Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 70 wyników

Pomoc

kmwss4

Odp.: 189
Wyś.: 237.487
Poszukuję tłumaczenia(angielskiego, niemieckiego albo francuskiego) piosenki Youjeen - Imitation.....you. Byłabym baaaaardzo wdzięczna za pomoc.

[J-rock] Dir en Grey

kmwss4

Odp.: 97
Wyś.: 64.808
A coś Ty się tak tych truskawek uczepił? Po pierwsze nie nazwałam Cię mainstreamowym ignorantem, nawet mi to przez myśl nie przeszło. Po drugie, gdyby wszyscy brali teksty dosłownie to większość baśni i bajek nie zostałaby dopuszczona do wydruku a jak już, to wyłącznie dla dorosłych.

Nazywasz moje zachowanie dziecinnym? Dla mnie dziecinne jest dzielenie fanów na 'prawdziwych' i 'nieprawdziwych'. Jeśli ktoś chce sobie podnieść samoocenę tym, że słucha Jrocka, nawet jeśli zna dwa czy trzy zespoły, to niech to robi. Co komu do tego?

[J-rock] Dir en Grey

kmwss4

Odp.: 97
Wyś.: 64.808
majkel0101 brawa dla Ciebie! Nie sądziłam, że o tej godzinie, po trzech dniach spędzonych poza domem i bez snu, ktoś będzie jeszcze w stanie w jakikolwiek sposób pobudzić moje szare komórki do myślenia. A jednak, Tobie się udało. Kurcze już z siedem minut minęło jak siedzę i myślę w którym momencie swojej kariery Girugamesh grali metal......ja nie wiem, może od farbowania włosów ucierpiała moja zdolność myślenia i dedukcji? a może jako laicka kretynka nie wiem jakie są wyznaczniki PRAWDZIWEGO metalu?

Co do samego Dir en Grey, czy w muzyce naprawdę ważne jest to do jakiej szufladki wrzucany jest dany zespół? Jak dla mnie ważne są emocje, a na ich brak w muzyce Dir en Greya narzekać nie można. I nie ma sensu przekłócać się co do popularności zespołów, bo popularność nie jest wyznacznikiem jakości. Tobie, majkel nie podobają się 'metaforyczne' teksty Kyo a ja uważam, że są świetne, bo czytając je muszę się zastanowić co autor miał na myśli. Kyo nie podaje wszystkiego na talerzu.

Zaznaczam, że znam WSZYSTKIE wymienione przez Ciebie zespoły. A mimo to i tak lubię Dir en Greya.

Pomoc

kmwss4

Odp.: 189
Wyś.: 237.487

J-music - temat ogólny

kmwss4

Odp.: 444
Wyś.: 233.647
Dziękuję Wam bardzo. Coś czuję, że jednak nie pooglądam sobie japońskich koncertów na swoim telewizorze......pozostają dramy na KBS World

J-music - temat ogólny

kmwss4

Odp.: 444
Wyś.: 233.647
Jak złapać NHK? Kablówkę trzeba mieć czy coś?

"Biały" Visual Kei

kmwss4

Odp.: 18
Wyś.: 9.114
Cinema Bizarre i ShiroRooM nawet nie chce mi się komentować. Zaczynam wierzyć w cud reklamy.

Co do DNR. Fajni nawet, ale mam wrażenie, że dosyć mocno fascynują się innym włoskim zespołem Dope Stars Inc.

J-music - temat ogólny

kmwss4

Odp.: 444
Wyś.: 233.647
Katz określenie Miyaviego 'księciem' po tym co wczoraj usłyszałam jest wielkim niedomówieniem.


A co do owej owacji. Tą już nie był zaskoczony, tej był pewien. Bo to już czwarta była xD Generalnie, ten facet robił z publiką co mu się żywnie podobało, byliśmy wyjątkowo dobrą publiką. Stwierdził nawet, że był ostatnio we Francji i Węgrzech, ale my jesteśmy lepsi xD

Merzbow

kmwss4

Odp.: 7
Wyś.: 4.275
Shounen napisał(a):
I nie sugeruj, że słucham Biebera, nawet jeśli robisz to nieświadomie.
Ależ ja nic nie sugeruję. Przeczytaj dokładnie co napisałam. 'Nazywają' ONI nazywają, co sugeruję większą ilość osób, nie kierowałam tego broń mnie Pudzianie do Ciebie!

Co do Merzbow na dłuższą metę.......może to dziwne, ale dopiero po jakimś czasie docenia się dopiero piękno tej muzyki, jej uspokajające aspekty......mnie osobiście Merzbow relaksuje.

Merzbow

kmwss4

Odp.: 7
Wyś.: 4.275
Shounen napisał(a):
Hayato, słyszałeś kiedyś jego muzykę (jeśli to można nazwać muzyką)?
Skoro coś takiego jak to co piszą dla Justina Biebera nazywają muzyką, a przy Merzbow ktoś ma obiekcje, to ja już nie wiem co jest muzyka......

Merzbow

kmwss4

Odp.: 7
Wyś.: 4.275
Merzbow w Polsce?

no to się rychło w czas dowiedziałam........10 Miyavi, 12 Merzbow a 16tego Magnificon.....

L'arc~en~Ciel

kmwss4

Odp.: 788
Wyś.: 338.646
Moje tam już słuchają. Mały zaraz po urodzeniu Hyde w szpitalu usłyszał - Unexpected konkretnie xD

L'arc~en~Ciel

kmwss4

Odp.: 788
Wyś.: 338.646
Laru napisał(a):
Boże drogi...
eeeeej, mi tam się podoba! Mojemu bratankowi również, ładnie mi dziś przy tym usnął.....

Pomoc

kmwss4

Odp.: 189
Wyś.: 237.487
szukam jakichkolwiek informacji i albumów zespołu Radio Foundation. Pomocna dłoń niechaj wygra milion w totka

Rose Noire

kmwss4

Odp.: 0
Wyś.: 1.757
Obraz


Rose Noire to młody, zespół industrialny założony przez Luiego(wokal) i Jill(skrzypce), kiedy to studiowali razem na Tokyo National University of Fine arts and Music. Zarówno Jill jak i Louie są skrzypkami z wieloma nagrodami na koncie i na tym właściwie moja wiedza na ich temat się kończy. Jak na razie w swoim dorobku posiadają jedno DEMO i jeden album długogrający- Apocalypse, wydany pierwszego grudnia 2010 roku.

Szczerze powiedziawszy uważam ich za najlepszy zespół indies ostatnich lat. Usłyszałam i oniemiałam. 'Maprotiline' brzęczy mi w głowie jakieś 19 godzin na dobę.

Wasza kolekcja filmów japońskich

kmwss4

Odp.: 13
Wyś.: 14.782
Hayato napisał(a):
Wbić na lekcje japońskiego do Hayato, a potem kupować w Japonii.
Kusisz człowieku, kusisz jak nie wiem co....

J-music - temat ogólny

kmwss4

Odp.: 444
Wyś.: 233.647
Katz napisał(a):
Jezus jak się rodził to padał śnieg. .
To akurat nieprawda.

Katz napisał(a):
To sa jeszcze dzieciaki, które ulegają zachowaniom w/wymienionymi, czyli takimi którym nie przystoi ludziom troche starszym
Tak, tak, dla starszych przewidziane jest inny zajęcie, jakże cudownie dojrzałe i nie pokemoniaste, tj. wstawianie zdjęć na naszą klasę. 'Urodziłam dziecko cyknę sobie fotusie podczas porodu, wstawię sobie na nk'. Po wstawieniu zdjęcia dojrzała dorosla obczaja zdjęcia innych, 'Kurcze jak ta ...... się roztyła, wygląda jak wieloryb....ale focia słit, skomentuje'. Ja już chyba wolę czytać o gwałtach na gwiazdach......przynajmniej można się pośmiać.

J-music - temat ogólny

kmwss4

Odp.: 444
Wyś.: 233.647
Katz napisał(a):
starsi fani są bardziej ułożeni
G**** prawda. Byłam na AC/DC, średnia wieku wynosiła gdzieś z 35 lat i tam fangirle również się pojawiały, z tym że owe panie miały często 30-35 lat. Panowie również przyszpanowali kulturą. Klasę tych starszych i bardziej ułożonych fanów można było zaobserwować głównie po koncercie, jak totalnie nawaleni chodzili po Warszawie i śpiewali jakieś pijackie bełkotsongi.

I wydaje mi się, że nie można porównywać zachowania japońskich fanów na koncertach X'a czy Luna Sea z zachowaniami fanów na Dio. Inna mentalność, inne wychowanie i tutaj wiek nie gra roli. Ani Lunacy ani X w Polsce nie grali, więc nie wiemy jakie zachowanie zaprezentowałaby polska publiczność na ich koncercie a śmiem podejrzewać, że Sugizo i Yo musieliby JUSTUS'a, albo jakieś inne security wynająć, żeby opędzić się od fanów.

J-music - temat ogólny

kmwss4

Odp.: 444
Wyś.: 233.647
Laru napisał(a):
Ja też nie byłam zachwycona początkami. co nie zmienia faktu, że im dalej w las, tym lepiej.
Ja akurat uważam, że im dalej w las tym gorzej. 'Gagaku' to moja ulubiona płyta Meev'a

Laru napisał(a):
Na każdym j-rockowym koncercie tak jest.
Tu się akurat nie zgodzę. Koncert Rain zachował jaki taki poziom.

Kamzo napisał(a):
Niech to będzie jeden z przykładów, jak jest postrzegany wśród wielu starszych i bardziej obeznanych fanów.
Aha, czyli uznajesz podział na 'lepszych' i 'gorszych fanów', niby, że im fan starszy tym lepszy?
Ciekawe....zastanawiam się czy jestem jeszcze gorsza czy już lepsza.....chyba jeszcze gorsza....ale za niedługo urodziny, dopiszę sobie kolejny krzyżyk i Hyde oraz Buck-Tick będą mieli jedną 'obeznaną' fankę więcej....

Kamzo napisał(a):
Zaznaczam też, że nikogo nie dyskryminuję za słuchanie Myva.
Ale za nieukończoną 20stkę już tak?

Kamzo napisał(a):
Po prostu wokół gościa jest więcej szumu, niż jest tego wart (pomijając jego umiejętności gry na gitarze).
A czyż nie podobnie było np. z Sex Pistols?(pomijając ich brak umiejętności grania na czymkolwiek....). Show biznes to dżungla, Miyavi jest jak makak - niby małpa, ale jednak na tyle mądra żeby ukraść ci banana....

J-music - temat ogólny

kmwss4

Odp.: 444
Wyś.: 233.647
Jeden plus, nawet duży, nie przysłoni kilku minusów.
Mógłbyś nadmienić? Bo jak dla mnie jednak plusy u tego pana przeważają. Wokal zdecydowanie się poprawił, muzyka dosyć dobra, teksty proste ale niegłupie....jakość fanów w tym przypadku nie odzwierciedla wartości muzyka.

Na koncert się wybieram. Postoję sobie wśród dzieciaków, podenerwuję się na ich głupotę, wypalę trzy paczki fajek w kolejce, pogniotę się, wydam całą kasę i całkiem prawdopodobnie gdzieś zasłabnę.
A potem wrócę zadowolona, bo mogłam zobaczyć fajnego muzyka na żywo.
Ot co!
Strony: 1, 2, 3, 4  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook