Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona gra MMORPG

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie znalazłam takiego tematu. Wobec tego: którą grę online lubicie najbardziej? Ja maganic wars, bo jest wciągająca i bo to karcianka RPG.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
To nie ta sama kategoria, chyba, że o czymś nie wiem i w WoWa można teraz zagrać z Mozilli.

A skoro temat nie ogranicza nas w typowaniu tylko wśród MMO, to ja wrzucam Team Fortress2

Jest to drużynowa gra taktyczna o grafice stylizowanej na lata siedemdziesiąte i szpiegowskie filmy akcji z dodatkiem kreskówkowego szlifu i przerysowania postaci.

Napiszę o niej obszerniej trochę później, teraz gonią mnie pilne sprawy...

Tak podejrzewałem, dlatego nie zamknąłem xD
SoheiMajin Gotenks
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


World Of Warcraft
jest to zdecydowanie najlepsza gra typu MMORPG jaką znam. Świat jest piękny, rozbudowany, ciągle ulepszany poprzez patche i dodatki,

Zacznę od tego: do dyspozycji dostaniemy 2 frakcje, 10 ras i 10 klas. Jest wiele, ork człowiek troll elf draenei tauren itd. Potem wybieramy klasę - warriora, rogue, huuntera, shamana, mage, albo kogoś innego. Wybieramy jego wygląd i... wkraczamy w ten świat!

W grze jest bardzo dużo ciekawych potworów z którymi możemy walczyć - na instancjach jest pełno epickich bestii.

Grę szczerze polecam, a jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać!
Sam jestem właścicielem 75 lvl w tej grze i 58!

Ostatnia sprawa - opłaty. Jeśli chodzi o Globala to gramy 10 dni za darmo. Później możemy dokupywać 1miech za 40 - 50 zł. To niby dużo, ale szczerze polecam!
Można też grać za darmo na prywatnym serverze co nie jest zbytnio legalne ale ...
jakby co to grę można ściągnąć za darmo z oficlajnej strony. Można wtedy sobie zagrać te 10 dni i zobaczyć czy to się opłaca.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Hmmm, moja ulubiona gra online to obecnie Counter Strike. Fajnie gra się w jednej drużynie ze swoimi kumplami. Może grafika nie jest świetna, ale mi gra się dobrze. Dużo opcji w grze, dużo mapek i dwa świetne typy rozgrywki deathmatch (niestety trudno znaleźć taki server) no i standardowa gra w drużynach.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja osobiscie to za dużo w takie gry nie gram, ale Lubie Counter strike, WoW, i Metina 2

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kudłaczek napisał(a):
Hmmm, moja ulubiona gra online to obecnie Counter Strike.
To nie jest gra MMORPG (Massive Multiplayer online Role Playing Game)
Nie rozbudujemy tam postaci, nie robimy questow, nie mamy wyborów itd. to znaczy może spełnia jakiś z warunków, ale nie wszystkie.

Ostatnio grałem trochę w Age of Conan, gra jest podobna do WoWa. Ma wiele lepszych rzeczy, ale też wiele gorszych. Jest to teraz druga gra na mojej liście ulubionych.

Wiele informacji znajdziecie w internecie. Jedna rzecz, którą muszę podkreślić to opłaty. Ponieważ gra ma Polski server płacimy mniej niż wcześniej za miesiąc.
Isami napisał(a):
Ja osobiscie to za dużo w takie gry nie gram,
ja ostatnio gram prawie tylko w takie gry (czasami z kumplami dla jaj pyknę w jakąś strzelankę, strategię etc.)
Minari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Minari
Wiek: 31
Dni na forum: 5.340
Posty: 22
Skąd: W-wa
No ba że moja ulubiona gra mmo to... pewien koreański twór czyli Lineage2!!!

W Wowa grałam chwilę - nie za bardzo mi się podobał, denerwowała mnie cukierkowa grafika i miałam osobisty żal do twórców, że zamiast kolejnego rtsa zrobili mi Warcrafta mmo, aczkolwiek mam do WoWa respekt i szanuję osoby, które go lubią.

L2 lubię ze względu na nieco bardziej realistyczną grafikę, prześliczne wyglądy zbroi (nigtmare czy dc robe - majstersztyk) i małe, różowe krasnale. Kto grał ten zrozumie.

Obraz
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Így lett a föld, az ég
Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja za minutę zaczynam Kel"Thuzada na Naxx 25, wpadłem bo jest przydługawy mb i buff

Innymi słowy: WoW. Easy to learn, hard to master. Gra absolutnie wciągająca i nie żałuję ani grosza wydanego na pre-paidy. Chociaż trochę zły jestem, bo to moje pierwsze MMO i obrzydły mi wszystkie inne. No ale nic.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
SoLUfka
Ziemianin
Ziemianin
SoLUfka
Wiek: 28
Dni na forum: 5.534
Ostrzeżenia: 3
Posty: 28
Na razie to Metin2 wciągająca gra i fajna fabuła . Już niedługo pociupie se z Lenem na najnowszym serwie .

Sura BM rulez !!! (wojo body też)

,,Jest impra to krzycze SLU ponad życie"
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Zdecydowanie WoW.
Osobiście gram na Andeeri, "serwerze testowym z tradycją" ;p Nie płacę i gra tam jest w 100% legalna. Wiem, że Global ma swój klimat i nie ma bugów, no, ale mnie nie stać.
Chyba nie ma się czym chwalić, ale jestem w posiadaniu BM huntera BE, lvl 66 (był już 68, ach ten 2-tyg. rollback...). Jak większość hunterów, wybrałam na swojego peta kotka, dokładniej tego, który biega po Eversong Woods, tadaaam:
http://www.wowhunterpets.info/images/models/ ... yellow.jpg
Build, jak już wspomniałam, BM, o gearze lepiej nie gadać bo aż wstyd ;p
So, WoW and nothing more.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Lineage 2.
Gra idealna w każdym punkcie, jeśli grasz na dobrym serwerze to przyjemności czerpanej z wbijania lvli, i testowania nowych skili Ci nie zabraknie. Do tego bardzo rozbudowane przez twórców detale gry, wszystko tworzy jedną, spójną całość. Do tego grafika, a przede wszystkim wygląd Human Fighterki w różnych setach! Aaaaa!

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.211
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Ja na to trochę czasu poświęciłem. Grałem w około setkę MMO, podzielę się z wami wiedzą.

ATLANTICA:
Zdecydowanie najlepsze MMO w jakie grałem. Jest ogółem około 30 postaci, każda ma swoje umiejętności, ekwipunek etc. Z tego kompletujecie drużynę 9. I tak wyglądają walki. 30 sekund na ruch w turze, 9vs9.
Niewiarygodna strategia. Grając w to cudeńko musiałem mieć obok 10 notesików i spisywać/planować buildy, zaznaczać jak w kółko i krzyżyk gdzie już są combo, gdzie za turę będzie stun etc.
Swoją drogą, byłem tam kosą na PVP
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
(Filmik, który nagrał kolega z gildii, ja z lewej jak pamiętam [ten co wygrał])

RUNESCAPE:
No cóż, na tą gierkę mi zeszły z 3 lata życia i parę stów z konta, ale nie żałuję. Nauczyłem się na niej bardzo dużo języka angielskiego, ale nie tylko. Mimo odrażającej (chociaż teraz już nie aż tak bardzo jak kiedyś) grafiki w javie, graniu przez przeglądarkę, z czystym sumieniem mogę polecić. Można się naprawdę bardzo wiele nauczyć, bo nie jest to typowe fantasy MMO, ale występują herby itp. z realnego życia i można się chociażby nauczyć kilku przepisików. Zagrajcie, a zobaczycie.

ALLIANCE OF VALIANT ARMS:
Aktualnie gram. ŚLICZNY FPS, cudowna grafika. Jak czytałem recenzje, to parę osób wyjechało tylko tekstem "a gdzie się za to płaci". Miotam

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
(Filmik z koreańskiej wersji, bo amerykańska wyszła niedawno)
Gra tak wygląda u mnie, na kompie, który nie spełnia minimalnych wymagań, nie mówię jakie były wrażenia jak puściłem na 42 calach w full HD u brata.

Do tego zaletą jest waga instalki, niecałe 1,8gb jak pamiętam.

HUXLEY: THE DYSTOPIA:

Gra tej samej firmy, która stworzyła w/w AVA i Atlanticę, widać lubię Ijji na razie [ ort! ] chyba kończą się CBT, będzie to MMORPG-FPS, słowem, strzelanka, w której rozwijasz swoją postać, skille, ekwipunek etc.

DRAGON BALL ONLINE:
Na to chyba wszyscy czekamy.

DIABLO 3:

Czyli to co SKALARki lubią najbardziej, nie mogę się doczekać siekania na battle-necie tych hord potworów wyskakujących zza ścian, sufitów i podłóg, rozwalania kolejnych Andarieli i Duradelów, no po prostu muaaaa.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubiona gra MMORPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook