Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 31, 32, 33  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wiesz... to wszystko co tu piszemy to TYLKO DOMYSŁY. Jak jest naprawdę to tylko Hyde wie. Więc nie wypowiadaj się z taką pewnością.
nie tylko z forum to wiem, raz w necie widziałem jakis reportaz ze niby ona mieszka teraz po 2-giej stronie tokio w wynajętym apartamentowcu..., aczykolwiek do tego pewnosci nie mam oby były ploty bo szkoda by było pasuja do siebie

ma patrzeć co się lubi? a nie widzisz jaki on ma charakter? jego to nie obchodzi... robi to na co ma ochotę,a fanów i tak nie straci ^.^ no może tych WYMAGAJĄCYCH
i dotychczas robił to świetnie, a że teraz z tajemniczego jegomoscia chce stac sie idolem nastolatek, to troche niecodziennie lecz nie wnikam w to wierze że album Vampsiaków jeszcze mnie zaskoczy czymś pozytywnym


Sakuya napisał(a):
Tetsu jest w trakcie pracy nad nowymi wydaniami. A że właśnie 'poświęca się żonie' zajmuje mu to tyle czasu. No i regularnie bierze udział w audycjach radiowych x3
Czyli na luzie i ze spokojem

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
ada-chan napisał(a):
eeee nie muszę czytać, 'trochę' się tym interesuję więc sorry O.o
Każdy się tutaj udzielający 'trochę' się tym interesuje.
Więc proszę bez takich, co?
ada-chan napisał(a):
a fanów i tak nie straci ^.^ no może tych WYMAGAJĄCYCH
Jasne, że nie straci fanów, bo jest wielką gwiazdą. Jeśli insynuujesz, że jesteśmy tą wymagającą grupą fanów, bo tak to odebrałam, to nie wiem, co tu jeszcze robisz. Popraw mnie jeśli się mylę.

Jeśli ja miałabym zacząć wyrażać cały swój światopogląd na życie Hyde'a etc. to trochę by to mi zajęło, i znalazłabym sobie tu pewnie wielu wrogów. Dlatego przemilczę co o tym wszystkim sądzę.

I CZY MOŻEMY PRZESTAĆ?! Zaczęło się offtopować na życie Hyde'a i Megumi.

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mika-sama: 23.02.2009, 1:35
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
nie tylko z forum to wiem, raz w necie widziałem jakis reportaz ze niby ona mieszka teraz po 2-giej stronie tokio w wynajętym apartamentowcu..., aczykolwiek do tego pewnosci nie mam oby były ploty bo szkoda by było pasuja do siebie
Ta... też widziałem ten artykuł... to było przed Paryżem co nie? A w Paryżu był z całą rodzinką.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
i dotychczas robił to świetnie, a że teraz z tajemniczego jegomoscia chce stac sie idolem nastolatek, to troche niecodziennie lecz nie wnikam w to wierze że album Vampsiaków jeszcze mnie zaskoczy czymś pozytywnym
A ja odnoszę wrażenie że chce się powydurniać. I on wcale nie musi chcieć się stawać idolem nastolatek. Już nim jest, od jakiś 18 lat...

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Czyli na luzie i ze spokojem
o ile można użyć tych słów w stosunku do Japończyka i Lidera zespołu...[pracoholizm we krwi, coś o tym wiem xD] to tak ^_^

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.544
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Sakuya napisał(a):
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
nie tylko z forum to wiem, raz w necie widziałem jakis reportaz ze niby ona mieszka teraz po 2-giej stronie tokio w wynajętym apartamentowcu..., aczykolwiek do tego pewnosci nie mam oby były ploty bo szkoda by było pasuja do siebie
Ja też widziałam. Że coś Megumi z Hydem mieszkali od siebie 3 kilometry. Bla bla bla xD i napisane było, że są w separacji.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
i dotychczas robił to świetnie, a że teraz z tajemniczego jegomoscia chce stac sie idolem nastolatek, to troche niecodziennie lecz nie wnikam w to wierze że album Vampsiaków jeszcze mnie zaskoczy czymś pozytywnym
Ja tez w to szczerze wierzę, bo ich muzyka wyjątkowo do mnie trafia XD I można się do niej dobrze powygłupiać. ^.^

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Sakuya napisał(a):
Ta... też widziałem ten artykuł... to było przed Paryżem co nie? A w Paryżu był z całą rodzinką.
Sam widzisz nie zapewniałem ze to prawda, ale konczmy juz to bo rzeczywiscie lrobi sie syf


Sakuya napisał(a):
o ile można użyć tych słów w stosunku do Japończyka i Lidera zespołu...[pracoholizm we krwi, coś o tym wiem xD] to tak ^_^
Jesteś japońcem?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Jesteś japońcem?
Bo co?

Jeszcze dodam że te plotki o Megumi i Haido pojawiają się regularnie od ich ślubu... Raz były rozpuszczone przez menadżerów Megumi żeby jej popularność podnieść o.0 ludzie są dziwni...

Zastanawia mnie że cała moja wypowiedź na temat KICK START została zignorowana, tylko z reszty rozwlekł się taki dziwny temat 0.o

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Sakuya napisał(a):
Bo co?
nie spoko, jesli tak to jeszcze bardziej witam, zawsze przyda sie ktos bardziej obeznany w tych klockach;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Ohayou <3

Ja przybyłem z odsieczą i z czystej ciekawości... i się po udzielać...

najpierw: Saku-chan... zabiłeś mnie tymi lodami - cały Ty normalnie

A mi...
A mi się TROUBLE podoba, że hej! O!

A I GOTTA KICK START NOW... jest fajne... ale, no nie powaliło mnie tak jak wyżej wspomniane :3 wiem, to nie zasługa haido a Shampoo... demo...

Wiem mało ambitne jest... ale... na swój sposób cały VAMPS jest takie... nic głębokiego... owszem zawiodłem się na swój sposób na tym moim małym bogu... bo HYDE wymiatał, że sie słabo robi... i chotto za nim tęsknie...

Ale,

Nie możemy mówić o "stoczeniu się" haido, bo zwyczajnie nie wiemy, a może ktoś mnie oświeci?, co jest teraz na czasie w nippon, prawda?

Dodatkowo, przypominam: VAMPS to nie HYDE, HYDE to nie VAMPS, ja już dawno przestałem się oszukiwać

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.842
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
nie tylko z forum to wiem, raz w necie widziałem jakis reportaz ze niby ona mieszka teraz po 2-giej stronie tokio w wynajętym apartamentowcu..., aczykolwiek do tego pewnosci nie mam oby były ploty bo szkoda by było pasuja do siebie
Info zamieścił jeden z najgorszych brukowców w Japonii. Ujio wspominał mi, co zrobili głupimi plotkami pewnej niewinnej piosenkarce.
Poza tym, znam kilka faktów o Megumi i wiem, że pasują do siebie jak kij do du... Dużo różnic między nimi. Ale cieszę się, że są razem, a przynajmniej mam nadzieję, że są razem.

Przepraszam, ale do reszty postów się nie odniosę zbyt bardzo, bo nie sądziłam, że w kilka godzin (i to poniedziałkowych) może się tu zdarzyć tyle rzeczy O_o

Witam wszystkich nowych użytkowników.


najpierw: Saku-chan... zabiłeś mnie tymi lodami - cały Ty normalnie
Widzę, że sami znajomi...

Po pierwsze. Uwielbiam lody bananowe i nie znoszę truskawkowych. Gdy rodzice kupują pudełko z dwoma smakami, jem tylko bananowe.

Owszem, zjechałam "Trouble", bo mi się nie podoba. Ale to tylko MOJA opinia. Nie bronię nikomu kupna singla, czy słuchania tego utworu. Przecież każdy słucha tego co chce. Nie widzę w tym żadnego problemu.

Mam prawo porównywać działalność hyde i VAMPS. No bo dlaczego nie? Bo to co innego? To dlaczego na "VAMPS Live" grali tyle utworów z "Faith" czy "666"?

Hyde w rok, może dwa bardzo się zmienił. Nagle eksperymenty z wyglądem, muzyką i zachowaniem. "Starego" i "nowego' hyde też mam prawo porównywać.

"Kick Start" uważam za dobry utwór. Klimat ma fajny. "Love Addict" też lubię, aczkolwiek tekst jest nieco płytki. "Time Goes by" wręcz uwielbiam. To jak na razie najlepszy utwór VAMPS i cieszę się, że powstał. I porównaj tu "Time Goes by" z "Trouble". No gomen, ale różnicę chyba widać?

Poczekajmy na kolejnego singla, który się szykuje i na płytę. Wtedy będzie najlepiej.

Mam kupę lekcji, a jest już po 22.00 więc muszę spadać.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.564
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
No cóż... Mój post może i będzie mało kreatywny, ale podpisuje sie pod Laru-chan...

Może i jest założenie, że Vamps ma grać co innego niż HYDE, ale na wokalu jest wciąż jedna i ta sama osoba ;] I on tez ma swój wkład... Ba. Wkład ma chyba nawet większościowy... I porównywania tego co gra wśród Vampsów, a co robił solowo jest jak najbardziej naturalne.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Ano ^^ tak to już bywa, że często jesteśmy w tych samych miejscach
jak on mi o czymś powie, o jakimś forum, albo czymś, albo ja mu o czymś... aa... po co ja to piszę...

A lody średnio lubię... ale o tym też nie teraz.

Cały czas mi o to chodzi. Chciałem tylko podkreślić, że ja "TROUBLE" bardzo lubię, co się kłóci z Waszym zdaniem... "nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba", prawda?

I porównaj tu "Time Goes by" z "Trouble". No gomen, ale różnicę chyba widać?
nawet nie porównuj mi tu "TGB" do "trouble" bo to nie ta liga, no...

"KICK STAR" zły nie jest, ale jak go usłyszałem pierwszy raz to byłem zszokowany prostotą lini melodycznej... tylko tyle.

porównywania tego co gra wśród Vampsów, a co robił solowo jest jak najbardziej naturalne.
Dobra... coś w ty jest... ale... w takim razie Laruki, też można by porównywać... prawda?

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Laru-chan napisał(a):
Widzę, że sami znajomi...
Lepiej, jesteśmy braćmi xD[przyrodnimi co prawda ale zawsze xD]
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
nie spoko, jesli tak to jeszcze bardziej witam, zawsze przyda sie ktos bardziej obeznany w tych klockach;p
Powiedzmy że nie całkiem... niestety._.
Laru-chan napisał(a):
I porównaj tu "Time Goes by" z "Trouble". No gomen, ale różnicę chyba widać?
Utworki są w tak skrajnie różnych stylach że nie ma co porównywać xD łączy je chyba tylko Logo VAMPS xD

Laru-chan napisał(a):
"Love Addict" też lubię, aczkolwiek tekst jest nieco płytki.
Nieco, to karygodnie niedopowiedzenie xD Larukowe piosenki o seksie maja więcej głębi xD

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.564
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Dobra... coś w ty jest... ale... w takim razie Laruki, też można by porównywać... prawda?
Haha XDDD Tak myślałam, że ktoś o tym powie.
W pewnym sensie tak... Ale akurat w Larukach nie tylko Hyde pisze piosenki i to nie on ma najważniejszą rolę. Nie on gra pierwsze skrzypce, mimo że to o nim sie chyba więcej mówi. Hyde w Laruku ma do powiedzenia tyle samo ile Ken, Yukuhiro czy Tetsu... No Tetsu zwłaszcza... W końcu to lider XD
A VAMPS, no cóż... To jego i K.A.Z.a projekt... I to on sie tutaj spełnia (albo i nie >3) muzycznie, podobnie jak w swoim solowym projekcie.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Powiedzmy że nie całkiem... niestety._.
Chciał powiedzieć, że jest w nas ćwierć japończyka ^^

łączy je chyba tylko Logo VAMPS xD
Dokładnie, ładnie powiedziane...

I to on sie tutaj spełnia (albo i nie >3) muzycznie, podobnie jak w swoim solowym projekcie.
A jeśli to to KAZ'owa wizja jeee?

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.564
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Ren napisał(a):
A jeśli to to KAZ'owa wizja jeee?
Haha XD O tym nie pomyslałam >3 No cóż... K.A.Z. w sumie grał w solowym projekcie Haidzia XDDD Ale chyba jednak łatwiej jest porównac Hyde'a teraz, a Hyde'a kiedyś, niż K.AZ.a, który dużo i radykalnie sie nie zmieniał... Niech mnie ktos poprawi, jezeli sie myle, bo w Kazowy życiorys nigdy sie nie zgałebiałam.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
A jeśli to to KAZ'owa wizja jeee?
no właśnie... łach będzie jak się okaże[nie mówię że na pewno] że remiks jest by K.A.Z....

Ren napisał(a):
"KICK START" zły nie jest, ale jak go usłyszałem pierwszy raz to byłem zszokowany prostotą lini melodycznej... tylko tyle.
No właśnie. Muzycznie KICK START jest dość cienkie - Trouble pod tym względem jest znacznie lepsze. Nie w sensie ładniejsze co po prostu technicznie jest lepsze.

Yum-kun napisał(a):
K.AZ.a, który dużo i radykalnie sie nie zmieniał...
Po prostu Haido lepiej znamy i dlatego wszyscy skupili się wokół niego... Zlaliśmy biedaka xD

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.079
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Sakuya napisał(a):
no właśnie... łach będzie jak się okaże[nie mówię że na pewno] że remiks jest by K.A.Z....
Nawet jeśli, to nie znaczy, że Hyde nie miał nic do powiedzenia. Na pewno nie wpadł po prostu do studia i nie nagrał wszystkiego pod dyktando Kaza, bo tak nie działa zespół/duet/coś innego niż solo (i tak samo idzie to w drugą stronę, czyli jeśli muzykę stworzył Hyde).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 24.02.2009, 0:07
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Po prostu Haido lepiej znamy i dlatego wszyscy skupili się wokół niego... Zlaliśmy biedaka xD
i bez Ciebie mam wyrzuty sumienia Saku-chan <wyrzut>

biedny KAZ-san

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.564
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
no właśnie... łach będzie jak się okaże[nie mówię że na pewno] że remiks jest by K.A.Z....
Na bonusie z Vamps Tour widać, że to on zajmował sie robieniem jakiegos electro na kompie. No i Jin-chan zajmuje się remiksowaniem na koncertach XDDD

Sakuya napisał(a):
Po prostu Haido lepiej znamy i dlatego wszyscy skupili się wokół niego...
Jego wina~! XDDDD Znaczy sie Haidzika... Nie było mu byc, az tak sławnym... Sława to konsekwencje XDDDDDDD sasasasa.

No i po kilkudziesięciokrotnym przesłuchaniu musze powiedziec, że do Trouble już chyba nic nie mam. Znaczy, wciąz to tandeta, ale za to jaka zabawna XDDD Teraz sie sama z siebie smieje, że tak gwałtwonie zareagowałam >3

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Teraz sie sama z siebie smieje, że tak gwałtwonie zareagowałam >3
brawa dla tej pani w czerwonym berecie! ^^

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook