Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

Ulubione złe postacie

xblvck

Odp.: 12
Wyś.: 5.640
Jeśli chodzi o seriale to zdecydowanie Walter White z Breaking Bad oraz Dexter z...Dextera. Nie można do końca uznać tych osób złych, jednak nie są bohaterami i posiadają pewną mroczną stronę. Jeśli chodzi o Anime to zdecydowanie Goku Black, Accelerator z Toaru Majutsu No Index oraz Mikoto Suoh z anime K.

Wasze pierwsze anime

xblvck

Odp.: 23
Wyś.: 6.981
Trudno powiedzieć, ponieważ za małego oglądało się masę bajek, a same muminki również są uznawane za anime. na pewno [ ort! ] mogę potwierdzić, że jednym z nich jest Dragon Ball, głównie GT. Oprócz tego wyżej wspomniane muminki. Jeśli chodzi o pierwsze anime, którego byłem świadomy, że nim jest to prawdopodobnie Air Gear.

JoJo's Bizarre Adventure

xblvck

Odp.: 34
Wyś.: 7.483
Najbardziej męskie anime na świecie. Jedno z najlepszych anime jakie kiedykolwiek oglądałem, pozytywnie popaprane. Została zapowiedziana ekranizacja 5 części, której nie mogę się doczekać

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

xblvck

Odp.: 216
Wyś.: 49.889
Jestem po 2 odcinkach. Szczerze powiedziawszy nie ma się czego spodziewać po serii reklamującej grę, jednak nie jest to straszne. Miło jest zobaczyć wariację postaci, szczególnie ssj4, aczkolwiek sama seria co najwyżej na nudę, fani serii sprzed wielu lat mogą być rozczarowani.

Ulubiona saga

xblvck

Odp.: 14
Wyś.: 3.427
Raczej Mirai Trunks. Od zawsze chciałem zobaczyć Goku jako tego złego. Zrobił na mnie ogromne wrażenie, oraz jego głód na coraz większą moc. Przecież Super Saiyan Rose to cudeńko nie tylko wizualne. Zdecydowanie jestem za tą sagą.

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

xblvck

Odp.: 550
Wyś.: 104.483
Ciekawie się zapowiada. Pierwsze co miło mnie zaskoczyło to oryginalna, stara kreska Akiry. Broly zawsze był postacią, która jak dla mnie mogłaby być kanoniczna i mieć swój osobny arc, gdyby nie fakt, że została absurdalnie kiepsko wykreowana. Reboot Broly to coś na co chyba większość fanów poprzednika czekało z niecierpliwością. Prawdopodobnie nie tylko będzie miał pewien charakter(pomimo dalszej kontroli przez ojca, urządzenie na szyi) ale i wątek miłosny, Broly będzie posiadał kogoś, kto jest dla niego ważny, a to samo w sobie czyni go lepszą wersją. Kreska przynajmniej z trailera wydaję się piękna i bardzo przyjemna dla oczu, design Broly'ego również jest ciekawy, szczególnie blizna na twarzy. Wydaje mi się, że dowiemy się czegoś nowego na temat Saiyan, ponieważ dzieci w laboratorium według mnie mogą być genetycznie modyfikowanymi Saiyanami(m.in Goku oraz Broly). Vegeta osiągnie SSG a goku prawdopodobnie odzyska swój UI, ponieważ Broly oficjalnie jest silniejszy od Jirena. Pozostaje czekać na film, ponieważ jest jeszcze tyle pytań, a brak jakichkolwiek odpowiedzi.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook