę patrzeć jak ona czerwieni się za każdym razem jak patrzy na Naruto, no nie mogę. Niech się w końcu pocałują czy cuś, bo mnie to dobija

Tobi jest nudny, to prawda, ale to tylko chwilowo, jak przez 15 (jak ja uwielbiam przesadzać) odcinków jeszcze będzie opowiadał jakie to on i Itachi mieli patologiczne dzieciństwo.
Z tego co słyszałem to straszny z niego będzie potem intrygant, lubię takich, zawsze kręciły mnie zagadki.

W wakacje np. przeczytałem kilkanaście książek z gatunku Kodu Leonarda. Skoro już przy tym jestem, to powiem, że bardzo lubię historie które w jakiś sposób wykluczają istnienie Boga lub przyjmują coś wyższego, ostatnio właśnie miałem jakąś taką książkę w ręce, chodziło o fizykę kwantową, nadprzewodniki i mannę, pozwalające się dostać do 'Wszechwiedzy'. Bardzo łatwo mi się takie coś czyta, chyba dlatego, że nie wierzę w Boga i jakoś łatwiej mi jest się utożsamić.

Jaką Ty literaturę lubisz? Jak to u Ciebie jest z wiarą?

Co chcesz robić w przyszłości? Bo patrząc na ten profil, to kilka możliwości by było.

Łatwo i przyjemnie mi się z Tobą pisze, cieszę się, że kogoś takiego od razu [ ort! ] tu spotkałem, miło poznać.

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
Ooo ja to mam dobrą pamięć do większości rzeczy. Kiepsko pamiętam tylko twarze, imiona i nazwiska, co czasem jest kłopotliwe w relacjach międzyludzkich. Kasię potrafię nazwać Jolą, Anią, Izą itp. Jeszcze większość imion moich kolegów i koleżanek z klasy się myli niestety. Ale staram się.
Boję się właśnie, że tak za rok będę miał, ale jakoś damy radę

To teraz ja będę miał kilka pytań do Ciebie
- Masz kogoś? (z ciekawości )
- Na jakim profilu jesteś? Wnioskuję, że już jesteś w liceum lub technikum po tym, że Ci się koleżanki mylą, czyli musisz być w nowej szkole, a na gimnazjalistkę mi nie wyglądasz
- Dlaczego nie Sakura na obrazku? (jakoś bardziej ją lubię)

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
Co do zwierzątek widzę, że mamy podobny stosunek. Kotki zawsze mi się podobały podobnie jak Tobie, ale wiesz, jak to jest z rodzicami. Chociaż i tak pewnie nie umiałbym się tym zajmować, więc to może i dobrze.

A ja przeciwnie. W przeciwieństwie do ciebie lubię(nawet więcej) ten język i kraj(pewnie dostanę baty), początki mojej rodziny wzięły się z Niemiec.
No widzisz, a ja mam stamtąd bardzo dużo przyszywanych ciotek Ritek i innej wody po kisielu, przyjeżdża to to na święta często a ja nigdy nie wiem z kim się witam nawet, chociaż oni zawsze twierdzą "jak to wyrosłem od tamtego roku". Mimo to nie przepadam, ale mam nadzieję, że to nas nie poróżni

Wspominałaś jak coś, bo jestem dziewczyną. A moje imię? Olga. Może i nie najpiękniejsze, ale je nawet lubię.Ale gdybym miała dla siebie wybrać imię raczej bym go nie wybrała. Czasem mówią na mnie Ola, nie przeszkadza mi to, ale jak na siłę próbują z tych dwóch imion zrobić jedno to mnie wkurza. A do 5 roku życia go nienawidziłam.
Przepraszam, pewnie literówka, nockę wczoraj musiałem zarwać żeby przeczytać lekturę i teraz wszystko mi się rozmazuje już
Z tych dwojga wybiorę Olgę, moja ex miała na imię Ola i niezbyt dobrze wspominam (źle trafiłem jak na pierwszą 'miłość') Podziwiam jednak za to, że mówisz, że do piątego roku nienawidziłaś, moja pamięć zaczyna się chyba jakoś od dziewiątego, nie wiem, czy jestem kompletnym imbecylem czy to wtedy przypadkiem nie upadłem gdzieś na główkę

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
Zwierzątko? Swojego czasu lubiałem, hodowałem skalarki (haha), miałem 3 papugi i króliczkę. Papugi śmiercią naturalną odeszły z tego świata, stare już były (dostałem od kolegi to już miały z piątkę na karku, u mnie jeszcze drugie tyle pożyły). Królik był zdziczały, a może to ja do niego nie miałem ręki, jak przyjechał raz wujek z mazur który ma u siebie ich kilka to mu go oddałem. Swoją drogą trochę zawiodłem się na swoim zoologicznym, bo miała być "miniaturka", a bydlę wyrosło na metr prawie.

Idę do liceum, na profil Pre-IB, tak jak pisałem wcześniej, lekcje w j. angielskim i przygotowanie pod maturę międzynarodową. Jestem prawie pewny, że się dostanę, bo raczej wyciągnę w tym roku średnią ponad 5, o egzaminy się nie obawiam, a w razie czego w tym liceum mój chrzestny jest dyrektorem

Uczę się jeszcze niemieckiego, w szkole, nie lubię języka ale cóż zrobić, nie pałam miłością do tych tam naszych zachodnich sąsiadów, a uczyć się trzeba. Na szczęście przychodzi mi to dosyć łatwo bo jest bardzo wiele podobieństw między angielskim a niemieckim, a w dodatku mieszkam na Śląsku, i wiele wyrazów z tutejszej gwary przeszło do nas z niemieckiego.

Miło, że mam swoich imienników wśród Twoich znajomych, ale nie wspomniałaś, jak Ty masz na imię

Lubię

SKALARek

Odp.: 419
Wyś.: 152.955
Lubię siatkówkę

Nie lubię

SKALARek

Odp.: 963
Wyś.: 289.318
Nie lubię wstawać o 6 rano budzony przez nauczycielkę z angielskiego ze szkoły, wołającą mnie przez telefon abym przyszedł na dodatkowe zajęcia.

Ulubiona gra MMORPG

SKALARek

Odp.: 11
Wyś.: 8.090
Ja na to trochę czasu poświęciłem. Grałem w około setkę MMO, podzielę się z wami wiedzą.

ATLANTICA:
Zdecydowanie najlepsze MMO w jakie grałem. Jest ogółem około 30 postaci, każda ma swoje umiejętności, ekwipunek etc. Z tego kompletujecie drużynę 9. I tak wyglądają walki. 30 sekund na ruch w turze, 9vs9.
Niewiarygodna strategia. Grając w to cudeńko musiałem mieć obok 10 notesików i spisywać/planować buildy, zaznaczać jak w kółko i krzyżyk gdzie już są combo, gdzie za turę będzie stun etc.
Swoją drogą, byłem tam kosą na PVP
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
(Filmik, który nagrał kolega z gildii, ja z lewej jak pamiętam [ten co wygrał])

RUNESCAPE:
No cóż, na tą gierkę mi zeszły z 3 lata życia i parę stów z konta, ale nie żałuję. Nauczyłem się na niej bardzo dużo języka angielskiego, ale nie tylko. Mimo odrażającej (chociaż teraz już nie aż tak bardzo jak kiedyś) grafiki w javie, graniu przez przeglądarkę, z czystym sumieniem mogę polecić. Można się naprawdę bardzo wiele nauczyć, bo nie jest to typowe fantasy MMO, ale występują herby itp. z realnego życia i można się chociażby nauczyć kilku przepisików. Zagrajcie, a zobaczycie.

ALLIANCE OF VALIANT ARMS:
Aktualnie gram. ŚLICZNY FPS, cudowna grafika. Jak czytałem recenzje, to parę osób wyjechało tylko tekstem "a gdzie się za to płaci". Miotam

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
(Filmik z koreańskiej wersji, bo amerykańska wyszła niedawno)
Gra tak wygląda u mnie, na kompie, który nie spełnia minimalnych wymagań, nie mówię jakie były wrażenia jak puściłem na 42 calach w full HD u brata.

Do tego zaletą jest waga instalki, niecałe 1,8gb jak pamiętam.

HUXLEY: THE DYSTOPIA:

Gra tej samej firmy, która stworzyła w/w AVA i Atlanticę, widać lubię Ijji na razie [ ort! ] chyba kończą się CBT, będzie to MMORPG-FPS, słowem, strzelanka, w której rozwijasz swoją postać, skille, ekwipunek etc.

DRAGON BALL ONLINE:
Na to chyba wszyscy czekamy.

DIABLO 3:

Czyli to co SKALARki lubią najbardziej, nie mogę się doczekać siekania na battle-necie tych hord potworów wyskakujących zza ścian, sufitów i podłóg, rozwalania kolejnych Andarieli i Duradelów, no po prostu muaaaa.

Diablo

SKALARek

Odp.: 83
Wyś.: 131.796
Ja kupuję na 100%. W dwójkę mogłem szpilać bez końca, trójkę chcę mieć już oryginał i rżnąć na battlenecie, nie ma co. Blizzard się ceni, więc parę stów na pewno, tym bardziej, że zniży im to zyski z WOWa i innych ich gier, ale moim zdaniem warto.

Gry Java na komórki

SKALARek

Odp.: 5
Wyś.: 3.096
Ja za to trochę interesuję się tematem i muszę powiedzieć, że nudy nie ma. Mam m.in. port Quaka II, Heroesów of Might and Magic III, kilka gier na czujnik ruchu i kamerę, różne bajery od GPS-a począwszy na sterowaniu komputerem, telewizorem i wrzucaniu obrazu z kamery na żywo na internet skończywszy (za darmo, bo mam Wi-Fi ).

Jeśli robię reklamę, to usunąć, ale wszystko znajdziecie na forum Ipmart Polska, chyba najlepsze forum o GSM jakie widziałem.

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
O, patrz, 5 minut na forum i już mam bratnią duszę
Dzięki za cynk, zaraz sprawdzę co to ten Angel jest, chociaż wątpię, że coś mi się tak spodoba jak DB jeszcze. Pamiętam na Dragon Ballu to za małolata płakałem jak był ostatni odcinek GT... Ah, te czasy, jak o 16 znikało życie z podwórka...

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
Naruto oglądam, zahaczyłem o Bleacha ale tylko sporadycznie parę epków, Death Note parę osób mi polecało ale coś mi nie podchodzi, także głównie DB

Interesuję się, hmm... Informatyką, zamierzam robić coś w tym kierunku. Tak jak pisałem video editing, trochę bawię się też grafiką, prawdopodobnie brat w tym roku wyśle mnie na jakiś kurs na politechnikę żebym coś z tych umiejętności rozwinął.

Od 'kilku' lat chodzę też na rozszerzony język angielski, a właściwie to od jakoś 3 kl. podstawówki. Jak teraz skończę gimnazjum wybrałem sobie szkołę, przygotowującą pod maturę międzynarodową (od 2 kl. lekcje prowadzone całkowicie w języku angielskim, pod koniec 1 kl. zdajemy FCE - First Certificate in English)

[AMV] Goodbye - DBZ Tribute

SKALARek

Odp.: 1
Wyś.: 1.855
Witam
Jestem nowy na forum i chciałem przedstawić preview mojego AMV, które będzie swojego czasu (niedługo będą święta to się pobawię) skończone. Dlatego właśnie wrzucam je tutaj, żebyście zobaczyli co ewentualnie mogę w tej połówce poprawić i jakieś porady na drugą część.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Oglądać w HQ

[Witam!] SKALARek

SKALARek

Odp.: 19
Wyś.: 9.243
Cześć wszystkim!
Nazywam się Paweł, w lutym stuknie mi 16 wiosenek, mieszkam w Gliwicach, uwielbiam DB, video editing, dobrze się uczę i chciałbym was poznać!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook