Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 20 wyników

Video - dyskusja z Gonardino

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 306
Wyś.: 112.197
Co jak co, ale trzeba być naprawdę marnym wczutowcem, żeby koniecznie znać czyjeś poglądy polityczne bez względu na to, czy ktoś ma na samą politykę !?, cz też nie daje się sztywno przyporządkować do danej kategorii. To nie jest hejt tylko moja szczera odpowiedź. Taki jeden mówił mi, że jak piją i ktoś nagle zacznie gadać o polityce, to wtedy można zapomnieć o normalnie spędzonym wieczorze.

Tradycja

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 8
Wyś.: 3.529
Ehehehehe ale co mnie twoi idole obchodzą? Na dodatek sam ustawiłeś sobie w wizytówce, że jesteś kobietą. To jakaś twoja tradycja?

Tradycja

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 8
Wyś.: 3.529
Hahahahahahaha najlepsze jest to, iż wspomniałem, że nie należę do wierzących w tamtym temacie hahahahaha. a poza tym napisałem, że wiodę pokojowe życie antysystemowe, ale do ostatniego słowa to powinienem dodać cudzysłów, który pewnie nie wpłynąłby na Autor: Ad El Upek. Dodam, że wbrew pozorom wypowiedziałem się zgodnie z tematem, bo tym samym odniosłem się do mojego posta w tym temacie w przeciwieństwie do Autor: Ad El Upek.

Tradycja

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 8
Wyś.: 3.529
Nie mam przywiązania do jakichkolwiek tradycji, ale to pewnie wynika z mojego pokojowego życia antysystemowego. Wielu tutaj pewnie tak ma, dlatego ten temat będzie miał w końcu ten pierwszy wpis.

Gwara, slangi, powiedzenia etc.

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 23
Wyś.: 12.356
Co do tego całego slangu to dodam, że "beka" nie jest tak naprawdę czymś związanym ze slangiem hip-hopowym. Uchodzi za używany w pewnym mniejszym regionie Polski i dla dosyć wielu jest to coś nieoczywistego (samo w sobie chyba że z kontekstu wychwyci i zrozumie). Trudno mi powiedzieć, czy używane przez mnie 2 lata temu słowa należące do tzw. forumowego slangu (np. nołlajf), których jest mało i rzadziej stosuję w ogóle można uznać za coś takiego. Ja tam stawiam na bycie coraz to bardziej enigmatycznym i dość żenującym, bo uwielbiam odtrącać bez większego wysiłku jednostki o marnych umysłach.

NWO

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 14
Wyś.: 5.854
Jedna zasad tworzenia prawa jest to, że należy unikać powstawania luk. Jak wiadomo polskie prawo ma ich całą masę. W przypadku systemów finansowych i bankowych rzecz ma się bardzo podobnie, ale przecież nikt o tym nie będzie mówił, bo za coś takiego to ponosi się pewne konsekwencje. Wyjątek jest wtedy, gdy osoba demaskująca zajmuje wystarczająco uprzywilejowaną pozycję (a są takie, ale to w takich krajach jak USA). Systemy na przestrzeni dziejów to zmieniały się jak rękawiczki. Na powrót monarchii ludzie nie zgodzą się, ale z tej Polsce to w sumie wszystko możliwe, bo do tych pokojowych protestów to nie spieszno im. W zasadzie to wielu powinno zastanowić się, czym tak naprawdę jest prawdziwa wolność, bo pieniądze niestety nie dają jej. Wiecie w ogóle kim był Nkołaj Tesla i co wynalazł? Dzięki jego pomysłom świat poszedłby znacznie do przodu, ale to zostało ukryte. Surowce naturalne skończą się ok. 2036 roku, a i tak ludziom wkręcają fasolę, że wszystko jest ok.

Biseksualizm

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 59
Wyś.: 25.365
Chciałem wbrew pozorom dyskusję wyprowadzić na trochę inny tor, żeby dać podstawę innym ku temu, aby pokazać, że może obyć się bez osądzania, ale jak widzę to nie ma żadnego sensu. Dodam też, że ja nie jestem żadnym wierzącym ani też ateistą. Do tego nie powiedziałbym o sobie, że jestem choćby agnostykiem, ale ja czuję się wolnym do tego, aby przyporządkowywać sztywno siebie do określonej kategorii. Co do mojego pierwszego posta to nie włożyłem w to dosłownie żadnych emocji i nie miałem zamiaru nikogo osądzać. Napisałem tak, bo inaczej w zasadzie nie da rady skoro moja ukryta propozycja została odrzucona. "Liderzy" tutaj są wręcz opętani tym, że ich światopogląd jest najwspanialszy i dlatego mogą sobie pozwolić na takie dziecinne zachowania. A teraz widzicie sami, do czego doprowadziliście. Do tego właśnie prowadzi zbyt sztywne trzymanie się pewnego wątku. Nie pozwalacie łączyć pewnych rzeczy i tacy jak ja, choć nie czują, że osądzają, ograniczają się do waszego "niepisanego" regulaminu. Możecie być z siebie bardzo "dumni". Dodam też, że tak naprawdę żadne urzędy ani tym bardziej organy państwowe nigdy nie będą w stanie pogodzić ludzi. Mimo to dla wielu dalej jest "normalnie" na tym świecie. Ja sam nie uważam już siebie jako człowieka, bo skoro mnóstwo takich cech jak zazdrość, chciwość, lekkomyślność, pycha itd. jest dla zupełnie obca no to świadczy tylko o tym, że mam zupełnie odmienną świadomość. Byłem tu wcześniej i co niektórych to tak mniej więcej znam, dlatego Shounen i co niektórzy nie byli mnie w stanie zaskoczyć. Jeżeli kogoś tu uraziłem, bo egocentryczni "stróże prawa" na tym forum nie pozwalają rozwinąć pewnych kwestii, dzięki którym dyskusja mogła być o wiele bardziej pokojowa, to naprawdę przepraszam, bo nie mogłem odwołać się do kwestii, w które pewnie i tak wielu nie uwierzy. Chyba wy "liderzy" (tych których mam na myśli) nie sądzicie, że trzeba być aż tak ograniczonym, żeby wiedzieć o pewnych rzeczach dopiero jak się je zobaczy albo tym bardziej dotknie. Przemyślcie to i nie pakujcie wszystkich do jednego worka.

Biseksualizm

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 59
Wyś.: 25.365
HAhahahaaha Ad El Upek zapomniałeś się chyba o czymś. I jak ja mam z was nie śmiać się, że jesteście egocentrycznymi dziećmi w skórach dorosłych? Zwróciłem uwagę oczywiście dla beki a teraz można wrócić do tematu.

Biseksualizm

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 59
Wyś.: 25.365
O proszę odezwał się jeden z czołowych egocentryków hahahahahaha. Wiedziałem, że nie popuścisz. No to gratuluje ci, jeżeli "specjaliści" z NASA, którzy sieją famę o globalnym ociepleniu są dla ciebie szczytem zdobywania informacji na ten temat. I oczywiście Amerykanów nie było na Księżycu. Jak widać muszą być nawet i "dorosłe" dzieci, żeby cała ta ściema jeszcze mogła się tutaj utrzymywać. A co zrobisz jeśli oni sami się ujawnią bez żadnego NASA? Ty chyba umrzesz jak to zobaczysz.

Biseksualizm

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 59
Wyś.: 25.365
Ale wy uwielbiacie pisać referaciki. Wiedzcie, że takie odchylenia od normy są tylko i wyłącznie na tej planecie. Nigdzie indziej w całym Wszechświecie tego nie ma i nie będzie. Póki co obrońcy pokazują tylko jak łatwo można nimi manipulować, co konsekwentnie wykorzystuje ciemna strona mocy. Powodzenia może w niedalekiej przyszłości zostanie transseksualistami aka tranzystorami podobnie jak Anna Grodzki? Albo przestaniecie zachowywać się jak mięczaki i zaczniecie szukać sposobów na pokonanie tego typu "dolegliwości", albo okryjecie się hańbą do końca życia.

NWO

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 14
Wyś.: 5.854
Oglądałem inny dokument pełen wycinków tajnych dokumentów. Na darmo nic nie zostało tam wyróżnione na biało. Co do tych współczesnych to najlepsze jest to, że oni nie ukrywają się za bardzo, ale na tym pewnie polega ich fenomen. Po co się ukrywać, żeby wzbudzać podejrzenia? No i jak widać to działa. A egocentryczni sceptycy myślą, że ktoś jest wczuty i zaraz próbują bekę cisnąć jak gimbusy, wypisując XD itd. Tak "dorosłe" dzieci będę dla was kimś bardzo przykrym, choć nie jest to moi zamiarem.

NWO

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 14
Wyś.: 5.854
W sumie to bardzo ciekawe jest to podejście ironicznych egocentryków nie tylko do tematyki związanej z NWO. Tego typu uczucia są pochodnymi strachu, lecz żadna psychologia im tego nie wyjaśni. W tym temacie o Caps Locku to w sumie przypadkiem wyszła mi ta strategia lustra, choć z drugiej strony to tych przypadków nie ma, bo gdyby oni nie zareagowali tak a nie inaczej to tej prowokacji nie byłoby w ogóle. I tak jak w przypadków takich tematów jak choćby o NWO często tak bywa, ale niech uważają, bo kogoś tak enigmatycznego jak ja to nie ma wręcz z całym Wszechświecie i nigdy mnie nie rozpracują. Niemniej jednak myślę, że będą umieli zapanować nad tymi dziecinnymi zagraniami i będą w stanie wypowiedzieć się rzeczowo w tym temacie. Cóż w zasadzie ja czekam całym sercem na to, kiedy w końcu to wszystko się skończy i nie będzie trzeba wierzyć żadnym lekarzom, psychologom, polegać za niemałą kasę na prawnikach i innych "specjalistach" wyłącznie od ziemskich spraw. No dla nich to pewnie bardzo oczywista norma, ale oni nie powinni uważać, że ten świat bardziej się nie rozwinie, bo to m. in. o to się opiera.

Poczucie humoru

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 15
Wyś.: 7.446
Jeżeli wy chcecie, aby w moim przypadku była mowa o poczuciu humoru to koniecznie musicie powstrzymać w sobie ironię i egocentryzm.

NWO

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 14
Wyś.: 5.854
Rozumiem, że chcesz naprawdę zrobić dużo sensownego, ale na forach to zależy jeszcze czy ktoś w wyniku strachu pod przykrywką ironii nie zacznie tutaj szerzyć swoich marnych wypocin jak przystało na marnego ziemianina. Szczerze mówiąc to nie dojdzie do żadnej krwawej masakry na niespotykaną skalę. Ci ludzie będą odpowiednio przyskrzynieni. Tak jestem w środku jak to zwykle bywa w moim przypadku, bo od reszty społeczeństwa to zawsze się różniłem. Naprawdę wiem jakie są twoje intencje, ale tutejsi "liderzy" ulegają iluzji tego świata, bo mam w swoim nicku HIP-HOP.PL hehehehehe. Jeśli oni chcą, żebym nie traktował ich jak dzieci z piaskownicy to niech zahamują w sobie ironię i egocentryzm.

Przymusowe szczepienia

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 7
Wyś.: 3.203

Przymusowe szczepienia

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 7
Wyś.: 3.203
Słyszeliście pewnie o tym, że ma to być jedna z "propozycji" typu ACTA. To jak szczepicie się czy jednak jeszcze stać Was na dumę i honor?

Biseksualizm

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 59
Wyś.: 25.365
Każdy ogarnięty wie, że bycie homo i bi to nic innego jak skaza na ludzkiej psychice. I nie dorabiajcie do tego teorii nie wiadomo skąd, bo takie rzeczy to naprawdę tylko na Ziemi się dzieją. A to, że jacyś pseudospecjaliści kreują siebie przy okazji na wielce uczonych i wmawiają społeczeństwu bzdury, żeby stawało się coraz głupsze i bardziej posłuszne niż zwykle to jest jeden z czynników sprzyjający póki co postępującej degeneracji państw "rozwiniętych".

Caps Lock

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 11
Wyś.: 4.803
No i uzyskałem w sumie odpowiedź. Nie robię jaj. Wy chyba nie znacie działu Loosne Gatki na Hip-Hop.pl. Tam tak się pisze właśnie. Chciałem tylko wiedzieć czy tutaj nie będzie takie pisanie sprawiało problemu. Ja jestem kimś enigmatycznym, a Caps Locka chciałem używać po to, aby inni mogli poczuć złożoność mojej istoty.
Przykładowym słowem jest np. nołlajf.

Caps Lock

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 11
Wyś.: 4.803
DLA MNIE TO NAPRAWDĘ BEZ RÓŻNICY JAK WYGLĄDA TO CO ZOSTANIE PRZEZE MNIE NAPISANE. WYGLĄDA NA TO, ŻE JA TO MUSZĘ BYĆ CHYBA JAKIŚ NIENORMALNY SKORO PRZEŁAMUJĘ TO. CO DO L I Ł MIAŁEM NA MYŚLI SŁOWA, W KTÓRYCH TE 2 LITERY WYSTĘPUJĄ OBOK SIEBIE. NIE ZAPOMINAJMY, ŻE NIEKTÓRZY NIE UŻYWAJĄ POLSKICH ZNAKÓW. NIE POWIEM SAM MIAŁEM CZASAMI TAK, ŻE NIE MOGŁEM ODGADNĄĆ TEGO, CO MIAŁ KTOŚ NA MYŚLI, GDY ZAMIAST L I Ł NAPISANE W SPOSÓB TYPOWY BYŁO L I L. MYŚLĘ, ŻE TO WAM NIE BĘDZIE PRZESZKADZAĆ? POZA TYM ZDRADZIŁEM SKĄD JESTEM.

Caps Lock

VEGETA Z HIP-HOP.PL

Odp.: 11
Wyś.: 4.803
CZY ABY NA PEWNO PISANIE CAPS LOCKIEM SPRAWIA, ŻE POSTY STAJĄ SIĘ MNIEJ PRZEJRZYSTE? DLA MNIE NIE MA ZNACZENIA CZY KTOŚ PISZE TAK JAK JEST TO OGÓLNIE PRZYJĘTE, CZY TEŻ SAMYMI DUŻYMI LITERAMI. SĄDZĘ WRĘCZ, IŻ TEN STYL PISANIA NIE BUDZI CZASEM PEWNYCH WĄTPLIWOŚCI TYPU: "TAM JEST L CZY Ł".
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook