Forum Dragon Ball Nao

» Której postaci nie lubicie? ocena: 9,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


fraglanc94 napisał(a):
Ja nie lubię freezera bo za wszelką cene chciał zniszczyc planete namek . komurczak bo chciał zniszczyc ziemie i zabił goku i mnie to wkurzyło bardzo.
Raczej trudno, żeby złe charaktery chciały zrobić z Ziemi ogród pokoju i miłości
halux napisał(a):
ja za to nie lubie kid buu,nic nie mowil,
no trudno się dziwić, "Dorosły Buu" ledwo co mówił to dziecko nie powinno
Ale za to się śmiał!
mikrusek napisał(a):
wkurzał mnie też początkowo Hercules , za to jak przypisywał całą sławę sobie i jak wmawiał wszystkim jak to on skopał Ceela
a mnie to bardziej rozśmieszało niż wkurzało

Kiedyś, jak byłem mały to wkurzał mnie Mr. Popo, że Goku się przez niego nie może spotkać z wszechmogącym, ale potem mi się podobało, że ze sobą walczyli.
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Ja nie lubiłam pilafa, przez niego zawsze był dłuższy przestój w akcji, a jego działania były strasznie niehonorowe.
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
Do szału mnie Mr. Satan doprowadzał, taki zarozumiały kretyn. Przywłaszczał sobie zasługi innych i pysznił się wszędzie swym brakiem umiejętności
Oprócz tego patrzeć nie mogę na Babidiego. Drażnił mnie okrutnie, może to przez jego wygląd i sposób mówienia.
Resztę postaci w zasadzie lubiłam lub były mi całkowicie obojętne.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Najbardziej w całym Dragon Ball'u to chyba nie lubiłem Bebiego, mutant, który chowa się w ciele innych i wykorzystuje ich moc, a w rzeczywistości jest słabą istotą. Dziwi mnie jedna rzecz dlaczego Sayianie dali się tak łatwo omamić Tsufulowi?. Wiadomo Bebi miał umiejętność władania ludzkim umysłem, ale na przeciw jego stali spadkobiercy klanu Sayian, wiedzieli, że Bebi chce ich wykorzystać do własnych celów, a potem zniszczyć więc dla mnie to rzecz dziwna, że pomimo tego, że nie byli w pełni świadomi dali sobą kierować. Jedyny trzeźwo myślący silny Sayian to był Goku i na szczęście poradził sobie z wrogiem Posłał go tam, gdzie pieprz rośnie.
Final Flash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Final Flash
Wiek: 29
Dni na forum: 5.512
Posty: 20
Skąd: Żory
Ja nie lubie :

Freezera i Coolera ( chwalą się ,że są nie do pokonania i że Saiyanie to głupie małpy)
Bubu(łamaga, gdyby nie absorobwał Gotenksa,Piccolla i Gohana to by był lamą)
Hercules(Niby mistrz świata . W Cell Saga tylko zawadzał.Tak samo prosił #18 żeby mu dała fory
Bebi(Głupie stworzonko.Trzeba było go zabić siekierą gdy był malutki )
Neptun : Pedał

Life is full of zasadzkas . Sometimes kopas w dupas ;]
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Neptun, Hercules, Kaaałooz, Goten w GT, Krilan -_-''

damn!

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Mnie najbardziej wkurzył Freezer za to że zabijał bez litosci niewinnych nameczan spowodował największe straty w DBZ ponieważ on niszczył niszczył całe planety , drugą postacią która mnie wkurzała był Vegeta, był samolubny i zadufany w sobie, prawie zawsze uważał że nikt się z nim nie równa, co pokazał choćby poprzez to że dał komórczakowi pochłąnąć C17.no i jeszcze trochę wkurzył mnie Neptun podczas turnieju, gdy unieruchomił Son Gohana i dał wyssać z niego energie super wojownika.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Herkules - stary cap i cwaniak który przypisywał sobie zwycięstwa innych i nimi się chełpił jak oszalały i to mnie w nim najbardziej wnerwiało i dlatego jak dla mnie to najgorsza postać w DB

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Dokładnie Mr.Satan doprowadzał mnie do szału tym swoim wywyższaniem się, tym bardziej, że ma tak " ogromną siłę " , że normalnie chwaląc się jest bardzo skromny, bo przecież on w pojedynku 1 vs 3 pokonałby sam Frezera, Cella i Buu. Co to za problem w ogóle..
Shinhan
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.474
Posty: 2
Ja ogólnie nie przepadam za postaciami z drugiej serii. Jednak jestem przede wszystkim fanem serii pierwszej. A postaci typu Vegeta czy Gohan wydają mi się zrobione przez Toriyamę trochę już na siłę. Wiem, że wiele osób preferuje drugą serię DB, ale mnie w niej brakuje tego luzu i humoru, który dominował w części pierwszej.
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
No, a ja się chyba wszystkim narażę, ale zazwyczaj nie lubię...głównych postaci, a więc Songo, wybacz mi Nie to żebym jakoś szczególnie, ale po porstu nie uważam go za ciekawą postać, nie podoba mi się jego charakter, zachowanie (jak wiem- taki superhero! Taki pocieszny! Taki zabawny! Taki kochający, ale ta jego życiowa "taktyka" do mnie nie przemawia ). Hmm... Zresztą nie umiem tego ubrać w słowa, ale mam nadzieję, ze wiecie o co mi chodzi?
nikit0
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.450
Posty: 1
w db postacie które są negatywne albo takie były wzbudzają we mnie największą sympatię. oczywiście są wyjątki a pryncyp wiedzie tu Vegeta nadufany zarozumiały butny i cholernie dumny nie znalazł uznania w moich oczach jako postać godna uwagi.
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Pewnie mnie za to zabijecie, ale powiem wam, że nie znoszę Gohana (błagam, nie róbcie mi nic ). Ta jego strachliwość za młodu mnie dobijała, a podczas Cell Sagi strasznie mnie denerwował. Dopiero jako nastolatek przestał mnie tak wkurzać, co prawda i tak specjalnie go nie lubiłam...

dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
Ja najbardziej nie lubie Chi Chi. Gdyby ona nie istniała, to Gohan prawdopodbnie byłby najsilniejszym Saiyanem na Ziemi:)
Nie lubie też Badibiego. Dlaczego? Dlatego że w gadce jest dobry, a jak ktoś go chciał zabic to bronił się Buu.
Nie lubie także Pilafa, za to że zamienił Goku w małego dzieciaka.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


dominikk3 napisał(a):
Gdyby ona nie istniała, to Gohan prawdopodbnie byłby najsilniejszym Saiyanem na Ziemi:)
tak. Szczególnie że to half-saiyan. A gdyby nie było Chi-chi to raczej by Goku sam go nie zrobił...
dominikk3 napisał(a):
Nie lubie także Pilafa, za to że zamienił Goku w małego dzieciaka.
zmienił go smok. na życzenie pilafa
dominikk3 napisał(a):
a jak ktoś go chciał zabic to bronił się Buu.
nic dziwnego. On był potężny bo znał magię. A jego siła polegała na władaniu umysłami.
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
Kathlar napisał(a):
dominikk3 napisał(a):
Gdyby ona nie istniała, to Gohan prawdopodbnie byłby najsilniejszym Saiyanem na Ziemi:)
tak. Szczególnie że to half-saiyan. A gdyby nie było Chi-chi to raczej by Goku sam go nie zrobił...
Chodziło mi o to, że gdyby zamiast ChiChi, Gohana urodziłaby inna kobieta, lubiąca sztuki walki

Kathlar napisał(a):
dominikk3 napisał(a):
Nie lubie także Pilafa, za to że zamienił Goku w małego dzieciaka.
zmienił go smok. na życzenie pilafa
Racja:D Wiem o tym ale niewiedziałem jak to dokładnie napisac:)

Kathlar napisał(a):
dominikk3 napisał(a):
a jak ktoś go chciał zabic to bronił się Buu.
nic dziwnego. On był potężny bo znał magię. A jego siła polegała na władaniu umysłami.
:p Dobra tego niebęde komentowac, bo masz racje:)
BartezoO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BartezoO
Wiek: 30
Dni na forum: 5.422
Posty: 22
Skąd: Staszów
Najbardziej nie lubię Tego grubego wojownika ze świetej wieży tylko nie pamiętam jego imienia

DRAGON BALL FOREVER !


Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Najbardziej nie lubię hmmm... Pliafa gdyż grał twardziela a tak naprawdę miał swoich ludzi, którymi tylko się wysługiwał. Bez nich nic by nie zrobił.

^Kath napisał(a):
dominikk3 napisał(a):
Gdyby ona nie istniała, to Gohan prawdopodbnie byłby najsilniejszym Saiyanem na Ziemi:)

tak. Szczególnie że to half-saiyan. A gdyby nie było Chi-chi to raczej by Goku sam go nie zrobił...
Z tum się zgodzę gdyby Goku związał się z inną kobietą to Gohana w ogóle by nie było. Zresztą to nie jej wina, że nie by najsilniejszym Saiyanem, mógł się jej przecież postawić. Po śmierci Goku Chi-Chi się zmienia, a wcześniej chciała po prostu chronić swojego syna. Pewnie bała się, że i jego może stracić.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Boże jak ja nie lubię Herkulesa ...
Po prostu to jakiś błąd w DB ^_.^
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Przede wszystkim nie podobają mi się komercyjne wytwory serii GT (Generał Lild, smoki, także Bebi i osłabiony Uub). Powstały większego pomyślunku, powodują wiele nieścisłości i zaburzają świat DB. Podobnie z niektórymi postaciami z filmów, np. Brolly, czy Janemba - bardzo niecharakterystyczne, nudne postaci. Magia DB polegała właśnie na unikatowości postaci, ich charakteru i celu. Tego nie czuć w GT i wielu filmach.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Której postaci nie lubicie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook