Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Sakuya słuchaj. To sprawa innych co robią z piosenkami VAMPSów. Nie musisz się tak obruszać, że zjeżdżają Trouble, bo faktycznie jeśli biorąc pod uwagę poprzednie twory Hyde'a (w vampsach) to trouble, było dobijającą porażką. Ale jako sama piosenka nie jest zła. Widać, że KAZ i Jin-chan (vel dziadek XD) dorwali sie, bo z cudownego oryginału SHAMPOO zrobili pop-electro wersję. Ale przyzwyczaiłam się do niej. Jest po prostu inna.

No a tak w ogóle... Trouble to upierdliwa piosenka wpadająca szybko w ucho xD

God bless ya! Cheer! XD

Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Yum-kun napisał(a):
Nie Kamzo. Ja.
Przepraszam xD nie wiem czemu mi przeskoczyło. zaznaczyłem u ciebie.
Mika-sama napisał(a):
Sakuya
Wystarczy Saku.

Jak pisałem - bardziej oburza mnie jechanie Haido za jeden utwór... I kurde. właśnie. Czemu nie jedziecie od razu całego Vamps? K.A.Z'a, Arimatsu, Ju-Kena i Jina? [no dobra ci trzej ostatni to już nie całkiem VAMPS ale co tam] Jak wszystkich to wszystkich, bo od tego czepialstwa nasze 158cm się załamie i nie będzie śpiewać xD

aha. I tak w ogóle - 'nie to ładne co ładne ale co się komu podoba.'

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.564
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Sakuya napisał(a):
Przepraszam xD nie wiem czemu mi przeskoczyło. zaznaczyłem u ciebie.
Spoko ^^

Sakuya napisał(a):
Czemu nie jedziecie od razu całego Vamps? K.A.Z'a, Arimatsu, Ju-Kena i Jina?
Już kiedyś wyszla z tego krótka rozmowa, o nie branie pod uwage reszty zespołu... Najzwyczajniej w świecie to Hyde jest twarzą grupy ^^ Jets najbardziej rozpoznawany i tak dalej >333

ps.Do Miki: CZEŚĆ SEME!!!

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Sakuya napisał(a):
Wystarczy Saku.
Saku to jedna z moich ulubionych piosenek Dirów. Ty jesteś Sakuya XD po coś masz te 'ya' na końcu ne? xD

Sakuya napisał(a):
Jak wszystkich to wszystkich, bo od tego czepialstwa nasze 158cm się załamie i nie będzie śpiewać xD
Ta xD bo się dowie.

Uważam, że jednak Hyde jako jednostka utalentowana, powinna unosić na swoich barkach porażkę XD KAZ... cóż... też powinien się wstydzić XD spodziewałam się lepszej przeróbki. Ja na prawdę lubie electro, ale to muzyka do głosu Hajdzika jakoś nie za bardzo leży xD. Tak samo jak Yumi musiałam się przyzwyczajać tyle, że byłam tak zszokowana, że 3 dni musiałam się psychicznie przygotowywać, żeby jeszcze raz tego posłuchać XD

Yum-kun napisał(a):
ps.Do Miki: CZEŚĆ SEME!!!
O.O cze xD

Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Mika-sama napisał(a):
Saku to jedna z moich ulubionych piosenek Dirów. Ty jesteś Sakuya XD po coś masz te 'ya' na końcu ne? xD
'-ya' mam bo tak brzmi pełne imię. I po to żeby się wszystkim z tym cholernym Direm od razu nie kojarzyło[poza tym do DeG'a nic nie mam]. I dlatego że w 90% przypadków Saku jest już zajęte. kwestia przyzwyczajenia. Samo Saku jest jednak prostsze i wszyscy tak do mnie mówią.

Aha:
Kamzo napisał(a):
Widać nie każdy z uśmiechem przyjmuje wszystko co zaserwuje HYDE/VAMPS. Niektórzy mają jakieś wymagania, zwłaszcza jeśli zamierzają wydać kasę na zakup singla. Jeśli ulubiony artysta (czy jeden z ulubionych) nie spełnia ich wymagań, to nie dziwi mnie, że mogą się wkurzyć.
Z tego co tu wyczytałem, nikt z osób 'czepiających się', nie ma i nie miał zamiaru kupować singla.
A ja kupuję.
Więc chyba mam prawo bronić swoje zdanie? I czepić się tych co nie kupują a jadą?

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Sakuya napisał(a):
Samo Saku jest jednak prostsze i wszyscy tak do mnie mówią.
Spoko. Ja tam uwielbiam Dirów xD
Sakuya napisał(a):
Więc chyba mam prawo bronić swoje zdanie? I czepić się tych co nie kupują a jadą?
Może jadą, bo mają powód? Może uważają to za marnotrawienie pieniędzy, dlatego to jadą? No cóż, każdy ma swoje zdanie i nie wypada nam fanom sie wykłócać o takie pierdoły. Kup singiel, bądź szczęśliwy.

Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.564
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Sakuya napisał(a):
Więc chyba mam prawo bronić swoje zdanie? I czepić się tych co nie kupują a jadą?
Bronić owszem. Czepiać się, niekoniecznie... Nie możesz miec do kogoś pretensji o to, że wyraził swoje zdanie...
A co do tego bronienia, to to co mówisz nie jest zbyt jasne... Bo wpierw nie wyraziłes opinii, której mógłbyś bronić, tylko od razu naskoczyłeś na tych, którym się owe nieszczęsne Trouble nie podobało. I szczerze mówiąc nie wiem, jaka jest tak naprawde Twoja opinia jeżeli chodzi o Trouble. Zdaje mi się, że skoro singiel kupujesz to Ci się podoba, ale tak naprawde nie wiem.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Mika-sama napisał(a):
Kup singiel, bądź szczęśliwy.
Mam taki zamiar. Ale szczęśliwy to będę dopiero jak Laruku wróci albo Tetsu wreszcie coś wyda.
fajnie zedytowałaś post xD

Yum-kun - czepiłem się czepiania Haido. Trouble - nie mam do nikogo pretensji że mu się piosenka nie podoba.
moje zdanie? Tandeta, acz optymistyczna. nic ambitnego ani wymagającego, przyjemnie się wkręca i tyle. czekam na PV.

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Sakuya: 23.02.2009, 0:27
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Sakuya napisał(a):
fajnie zedytowałaś post xD
Jak to? XDD OCB? XD

Ja osobiście za panem Tetsu nie przepadam, a wręcz mnie wkurza XD ale to nie ważne xD Jestem tolerancyjna! (czasem xD) No Larci powinny wrócić.. bo narobili mi smaku NEXUSEM 4 xD

Obraz
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
Hej wszystkim! To mój pierwszy post, cóż nie bawię się w takie typu rzeczy jak fora, ale tu mnie temat zaintrygował.
TROUBLE jest jak najbardziej w stylu VAMPS, zresztą co można zrobić lepszego z cover’em? Piosenka od razu wpada w uch i o to chodzi, a jak komuś nie pasuje to po co się zmuszać? To nie jest Laruku, to nie jest tym bardziej HYDE solo, oni stawiają na zabawę na muzykę rozrywkową przy której można się wyszaleć, a nie snuć refleksje na temat życia...
Poza tym, nie twierdzę, że trzeba kochać wszystko co HYDE nagra, ale przynajmniej zaakceptować. Bycie fanem chyba na tym polega.. tak mi się wydaję. A np. założmy, że Laruku wydało by beznadziejny singiel to też byście się od nich odwrócili i powiedzieli, że mają kryzys wieku średniego? Trochę tolerancji.. nie wiemy jak wygląda życie prywatne HYDE , a przecież to głównie wpływa na to co tworzy. Wkłada w to mnóstwo pracy, czasu i serca, nie śpi po nocach... więc przykre jest to kiedy ktoś mówi ‘’ że to na odwal się jest zrobione...’’
Jak wiadomo japońskie zespoły głównie zarabiają na koncertach, dlatego muzyka VAMPS jest na to nastawiona, żeby publiczność (japońska!) mogła się świetnie bawić, żeby mogła sobie pośpiewać razem z HYDE ‘’oh oh’’, ‘’yeah yeah yeah’’, ‘’heeeeeeeey’’ itd. Można to stwierdzić na przykładzie Laruku, bo na jakich piosenkach publika szaleje? Oczywiście Link, bo se mogą poklaskać, RSG czy też Driver’s High...
Spójrzmy na płyty solowe HYDE, wcale tak dobrze się nie sprzedały. Sprzedały się dobrze, ale nie baaaardzo dobrze.
Jakby nie patrzeć Japończycy lecą na komerche i... prostote? i ja do tego NIC NIE MAM.
Sorry, że się tak rozpisałam i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłamxD

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
ada-chan napisał(a):
więc przykre jest to kiedy ktoś mówi ‘’ że to na odwal się jest zrobione...’’
No, niby masz racje, ale gdybym miała takie możliwości jak Hyde, czy ogółem VAMPS, zrobiłabym z tego coś lepszego. Bo się dało. Fakt. Japońce lubią tandetę. Pop króluje. Ale nie o to chodzi. Trouble w porównaniu do Love Addict, to zupełnie inna bajka. To tak jakby Dir en Grey lub Maximum the Hormone, zaczęło grać cyber punkowe electro! XD nie wiem. Może złe porównanie, ale bardzo się różni.
I masz racje. nie wiemy co się dzieje w życiu prywatnym Hajdzia. Ale przecież nie tylko on jest za to odpowiedzialny. Po prostu nie trafili w gusta części fanów i tyle.

Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.592
Posty: 127
Mika-sama napisał(a):
Ja osobiście za panem Tetsu nie przepadam, a wręcz mnie wkurza XD ale to nie ważne xD Jestem tolerancyjna! (czasem xD) No Larci powinny wrócić.. bo narobili mi smaku NEXUSEM 4 xD
A Nexus to utwór Tetsu xD
Nie radzę ci jechać Tetsiaka przy Saku,bo gotów zjeść xD
[to stworzenie z żołądkiem bez dna, odżywiające się bananami i mające dziwne zapędy do Tetsu i Hyde'a...]
Mika-sama napisał(a):
Trouble w porównaniu do Love Addict, to zupełnie inna bajka.
No nie do końca. Jak dla mnie oba utworki trzymają podobny klimat... ale to chyba trzeba być mną żeby to wyłapać xD
Mika-sama napisał(a):
No, niby masz racje, ale gdybym miała takie możliwości jak Hyde, czy ogółem VAMPS, zrobiłabym z tego coś lepszego. Bo się dało.
A może się nie dało? I 'lepsze' jest pojęciem względnym.
ada-chan napisał(a):
Można to stwierdzić na przykładzie Laruku, bo na jakich piosenkach publika szaleje? Oczywiście Link, bo se mogą poklaskać, RSG czy też Driver’s High...
A już szczytem jest przeboskie 'Revelation'... ale już bez offtopu>.>

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ludzie po prostu [ ort! ] Vamps nie traktuje sie poważnie, oni sie tym bawia i już a że z tego zgarniaja hajs to inna sprawa.Tam każda pierdoła sygnowana nazwa ''Hyde'' jakis dochód przyniesie

P.s. widze uzytkowniczek nam sie namnożyło witam i zapraszam
Mika-sama - oryginalny i odważny napis na avku...;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Lubie go jako muzyka i nie przestane go lubić, ale do Cholery człowieku masz 40 lat! czy Toshi, albo Teru albo inni podobni wyczyniaja cos takiego??, moja rada to powinien on sobie zrobic przerwe, odpocząc zastanowic sie nad pryszłoscia oraz poukładac zycie rodzinne.Swoją drogą zaczynam wierzyć w ten cały rozwód, gdyz która kobieta by wystrzymała z kimś kto z dnia na dzień próbuje stac sie idolem nastolatek xD
oj jakoś przeoczyłam tego posta i nie pozostawie go bez komentarza: Aha czyli to oznacza, że powinien zamknąć się w domu i już nigdy nie pokazywać , bo przecież ma 40 lat!!! Właśnie na tym polega jego wyjątkowość, po co ma być taki jak Toshi czy Teru to jest HYDE! A Megumi wydaje mi się być dobrą żoną i jeśli kocha to zrozumie swego męża.. kto wie może sama go do tego zachęciła? tutaj nic nie wiadomo, dlatego nie należy się zagłębiać w życie prywatne.........

AHA takie jest twoje zdanie, co do Love Addict, a o gustach się nie dyskutuje. Chciałabym zobaczyć mine każdego jak wyszło LA, albo jak wyszło 'Hello' ( to akurat HYDE) zawsze nowości są trudne, ale jestem peeeewna, że na koncercie byście skakali na TROUBLE jak nienormalni krzycząc 'ENCOREEEEEEE'! HYDE lubi eksperymentować i zazwyczaj zdania fanów są podzielone, nie tylko w tym przypadku... Ktoś moze nie lubić Faith bo jest za ostre, ktoś może nie lubić Dune bo staroświeckie a ktoś może nie lubić TROUBLE bo to hop siup dance ^^ ale teraz widać jaki ten człowiek wszechstronny ^.^

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Neko-Yoru napisał(a):
A Nexus to utwór Tetsu xD
Nie radzę ci jechać Tetsiaka przy Saku,bo gotów zjeść xD
[to stworzenie z żołądkiem bez dna, odżywiające się bananami i mające dziwne zapędy do Tetsu i Hyde'a...]
Ta xD NEXUS 4 jest na serio dobry xD Tu ukłon dla tetsu. Nie mam zamiaru go zjeżdżać, bo nie na tym rzecz polega ne? XD tylko mówie, że za nim nie przepadam xD

Jeśli przyjmować taką postawę to wszystko jest pojęciem względnym ;]

Uwielbiam Shampoo i na serio dało się z tego zrobić nieco lepszą wersję. Przynajmniej w moim mniemaniu.
A co do bajki... ja widze różnicę. Ale to ja XD

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Mika-sama - oryginalny i odważny napis na avku...;p
Dziękować XD A ty masz ładny obrazek na podpisie z MONORALEM XD

I co racja to racja. Wystarczy obejrzeć backstage to koncertu Vampsów XD 40 letni chłopcy xD Robią se jaja XD Jak z arbuzem xD Boże zdychałam przy tym XDD
Katz! Moim zdaniem właśnie takiego posta nam brakowało! xD

Cheer!

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mika-sama: 23.02.2009, 1:11
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Ludzie po prostu [ ort! ] Vamps nie traktuje sie poważnie, oni sie tym bawia i już a że z tego zgarniaja hajs to inna sprawa.Tam każda pierdoła sygnowana nazwa ''Hyde'' jakis dochód przyniesie
Toż mnie cały czas o to chodzi ^_^ dlatego irytuje mnie takie jechanie tego na poważnie xD

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
ada-chan napisał(a):
oj jakoś przeoczyłam tego posta i nie pozostawie go bez komentarza: Aha czyli to oznacza, że powinien zamknąć się w domu i już nigdy nie pokazywać , bo przecież ma 40 lat!!! Właśnie na tym polega jego wyjątkowość, po co ma być taki jak Toshi czy Teru to jest HYDE! A Megumi wydaje mi się być dobrą żoną i jeśli kocha to zrozumie swego męża.. kto wie może sama go do tego zachęciła? tutaj nic nie wiadomo, dlatego nie należy się zagłębiać w życie prywatne.........
aj.... tylko nie gryź

po prostu [ ort! ] chodzi mi o to ze zaczyna się troche komercjalizowac, ba nawet nie troche.Nie chodzi mi o to ze ma się zamknąc w swoich 4 scianach w Shibuyi, ale bardziej patrzec na to co robi, Hyde (łącznie z l'arc) funkcjonuje na rynku muzycznym 18 lat i na takie eksperymenty (Trouble) to nie czas, owszem mógłby napisac np utwór do jakiegos filmu, czy anime.Co do Vamps tez pretensji nie mam, grają fajnie ale boli ze trochę schodza ze stylu, chciałbym zobaczyc wasze miny jakby nastepnym coverem był ''Jak anioła głos...''.Co do jego małzenstwa to poczytaj posty w dziale o larukach i troche tu a dowiesz sie ze w ich związku nie jest najlepiej, wina prawdopodobnie przepracowanie gdyz jego nie ma w domu, dziecko nie ma ojca jak tu normalnie funkcjonowac, Tetsu na razie nie bierze sie za wznowienie solowej działalnosci gdyz chce sie poswiecic swojej świezoposlubionej żonie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Tetsu na razie nie bierze sie za wznowienie solowej działalnosci gdyz chce sie poswiecic swojej świezoposlubionej żonie.
Tetsu jest w trakcie pracy nad nowymi wydaniami. A że właśnie 'poświęca się żonie' zajmuje mu to tyle czasu. No i regularnie bierze udział w audycjach radiowych x3

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.592
Posty: 127
Mika-sama napisał(a):
Jeśli przyjmować taką postawę to wszystko jest pojęciem względnym ;]
I ja taką postawę przyjmuję x3 Uczucia i zdania są subiektywne, a więc względne.
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Co do jego małzenstwa to poczytaj posty w dziale o larukach i troche tu a dowiesz sie ze w ich związku nie jest najlepiej, wina prawdopodobnie przepracowanie gdyz jego nie ma w domu, dziecko nie ma ojca jak tu normalnie funkcjonowac
Wiesz... to wszystko co tu piszemy to TYLKO DOMYSŁY. Jak jest naprawdę to tylko Hyde wie. Więc nie wypowiadaj się z taką pewnością.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
eeee nie muszę czytać, 'trochę' się tym interesuję więc sorry O.o takie dociekania na temat jego małżeństwa mnie nei bawią, a to że w swoim Diary nie wspomniał o żonce, to już świadczy, że niebo się wali i HYDE jest rozwodnikiem... najlepiej jak by napisał: o dziś miałem troszkę luźniejszy dzień, przyszła Megumi i robiliśmy to caaaaaałą noc ... _^_

ma patrzeć co się lubi? a nie widzisz jaki on ma charakter? jego to nie obchodzi... robi to na co ma ochotę,a fanów i tak nie straci ^.^ no może tych WYMAGAJĄCYCH

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook