Forum Dragon Ball Nao

» [Wizytówka] Asakura

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jako Clan Leader klanu Asakura, pragnę wam pokrótce przedstawić wizerunek naszego klanu.

Jesteśmy drugim co do dni stażu klanem na forum.Zrzeszamy ludzi, którzy nie boją się wypowiadać swojego (często nie zgodnego z oczekiwaniami innych) zdania.Stawiamy na ludzi przebojowych, którzy wiedzą, iż forum to nie tylko miejsce dla wiecznej powagi, ale także, a może przede wszystkim ostoja zabawy i rozluźnienia.Do naszego klanu należy prawie cały skład Zarządu, można nawet rzecz, że trzymamy władzę .Pragniemy pokazać forum, iż warto wierzyć we własne zdanie, podejmować się cięższych tematów, a czasem nawet spierać, jeżeli jesteśmy pewni własnego zdania.Charakter klanu jest dość luźny.Być może nie prowadzimy tak częstych rozmów, jak inne klany, jednakże wiemy, że zawsze możemy pogadać na tematy, które mogłyby poróżnić klan.Panuje u nas pełna demokracja i każdy ma równe prawa do głosowania.Większość z nas to ludzie z charakterkiem, który odznaczyli się na forum zarówno stażem, jak i tym, iż ich zdanie jest zawsze godne do egzekwowania.Poszukujemy ludzi mądrych, którzy umieją pisać i dyskutować na poziomie.Obecnie mamy 10 członków.Jeżeli chodzi o jakieś osiągnięcia to hm ... może fakt, iż mamy 3 zdobywców tytułu Survivora, lub co jest jeszcze ważniejsze jesteśmy zgranymi ludźmi, którzy w ważnych chwilach są razem.Co tu dużo mówić, sprawdźcie sami !.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to prosimy nadsyłać kandydatury, wraz z uzasadnieniem na PW do Focusa.

Pozdrawiamy - Klan Asakura

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.870
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Co by tu napisać, no więc dzięki za przyjęcie do klanu Asakury, postaram się sprostać stawianym mi celom i dumnie reprezentować klan pozdrawiam wszystkich klanowiczów a zwłaszcza płeć piękną,cóż brzmi to trochę wazeliniarsko ale co tam jak szaleć to szaleć, zresztą ja bardzo wylewny jestem w sumie to waszą naszą grupę jakoś poznałem i o każdym prawie coś mogę powiedzieć,ale na razie się wstrzymam, w sumie cały klan jest cycuś glancuś.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Klan Asakura wydaje się być spoko, wysłałem podanie do Focusa, ale nie otrzymałem odpowiedzu, sprostam wyzwaniu i postaram się odpowiednio zachowywać do poziomu klanu, pozdrawiam PS. Focus odpisz mi proszę, czy się dostałem
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Focus napisał(a):
Jako Clan Leader klanu Asakura, pragnę wam pokrótce przedstawić wizerunek naszego klanu.

Jesteśmy drugim co do dni stażu klanem na forum.
A jaki klan był pierwszy
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Len napisał(a):
A jaki klan był pierwszy
Takeda

Pozdrawiam członków Asakury. Ciekawa jestem, ile osób teraz zrzesza Wasz Klan.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Wizytówka] Asakura
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook