Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 1.550 wyników

Kawałek postaci

vegeta391

Odp.: 415
Wyś.: 146.509
Coś trudniejszego, to większy kawałek.

Obraz

Mateusz, nie, nie Pan

Kawałek postaci

vegeta391

Odp.: 415
Wyś.: 146.509
Trunks z przyszłości?

Koronawirus

vegeta391

Odp.: 139
Wyś.: 16.561
Al Ed Upek, skwituję to alegorią w postaci ryciny:
Obraz

Seiyū (aktorzy głosowi) z Dragon Balla

vegeta391

Odp.: 4
Wyś.: 290
Chyba jednak jestem weeboo, bo mam całą masę ulubionych. Wszyscy są ulubieni.

Wrzucę też inne role, takie spoza DB, by nadać kolorytu. Kolejność przypadkowa. Chafurin (Liǎng Xīng Lóng, Szaman z 10 filmu DBZ, Grand Fisher z Bleacha), Akira Kamiya (Garlic, Kenshiro z Hokuto no ken), Ryō Horikawa (Vegeta, Takeshi Onimaru z Yaiby, Shun z Saint Seiya), Hirotaka Suzuoki (Tiānjīnfàn), Yūko Minaguchi (Videl, Pan), Megumi Hayashibara (ślepy chłopiec, którego uzdrowił Bū, Lina ze Slayersów, Musashi „Jessie” z Pokémonów, Faye Valentine z Bebopa, Canal Vorfeed z Lost Universe), Daisuke Gōri (Umigame, Mister Satan, Cold Daiō, Gyū Maō, Emma Daiō, Pułkownik Fioletowy, Tygrys napadający na Gokū i mnóstwo innych postaci), Jumpei Takiguchi (Uranai Baba, Saichōrō, Porunga), Jōji 'George' Yanami (narrator, Północny Kaiō, Babidi, Bibidi, Profesor Brief, Król Ziemi), Kōhei Miyauchi (stary Żółwi Pustelnik), Norio Wakamoto (Cell, Johnny z Guilty Geara), Kenji Utsumi (Shén Lóng, Recoome, Dowódca Red, stary Slug i inni, Rao z Hokuto no ken, Armstrong z Fullmetala), Takeshi Kusao (Trunks, Ky Kiske z Guilty Geara), Ryūsei Nakao (Tambourine, Freezer, Cooler, Chilled, Frost), Toshio Furukawa (Piccolo), Iemasa Kayumi (Stary Paragus, lubię go głownie za Slayera z Guilty Geara i ojca z Fullmetala), Shin'ichiro Miki (Zamasu oraz Kojirō „James” z Pokémonów czy Urahara z Bleacha), Fumihiko Tachiki (lektor w zwiastunach i reklamach DB, Kempachi Zaraki z Bleacha, Gendo Ikari z Evangeliona, Sloth z Fullmetala), Takehito Koyasu (Hearts, Eddie/Zato1 z Guilty Geara, Rezo ze Slayersów, Pesche Guatiche z Bleacha, Shigeru Aoba z Evangeliona), Tōru Furuya (Yǐnchá, Seiya z Saint Seiya),Hikaru Midorikawa (#16), Show Hayami (Zarbon, Aizen z Bleacha), Mayumi Tanaka (Kurilín), Hiromi Tsuru (Bulma, mały Piccolo). No i, wiadomo, Masako Nozawa.


Chętnie usłyszałbym w jakiejś roli Ricę Matsumoto, Akirę Ishidę, Kikuko Inoue, Minami Takayamę, Takashiego Kondō czy Keiichiego Nambę. Tęsknię też za tymi, którzy nie żyją i to ich najbardziej chiałbym usłyszeć, Miyauchiego, Takiguchiego czy Gōriego. Legendy tego fachu.

Jakiego radia słuchasz?

vegeta391

Odp.: 44
Wyś.: 15.529
Hm, trudno mi coś powiedzieć o starym j-popie, bo nie jestem w temacie, ale jak to coś niszowego, to nie spodziewałbym się, chyba że se ktoś zarequestuje.

Jakiego radia słuchasz?

vegeta391

Odp.: 44
Wyś.: 15.529
Shounen, głównie j-rock, j-pop i ogólnie japońską muzykę, w tym z animu, ale także k-pop, k-rock i jakieś randomy czasem. Ładne nuty bywają, kilka se wygrzebałem do prywatnej kolekcji. Teraz np. grają kawałek Wareta ringo Risy Tanedy, o którym wujek Google mówi, że brylowało toto w tyłówce Shinsekai Yori. A teraz Kick it out Boom Boom Satellites. Teraz zaś Thousand Enemies Girl Dead Monstera, czyli krążek z Angel Beats! W tej chwili śpiewa Kalafina w Yami no uta. Teraz leci Liar Spyaira, więc zgoła odmienne gatunki, ale wokół jednego meritum. To radio raczej dla weebów, o czym co jakiś czas skrzętnie przypomina dżingiel niby disk dżokeja z plejbeka, więc na swoją obronę napiszę, że nie słucham ich na co dzień, raczej jak najdzie ochota, więc nie ręczę za jakieś zbuki, ale od lat 7 (tak mówi plik na dysku, lel, stary jestem) i jeszcze się nie zawiodłem, co prawda mój gust jest mało wybredny. Pobierz se to i odpal we współczesnym odpowiedniku Winampa, jak ci braknie inwencji na nutę, a sam ocenisz.

Jakiego radia słuchasz?

vegeta391

Odp.: 44
Wyś.: 15.529

Koronawirus

vegeta391

Odp.: 139
Wyś.: 16.561
Nie chcę się wypowiadać merytorycznie, bo pozjadałem wszystkie rozumy, i i tak się nie dogadam. Powiem tylko, że mnie, Katz, przerażasz, odrobinę. Zostawiam – w mojej ocenie – zabawny filmik, który sam w sobie nie bagatelizuje wirusa, jest ot polityczną fraszką.Dla wrażliwych, uprzedzam, iże film zawiera wulgaryzmy.

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

vegeta391

Odp.: 216
Wyś.: 49.871
Za to Fu pamięta Vegetto, więc mamy chociaż jakąś ciągłość w tych wydarzeniach. Nie byłaby ta seria taka zła, jakby zrobili z niej pełnoprawny serial, a nie taką popierdółkę bez ładu i składu. Ale na czas posuchy dobre i to. A Vegeta by się wygłupił, jakby tę potarę zgniótł, ale wtedy nie byłoby promki Vegetto w tym queście.

Dragon Ball Super (manga)

vegeta391

Odp.: 628
Wyś.: 154.464
A mnie się ten Gokū bieżącego rozdziału kojarzy z tym:
Obraz

Bleach

vegeta391

Odp.: 85
Wyś.: 30.036
Ciekawe, jaki będzie ten nowy Bleach. Zastanawiają mnie głównie efekty dźwiękowe, muzyka, dubbing i kreska. Mam nadzieję, że prócz tych, co pomarli (Masa'aki Tsukada), obsada będzie w komplecie i że o soundtrack zadba Shirō Sagisu. Aż się nie chce wierzyć, że serial skończył się 8 lat temu.

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

vegeta391

Odp.: 216
Wyś.: 49.871
Odcinek, jak to zwykle bywa w DBH, bardzo nierówny, Poutine śmiesznie gada, z kimś mi się ta maniera kojarzy, ale nie umiem sobie przypomnieć. I Vegeta wykonujący kolejną technikę dotychczas zastrzeżoną dla Gokū.
Jeszcze moje doszukiwanie się logiki na siłę, skąd Gokū i Vegeta: Xeno wiedzieli, że Salsa ma na myśli akurat Ryū-kena a nie np. dziesięciokrotną Kamehame-Hę? Gokū użył Ryū-kena przecież tylko w walce z dwoma smokami, tj. Sān Xīng Lóng'em i Yī Xīng Lóng'em.

Dragon Ball Super (manga)

vegeta391

Odp.: 628
Wyś.: 154.464
Syn Shenrona? Shén Lóng miał syna? Ładnie to tak tego dubbingu używać? Brzydko chyba. Obraz

Dragon Ball Super (manga)

vegeta391

Odp.: 628
Wyś.: 154.464

Bleach

vegeta391

Odp.: 85
Wyś.: 30.036
Hm, przy całym ty hajpie może w końcu wygospodaruję chwilę i chęci, by to wszystko pokończyć. Hm, hm

Koronawirus

vegeta391

Odp.: 139
Wyś.: 16.561
Byczusia, mnie dziwi, że ciebie to dziwi, tak bez kitu. Wszystko, co robi ta „żoliborska grupa rekonstrukcji historycznej sanacji” od swojej pierwszej kadencji, jest wdrażane chybcikiem i bez krzty pomyślunku. Szło już przywyknąć do kretyńskich rozporządzeń.

Super Dragon Ball Heroes: Universe Mission!! - okładka drugiego tomu

vegeta391

Odp.: 3
Wyś.: 449
kinichi, Freezer jest jak Pan Bóg przykazał (a co, nie? ), Zarbon jest najpewniej Sarbonem, bo Niemcy „z” (cet) czytają jak „c”, a „s” w tym przypadku będzie przeczytane jako „z”, więc wymowa zostaje mniej więcej oryginalna.
Chyba że masz na myśli kiepsko złożone Freezers Schwebefahrzeug, to pewnie wina braku zecerów i oszczędności na każdym kroku

Dragon Ball Absalon

vegeta391

Odp.: 62
Wyś.: 26.786

Dragon Ball Super (manga)

vegeta391

Odp.: 628
Wyś.: 154.464
Dwa dodatkowe panele do 56 rozdziału (opublikowane w 12 tomie).
ObrazObraz
W skrócie, o ile niczego nie przekręciłem: zwiadowcy informują Fryzjera, że na planecie, którą chciał podbić, są zbiegowie z Galaktycznego Więzienia i robią rozróbę. Frycek nie jest zainteresowany planetą i poszukiwaniem sprawców, bo nie interesują go bezcelowe sprzeczki. Nakazuje ekipie lecieć dalej w czeluści wszechświata, by znaleźć inną planetę. Berryblue tłumaczy Kikonowi, że panu chodzi o interesy i że liczy się zysk ze sprzedaży planet nadających się do ponownego zasiedlenia.

Koronawirus

vegeta391

Odp.: 139
Wyś.: 16.561
Shounen napisał(a):
Bo spacerować możesz, tylko nie w grupie i nie w podejrzanych miejscach typu las.
Podejrzane miejsca to kolejki przed sklepami
Ja wiem, że ironizujesz. W miniony wtorek nie wytrzymałem i pojechałem na rowerze do głębokiego lasu na 2 godzinki. W całym lesie spotkałem 2 innych rowerzystów, jedną mamę biegaczkę z synem i dwóch drwali. Wyjeżdżając z miasta widziałem kolejki na 20+ osób przed drzwiami lidlów, biedronek, intermarche, aldich i innych marketów oraz osiedlówek.

Możecie mnie nazwać nieodpowiedzialnym idiotą, ale kierowałem się zdrowym rozsądkiem i tym:

Czy mogę iść na spacer do lasu lub jechać tam rowerem, skoro parki są zamknięte?

Należy unikać miejsc, gdzie gromadzą się ludzie i nie narażać się na ryzyko zachorowania. Ostatnie doświadczenia pokazują, że lasy to niestety miejsca, w których dochodzi do gromadzenia się wielu osób, a tym samym zwiększenia szans na zakażenie.
Źródło:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki
Dziś też chciałem iść, bo ileż można, ale doczytałem poniższe:
https://www.katowice.lasy.gov.pl/aktualnosci ... pu-do-lasu
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne- ... raniczenia

Zostaję w domu, nie będę narażał bliskich na stres ani portfela skazywał na dietę, trudno. Mnie nie ubędzie, ale, cóż, powoli zaczynam odczuwać skutki tych durnot. Obraz
Strony: 1, 2, 3 ... 76, 77, 78  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook