Forum Dragon Ball Nao

» Największy cwaniak ocena: 5,50 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kto w DB był dla was największym cwaniakiem?
Dla mnie to był Herkules.

Uzasadnienie: Z wielkim sprytem oszukiwał media, ukrywał swoje tchórzostwo i niepowodzenia. I tylko nasi bohaterowie(przyjaciele Songa) wiedzieli o jego tchórzostwu i niepowodzeniach.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 18.09.2008, 10:47
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hmmm Herkules ... , cwaniaczyć lubił też Vegeta



Gangez hehe no zapomniałam o nim xD ma to po ojcu , ale z biegiem czasu wydoroślał i już nie cwaniakował a Vegecie i Herkulesowi to zostało

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez burger5: 17.09.2008, 11:28
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Zdecydowanie mały Trunks. ;]

Proszę rozwijać wypowiedzi.
SoheiMajin Gotenks


Pytanie było "kto" a nie "kto i dlaczego" także nie wiem o co ci chodzi. Moi poprzednicy i ci następni również się nie rozpisywali.

Ale jeśli pragniesz to napisze czemu Trunks.
Ponieważ:
-Oszukiwał w walce i wykiwał gotena,
-Okradł biednego zamaskowanego wojownika xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 18.09.2008, 9:15
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Hercule! Hercule!

Proszę rozwijać wypowiedzi.
SoheiMajin Gotenks
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Vegeta - jak dla mnie zdecydowanie najlepsza osoba pasująca na cwaniaka. Gość miał w sobie to coś. Potrafił z większości sytuacji wyjść na tego najlepszego. No i te włoski xD

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.695
Posty: 24
wedlug mnie cwaniakiem byl vegeta i maly trunks ( ma to po ojcu )

Joe: Admin prosił o rozwijanie wypowiedzi
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
Zdecydowanie Vegeta! Chociaż z czasem troche to mijało. Tak samo mały Trunks i Hercules cwaniaczyli, ale vegeta zdecydowanie najbardziej. I za to go lubie
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Jak dla mnie największym cwaniakiem, a zarazem tępakiem był zgarbiony Pilaf. Skrywał sie całą sagę Z, by na początku GT odwalić tzw. "kaszanę" i zepsuć klimat smoczego świata. Ależ nam przycwaniakował!
Sauler.
Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
No cóż, moim zdaniem tą postacią jest Herkules. Jest mistrzem we wciskaniu ludziom kitu. Wszyscy wierzą, że to on pokonał Komórczaka - to mówi samo za siebie. Ponadto "urobił" także wojowników Z na swoje (choć nie mała jest w tym rola Videl).

Ładnie też cwaniakował Vegeta w czasach Freeza Sagi - wtedy honor nie był dla niego pierwszorzędną sprawą, chciał wykorzystać DB do własnych celów.

Może nie cwani, ale podstępni są wszyscy bossowie - zwłaszcza Komórczak i Buu.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.725
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Jeśli chodzi o to, kto był cwaniakiem i kto się za cwaniaka tylko uważał, to do obu warunków idealnie pasuje Mr. Satan. Bardzo słaby (z punktu widzenia Goku-tachi), bez przerwy gada o sobie, jaki top nie jest boski, silny i co potrafi. Wystarczy tylko jeden miligram przewagi, a on już czuje 100%-ową pewność ciebie i zgrywa mocarza. Poza tym, miał ogromną charyzmę, sterował mediami i był uznany za najpotężniejszego i przywłaszczył sobie nawet pokonanie Cella, a CAŁĄ LUDZKOŚĆ widziała jak po jednym ciosie poleciał daleeeko! I jeszcze umiał się tak wygadać: "Potknąłem się..." i wszyscy uwierzyli w to, jak i w jego bzdurną teorię, że w mig pokonał Cella, nawet po walce Goku i Gohana. A 7 lat później, genialnie próbował ten fakt obronić, mówiąc, że ma bóle brzucha, dając się pokonać Trunksowi, czy zgadzając się na warunki C18.
Oto kilka scen, których w DBZ było niemiara:
Oszukał telewizję, po tym jak dostał w mordę od Cella i jak wszyscy widzieli ultra-szybkie walki Goku i Gohana z Cellem, że pokonał go, no to trzeba być geniuszem, żeby niemożliwego dokonać.
Chciał pokonać Buu przez otrucie do czekoladkami i fdawają wybuchowego GameBoya.
Robił z siebie bohatera na każdym kroku, gdy wychodził na scenę zrobił skok, fikołek i wyglębił się. A potem "Przecież to żart! Hahaha!!"

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Herki nie był cwaniakiem xD On po prostu miał tą charyzmę ;]
hehe podobał mi się ten odcinek kiedy Herku wychodził z ukrycia żeby walczyć z Buu. Ten tekst:[...] Jest ktoś kto zrezygnował z zaszczytów, kto może wybawić nas od okrutnego Buu. Wiecie kto to jest? Tak to mistrz świata Herkules! Wychodzi z ukrycia po odpoczynku po wielkim turnieju sztuk walki.[...]

szczecin
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Jak dla mnie Vegeta, gdy walnął Goku podczas walki w sadze Buu
Powiedział Goku że będą walczyć razem przeciwko Buu , Goku chciał wziąć fasolkę, a Vegeta go od tyłu walnął z całej siły
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Len napisał(a):
Jak dla mnie Vegeta, gdy walnął Goku podczas walki w sadze Buu
Powiedział Goku że będą walczyć razem przeciwko Buu , Goku chciał wziąć fasolkę, a Vegeta go od tyłu walnął z całej siły
To raczej nie było cwaniactwo, a naiwność Goku...

Największy cwaniak? Dobre pytanie, w uniwersum DB mogliśmy się spotkać z wieloma takimi przykładami. Ja uważam, że mianem największego cwaniaka w DB powinniśmy jednak uznać Herkulesa.

Co jak co, ale Herkules jest cwaniakiem, chociażby pokazane jest to w turnieju gdy walczy z C18, dla zachowania swojej sławy i miana najsilniejszego zgadza się na propozycję C18. Ewentualnie podczas innego turnieju gdy każe Buu wygrać ze wszystkimi i dać się pokonać w finale sobie. Jak to nazwać jak nie cwaniactwem?

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.725
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Poza tym, nie zapominajmy, że Herkules zdominował chrześcijaństwo i cała ludzkość zaczęła wierzyć w mrocznego demona i dołączyła do wielkiej sekty Herkulesa. W oryginalnej fabule, gdy nasz ultra-cwaniak nakładnia ludzkość, aby oddali swoją energię do Genki-Damy (czy sobie), CAŁA LUDZKOŚĆ podnosi ręce i wszyscy wołają: "Satan! Satan Satan!! Satan!! Satan!!!" I ta moc pokonała Okrutnego Buu.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Cwaniaczył Vegeta, Hercules, Trunks także, ale tylko jakiś czas, potem przestał. nie będę wypisywał uzasadniał, ponieważ moi poprzednicy już to zrobili
halux Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
halux
Dni na forum: 5.557
Posty: 19
Skąd: Łódź
zdecydowanie Vegeta i Herkules ;] Herkules zaplacil C18 za to, ze sie podłoży mu na turnieju - pewnie pamiętacie
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lady Byczusia napisał(a):
Uzasadnienie: Z wielkim sprytem oszukiwał media, ukrywał swoje tchórzostwo i niepowodzenia. I tylko nasi bohaterowie(przyjaciele Songa) wiedzieli o jego tchórzostwu i niepowodzeniach.
jeszcze Videl wiedziała
Największymi cwaniakami byli Trunks, Vegeta, Herkules, Frizer... Wybiorę chyba jednak Trunksa, bo Herkulesa można chyba nazwać raczej oszustem. Vegeta nie był takim cwaniakiem, a Frizer... wiadomo... Trunks już z twarzy wyglądał na cwaniaka(mówię o młodym). Dlatego stawiam na niego.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Trunks był cwaniakiem. Pamiętam jak oszukiwał Goten w turnieju i żeby on się nie obraził dał mu zabawki.

Obraz
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Napisałbym Hercules, ale to był pozer. A tak to oczywiście Vegeta i Chibi Trunks - te odpowiedzi już padały i się z nimi zgadzam.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie będę oryginalny,ale za największego cwaniaka również uważam Mr.Satan'a.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Największy cwaniak
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook