Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

Skąd te pary?

c-21

Odp.: 6
Wyś.: 3.021
Hmmm...nurtuje mnie jedna sprawa :
W niektórych żródłach wiedzy o DB jest mowa o takich parach jak :

-Pan i Trunks
-Bra i uub
-Marron i c-17
Oraz o przedłużeniu rodu Tenshina o Uzi.
Skąd takie pary ? Ja w GT nic takiego nie zauważyłam , a przynajmniej nie w naszej rodzimej wersji. Takimi info uraczyło mnie też<i> kawaii</i>w numerze specjalnym o DB, pismo na temat m&a,ale skąd wiadomo, że to wiarygodne?
Czy ktoś wie ?

Zabawa w Detektywa =)

c-21

Odp.: 366
Wyś.: 119.448
Podobno Nameczanie nie jedzą - no to dlaczego wszechmogący (manga )i piccolo (anime ) ...hmmm...jedzą?

Lepsza manga czy anime?

c-21

Odp.: 57
Wyś.: 15.903
Zależy... czasem, w anime było zbyt wiele przedłużeń i to wprowadzało różne nieścisłości ,np; Piccolo jr , jedzący to, co upolował, mimo że Nameczanie podobno nie jedzą . moja mama, która była zmuszona do oglądania DBz skomentowała, że raz ta Namek miała za 1min wybuchać, a innym razem ,że za 5... w każdym odcinku było inaczej.... manga dla mnie jest o tyle lepsza, że mogą ją zabrać ze sobą wszędzie

Śmieszne postacie?

c-21

Odp.: 122
Wyś.: 34.817
He...he...Herkules !

Dai Kaiosama: Jesteś nowym forowiczem, więc póki co ostrzegam w ten sposób. Posty na Nao powinny wyglądac nieco inaczej. Powinny byc dłuższe, a swoje zdanie w nich zawarte nalezy uzasadniać. Choćby jednym zdaniem.
Każdy kolejny tego typu post zostanie usuniety.
Polecam zapoznać sie z Regulaminem Forum DB Nao.
pozdrawiam

Kiedy poznaliście Dragon Ball?

c-21

Odp.: 137
Wyś.: 36.119
To było jakieś 7 lat temu... wszyscy goście z mojego gima się tym zachwycali i w końcu postanowiłam sprawdzić , co to za "bajka ". Trafiłam na walkę "naszych " z Nappą i już zostałam, wciągnął mnie klimat tego anime i sposób rysunku . he, he ... a dzięki temu kolesie z mojej klasy przestali się na mnie wyżywać , tylko zaczęli prosić o rysunki Vegety czy Songa .

Czy w DB powinny być pokazywane sceny "lekko" erotyczne?

c-21

Odp.: 78
Wyś.: 32.325
Moim zdaniem nie . To jest specficzny klimat tego anime, że próżno w nim szukać jakichś wylewów uczuć - no , chyba, że do walki I to jest dobre, bo miłośc już jest dosłownie wszędzie i ten temat, no, cóż , nudzi. przybajmniej mnie.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook