Forum Dragon Ball Nao

» Dlaczego Trunks i Goten tak łatwo osiągneli SSj?

Strony: 1, 2, 3  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Właśnie, dlaczego? Ani nie są super silni, ani nie przechodzili specialnych treningów (no, może Trunks w sali grawitacyjnej). Nie mieli też powodu do złości, kóra wyzwala energię i dokouje przemiany w SSJ. Nawet nie trenowali uspakajania się podczas przmiany, więc powinni się drzeć, albo chciasz zacinąłć zęby. A oni nie, tylko "pyk" i jusz mają złote włosy i zółtą poświatę wokół. Dlaczego? Czyżby byli aż tak niezwykli?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.08.2005, 12:11
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
po 1 nie musi sie byc wscieklym zeby stac sie ssj. Trza tylko bardzo tego pragnac. Wystarczy spojrzec na gotrunksa, ssj3 osiagnal dzieki checi i silnej woli. A poza tym oboje sie bardzo szybko uczyli wiec im to szybko szlo.
Po 2 mozliwe ze osiagneli wystarczajacy poziom mocy zeby przejsc w stadium ssj, potem wystarczy sie tylko mocno skoncentrowac i wyzwolic energie. Goku jr w Goku rj special movie osiagnal ssj2 z poziomu normal, jak to mozliwe? jakos jest

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Moim skromnym zdaniem to wszystko dzięki genom. Dlaczego? Zanim maluchy się poczęły, Goku i Vegeta osiągnęli poziom SSJ. Potem Goten i Trunks Odziedziczyli tę umiejętność po tatusiach, tak jak ja odziedziczyłam czarne włosy po mamie.
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Po pierwsze Trunks i Goten się szybko uczyli po drugie zawsze 2 bądz 3 pokolenie jest lepsze od swoich poprzedników. po trzecie trunks i goten baardzoo sie lubili. po czwarte... KONIEC

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja nie wiem... Mi się wydaje jedak że trzeba być wkurzonym... Goku osiągnął SSJ bo się wkurzył po śmierci Kuririna. Vegeta, gdyż wkurzył się tym że NIE może osiągnąć SSj, a Gohan przypomniał sobie Frizera i wszystkich których on zabił. A następne przemiany to już wystarczy chcieć. Nie wiem jak było z Future Trunksem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
po prostu [ ort! ] przed poczenciem ich.Songo i Vegeta osiongneli SSJ.Mieli to po prostu [ ort! ] we krwi.Zreszto niedziwne

Hero Back
ziutek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
ziutek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.797
Posty: 2
Skąd: ano z łostrowca
hmmm, moim zdaniem to to nietylko geny swiadcza o jego wieliej sile i tym ze sie mógł zmienic w ssj, ale takze talent, chłopak uczył sie bic od małego, miał wielki talent, a ojciec tylko pomógł mu go wyszlifowac.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Mam na kompie takiego hentaia w którym Goku podzczas "wiecie czego" z Chcihi zmienia sie w ssj to może dlatego Goten potrafił sie zmienić od urodzenia, a Vegeta pewnie zrobił to samo

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Nie. To nie to Bejta. To przez to że Goku i egeta byli wkurzeni podczas mhhmjhjj no i to przeszło na Gotena i Trunksa. Jak ja pamiętam oni nie lubieli być zmuszani a jak taka Chichi albo Bulma się wydrze to najwiękrzy ważniach się schowa i wkurzy. A takie wkurzenie przeszło na maluchów no i rach ciach są Ssj bez krzyku i nerwów.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
A mi się jednak wydaje ze to geny i kazde pokolenie jest silniejsze nalezy popatrzyc np taki gohan osiagnal ssj w wieku gdy mial lat (chyba) 12 a goten gdy mial mniej (6) a goku jr. osiagnal ssj2 w tym wieku co goten wiec to musza byc geny.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ale serio, geny z pokolenia na pokolenie beda słabły i np. potomek potomka Goku Jr. juz prawie nei bedzie ich miał (bo każdy będzie spładany przez niepełnej krwi sayanina) wiec tak jak mowie, to ze goten i trunks tak szybko osiągnęli SSJ moze zalezec wlasnie od tego, ze goku i Vegeta w tym momecie byli bardzo silni i opanowali SSJ (a np. gdy urodzil sie gohan to goku byl słaby i nie byl SSJ).
Moim zdanie to to wlasnie jest powód.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ale pomyślmy. Gdyby potomkowie Goku i Vegety by zaczeli krzyżować się miedzy sobą to może gen by przterwał. Odpada Gohan i Trunks bo by nie mieli kobitek, ale Bra i Goten. A potem jak by Goten miał cureczki to może syn Trunksa by wzioł se ją za żone. A gdyby Gohan miał syna to może by się z imał z Pan . Wtedy może by przetrwał gen ludzki.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Ja uważam trochę inaczej:
Co prawda geny z pokolenia na pokolenie stają się silniejsze, i prawdopodobnie dzieciaki odziedziczyły smykałke do walki, jednakże chciałbym zwrócić uwagę na coś innego. mianowice podczas każdego kolejnego pokolenia ilość krwi Saiyan zmniejszała się.
Jedyne sensowne wytłumaczenie to takie, iż geny ziemian, bardzodobrze mieszały się i wpływały na geny saiyan i odwrotnie.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Jasne. Że ja nie pomyślałem. Czyli czyste maszyny do zabijania. Takich armia i wszechświat w zasięgu ręki.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ludu ja myśle że to nie geny tylko trening. a co do tych gostków z hentai to
mogli by nie pisać o swoim [ ort! ] napaleniu, albo niech wlezą na chata i tam są działy dla takich! kto sie zgadza ze mną to niech coś na ten temat napisze.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Vitelotaku --> taką teorie jak Twoja to próbowali storzyć naukowcy w ZSRR w okresie międzywojennym. Postawili teze, że dziecko nabywa po rodzicach ich doświadczenie i umiejętności.

Na przykładzie: Twoja mama przeczytała wszystkie lektury, umie obsługiwać komuter. Tata doskonale prowadzi samochód, zna się na mechanice. Wg nich, ich dziecko, czyli TY, posiadasz wszystkie te umiejętności. Podważa to zasady genetyki. Człowiek nie może, w momencie urodzenia, posiadać wiedzy i doświadczenia rodziców.

Teza więc, że Goten czy Trunks stali sie SSJ bo ich ojcowie to osiągneli jest błędna. Chociaż czasem DB jest nielogiczne, ale odpada.

Ja myśle, że nie da się tego inaczej wyjasnić, jak kaprys autorów. Zauwazny, jaki poziom mocy oni mają. Nie wierze, by urodzili się z takim poziomem mocy jak Gohan. Musieli by wiele lat trenować, by taki poziom osiągnać. Jakoś w serialu nie pokazali jakiś superciężkich treningów.

Może po prostu, co teraz można tłumaczyć genami, ich mieszanką i kombinacją, pół-sayani, osiągają szybciej wyższe poziomy SSJ. Wtedy przy nie tak wielkich dawkach treningu, jak ich ojcowie, mogą osiągnąć poziom SSJ
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
SzpanerPL napisał(a):
Nie wiem jak było z Future Trunksem.
Zmienił się pod wpływem emocji których dostał jak ujżał martwego future gohana.

Ja sądze że to wynikało z genów, a zarazem z mocy, która odziedziczyli po ojcach.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
dla mnie to te ich poziomy sa po prostu wymuszone, aby podsycic atmosfere w DBZ
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Pewnie tak no bo kto by się nimi interesował, gdyby byli normalni i słabi jak na tamte czasy?? Heh Po porstu trzeba było zwrócić na nich uwagę, sresztą to było wymagane, żeby potem Gotenks mógł przejść w SSJ i SSJ3.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mojego skromnego zdania są dwa czynniki, które się do tego przyłożyły. Wrodzona moc małych, oraz geny starych!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dlaczego Trunks i Goten tak łatwo osiągneli SSj?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook