Forum Dragon Ball Nao

» Wasze ulubione anime ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.577
Plusy: 1
Posty: 81
Dragon Ball - najlepsza anime i manga. Historia jest cudowna, świetni bohaterowie, humor, walki, miłość
Oglądam ją, od dzieciństwa, i zdecydowanie jest dla mnie najlepszą mangą jaka kiedykolwiek powstała.
Drugie miejsce - Dr. Slump
Trzecie Miejsce - Naruto

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Pierwsze miejsce zdecydowanie zajmuję u mnie Dragon Ball. To Aminę jest świetne i nikomu na tym forum nie muszę tego tłumaczyć. Co prawda do gustu nie przypadła mi część GT, ale najgorsze też nie było. Na drugim miejscu jest Naruto. Przyjemne anime, ciekawa fabuła, fajne postacie, tylko polski dubbing trochę zepsuł jego klimat. Później Dr. Slump, świetne postacie, ciekawa fabuła i ten niepowtarzalny klimat. Lubię też X, bardzo mnie wciągnęło.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dobra, zmieniło mi się
1. Dragon Ball i tu nie ma możliwości na zmianę
2. Dr. Slump
3. Naruto
4. Shaman King
5. Rycerze Zodiaku
To ostatnie chyba przez sentyment, oglądałem jak byłem mały ale właśnie ściągam odcinki i zobaczę, czy nadal tak mi się podoba
jeżeli patrzeć na sentyment to następny jest: Pokemon innych jakoś nie oglądałem, ale to zamierzam zmienić
Satoko-Chan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Satoko-Chan
Wiek: 30
Dni na forum: 5.543
Posty: 5
Skąd: Hinamizawa
Niiaaaa xD Moje ulu. anime to:
1.Higurashi No Nako Koro Ni [Kai]
2.Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
3.DB
4.SOS Brigade
5.Sailor Moon
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
1. Death Note - żadnych pierdół, same konkrety. Postacie są genialne w pełnym tego słowa znaczeniu. Postać która mi się najbardziej podobała to naturalnie Ryuk Shinigami, taki tajemniczy, fajny.
2. Dragon Ball - najbardziej upodobałem sobie DBZ za efekty. Momenty w których wojownicy którzy wcześniej przegrywali a nagle w ostatnich minutach walki mają przewagę, były i są nadal od wielu lat uważane przeze mnie za genialne.
3. Naruto - samo dążenie do bycia Hokage czy ratowania przyjaciół nie przyciąga mnie do tego anime. Podoba mi się to że Naruto pod względem rozśmieszenia kogoś jest w moim rankingu nawet wyżej. Same walki potrafią przyciągnąć. Nie ma tam zbędnych odcinków, nie wnoszących właściwie nic do fabuły jak to było w DBZ przy walce z Frezerem.

szczecin
fraglanc94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.557
Posty: 5
Skąd: starachowice
dragon ball (wszystkie części)
pokemon
bobobo bo-bo bobo (uwielbiam takie chore bajki)
Król szamanów
trigun
amerykanski smok
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
01.Karas
02.Shin Angyou Onshi
03.Ergo Proxy
04.Samurai Champloo
05.Kimi ga Nozomu Eien
06.Kannazuki no Miko
07.Perfect Blue
i inne

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
GamijaPekitiora
Ziemianin
Ziemianin
GamijaPekitiora
Dni na forum: 5.533
Ostrzeżenia: 3
Posty: 4
1DBZ
2Bleach
3DB (zwykłe)
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
1. Dragon Ball, Z, GT- Pierwsze anime, jakie miałem okazje w życiu obejrzeć, przygody Goku są bardzo interesujące, walki widowiskowe, przyjaźń pomiędzy poszczególnymi postaciami jest tak wielka, że zastanawiam się, czy taka przyjaźń jest możliwa w prawdziwym życiu.
2. Naruto- Przygody ninja, który pragnie zostać Hokage, dąży do celu dzięki morderczym treningom i wytrwałości, pokazuje, że pomimo tego, że wychował się bez rodziców, nikt go nie chciał, nikt się nim nie interesował- nie poddał się.
Z każdym nowym odcinkiem staje się silniejszy.
Zabiega o akceptacje innych często robiąc z siebie błazna, ale według mnie to nadaje humoru temu anime.
3. Death Note- Anime bardzo ciekawe, notatnik za pomocą którego osoba może stracić życie, Light chciał stworzyć idealny świat, bez przestępstw i przestępców, lecz później wymknęło mu się to zaczął zabijać niewinne osoby,takie zachowanie przypłacił własnym życiem.
Ogółem bardzo interesujące anime.
4. Kapitan Tsubusa
5. Saint Seya
6 Shaman King
7. Slayers
8. Duel Masters
9.Pokemon
10. Beyblade.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Małe przesunięcie w rankingu. Z top 3 wypada Death Note, a wchodzi do trójki Gintama, wygląda to teraz tak:
1. Fullmetal Alchemist, bez zmian
2. Gintama - gdyby to anime było poważne przez cały czas, prawdopodobnie byłoby na szczycie mojej listy
3. Eureka Seven, spadek o jedną pozycję w dół
magnumSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
magnumSSJ
Dni na forum: 5.517
Posty: 12
Skąd: Bochnia
1. Dragon Ball, Z, GT
2. Bleach
3. Beyblade
4. One Piece
5. Yu- Gi Oh!
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
1.Dragon Ball.
2.Naruto.
3.Shaman King.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
-Hellsing - za cały jego mroczny klimat i oczywiście za Alucarda, który nie jest do końca dobry taki potworek bez zahamowań walczący po stronie dobra
-Ergo Proxy - wciągnęło mnie od samego początku mimo że później akcja nabiera trochę wolniejszego tempa
-DB,Z,GT - chociażby za te walki oraz za to, że było jednym z pierwszych anime, które oglądałam i które przypadło mi do gustu (pierwszym było Sailor Moon, za którym szalałam;))

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
mnietuniema Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mnietuniema
Dni na forum: 5.167
Posty: 22
(odświeża, odświeżam...)

Mimo iż oglądałem wiele świetnych tytułów, ograniczę się do pięciu najlepszych:

1. Mushishi - wszystko co jest związane z tym anime jest epickie.
2. Hajime no Ippo - niesamowicie motywujące i emocjonujące anime.
3. Beck - świetna muzyka, świetna fabuła, świetne postacie, świetny klimat.
4. Death Note - genialna akcja i bohaterowie. Klimat utrzymany do samego końca.
5. Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen - Prawie dwu godzinny film ale jakże niesamowity i dynamiczny
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
No dobra, to jedziemy. Moje 4 ulubione:

1. Razem Dragon Ball i Naruto - chyba nie muszę mówić dlaczego.
2. Soul Eater - wspaniały humor, świetna muzyka, klimat buduje, grafika wspaniała, ciekawe walki.
3. Full Metal Alchemist - dramat połączony z komedią. Coś pięknego. Muzyka świetnie dobrana, choć wolę najnowszą serię Brotherhood.
4. Death Note - uwielbiam detektywistyczne anime . Poza tym żaden odcinek nie był nudny, zawsze trzymał w napięciu.

Anime na zawsze !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
I teraz na mnie kolej:
Dragon ball+ Naruto- jak u Fungi
Wolf's rain- przepiękne anime z świetną grafiką, muzyką, bohaterami(uwielbiam Toboe był taki słodziutki) i interesującą fabułą, nawet co rzadkością jest u mnie wzruszałam się w tym anime niejednokrotnie.
Shaman king- Uwielbiałam zawsze duchy ,poza tym walka duchami przywoływanymi przez szamanów były świetne. No i można było się tam tyle razy uśmiać do łez.
Neo genesis evangeliion- Psychologiczne wątki w anime, coś co lubię i te mecha.
Oban star racers- lubię wyścigi w anime, bajkach, filmach(ale oglądać o dziwo np. realnych nie lubię, nie wiem czemu) poza tym tyle kwestii poruszonych problemów osobistych.
Soul Eater- za świetną akcję+ humor
no i Slayers,których sobie przypominam(bo zapomniałam prawie wszystkiego- oglądałam je w dzieciństwie) uwielbiam fantasy, a tam poza tym można się nieźle uśmiać i świetne są walki

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Wasze ulubione anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook