Forum Dragon Ball Nao

» [Grafika] avki z DB

Strony:   1, 2
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.537
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Hako napisał(a):
ilość głosów: 6
ocena: 2.130
Ważne, że mi się podoba.
ta tylko że co miesiąc jest to zerowane... To że już się tam znalazła coś znaczy. Przez pewien okres była na 1 miejscu, teraz już tak czesto nie głosują.

napisałeś:
Dziwne, że skoro są tak zajebistymi grafikami to nie radzą ci robić ramek oO

I powiem Ci że teraz wyszło wszystko co wiesz o grafice. n/c i tyle

proszę zamknąć temat bo nie mam ochoty się użerać z osobą która nie ma pojęcia o grafice.

------
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Kathlar napisał(a):
no właśnie, to jego avki - ważne że mu się podobają...
Wystawił je do oceny, więc jednak ważne, by komuś innemu też się podobały.

Monotonne i słabe avatary moim zdaniem. Powielenie jedynie w większości przypadków u ciebie daje słaby efekt i odstraszający oko. Nie dajesz żadnych ramek i napisów, co do avków z DB wg mnie nie pasuje.
Z tych, które tu umieściłeś, podoba mi się tylko jeden, mianowicie ten:
Obraz
Pasujący kadr, niezłe kolory i nawet brak ramki pasuje. Najs.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.537
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Kurde ludzie do avków nie daje się ramek. TO co wy macie w podpisach uważacie że jest lepsze? Zawsze widze słaby napis z nickiem i do tego ramka. Może na takich forach się to podoba, ale na stronie tylko i wyłącznie o grafice jest to raczej rzadkie i nikt tego dobrze nie oceni. Gdy ktoś takie coś ocenia to zawsze zacznie od wymiarów i ramek.. Takie coś robią tylko początkujący. Polecam wam tutoriale.
Popatrzcie sobie na artifice lub na gfxwordl i powiedzcie czy tam mają ramki w avkach ? Może i tak ale 1 na 100. Te 2 strony to jedne z najlepszych w Pl.

------
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja jedynie wyrażam moje zdanie i wcale nie twierdzę, że to, co moje, to lepsze, bo liczę się z tym, że sygnatury i avatary w moim wykonaniu nie są dziełami sztuki. Co do ramek, to powiedziałem, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia i szczerze w dupie mam, co 'graficzne autorytety', na których to się tak często powołujesz, mają za dobre.

Ponadto, avatar to nie jest pole do popisu. Zrobiłeś kiedyś cokolwiek większego? Layout, plakat, chociażby logo czy sygnaturę?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.534
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Sshan napisał(a):
po za tym nie chrzań o robieniu grafiki bo tlyko wycinasz z gotowych screenów ;]
a z czego się avy robi?
avki ze screenów zazwyczaj.
ale Ty okrzykujesz się grafikiem.
tylko że prace które pokazujesz nie są do końca Twoje - przecież ktoś to wcześniej narysował a to że wyciąłeś obrazek i dałeś efekt... prosze cie, to nie jest robienie grafiki =_-'

pokaż coś większego co zrobiłes od podstaw sam

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.537
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Mam na koncie ok. 250 sigów z 10 layoutów i tyle samo tapet. Nie okrzykuję się grafikiem, ale na pewno jestem lepszy od więkoszośi która się tu wypowiadała.
"
tylko że prace które pokazujesz nie są do końca Twoje - przecież ktoś to wcześniej narysował a to że wyciąłeś obrazek i dałeś efekt... prosze cie, to nie jest robienie grafiki =_-'
A co wg Ciebie jest robieniem grafiki? Czyli co, mam sobie sam narysować takie coś ?"

Od podstaw sam nie robiłem 'oczywiście w twoim mniemaniu' Bo jak robię sygnaturkę z piłkarzem to to nie jest całkowicie moja praca bo przecież ja piłkarza nie rysowałem.

ALe jeżeli uznasz to proszę:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

------
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Robisz słabe, nieczytelne napisy (w ostatniej sygnaturze się jeszcze nie doczytałem o co chodzi). Właściwie to podoba mi się jedynie trzecia, aczkolwiek uważam, że zbyt widoczne jest to powielenie i dekoncentruje mój wzrok.
Pierwsza i ostatnia są wg mnie zdecydowanie za puste, ale widziałem już masę bardzo podobnych prac, więc widocznie na takie coś jest moda. Szczególnie z piłkarzami.
Pierwsza jest, jak na mój gust, za długa, ponadto piłkarzyna jest bardziej w lewo, niż na środku, co mi się kompletnie nie podoba i raczej nijak wygląda.

Druga sygnatura, to dopiero szkic, prawda? Powiedz, że tak, proszę.

Alka pospolita i zwykła, niczym nie powala, ale też nie jest tragiczna.

Sshan napisał(a):
A co wg Ciebie jest robieniem grafiki? Czyli co, mam sobie sam narysować takie coś ?"
Współczuję koledze, że kolega robi coś, o czym tak naprawdę nie ma pojęcia. Ale to się da naprawić.

Sshan napisał(a):
Mam na koncie ok. 250 sigów z 10 layoutów i tyle samo tapet. Nie okrzykuję się grafikiem, ale na pewno jestem lepszy od więkoszośi która się tu wypowiadała.
Jesteś boski, ubóstwiamy cię. Teraz jednak przyszła pora na wyjaśnienie, że nie ma znaczenia jakie kto ma osiągnięcia z komentujących twoje prace. Nie muszę być piłkarzem, by móc powiedzieć, co było w meczu dobre, a co złe, czyż nie?
Skoro wystawiłeś tu swoje prace, to znaczy, że chcesz oceny, a ta nie musi być jedynie pozytywna, wszak każdy ma inny gust i inne upodobania, więc, kolego, licz się z tym, że krytyka, czy konstruktywna, czy nie, zawsze będzie gościć w tego typu tematach. Tyle.
PS. Skoro nie podoba się paru osobom, to nie musi znaczyć, że się nie znają i w ogóle niepotrzebnie komentują, a na przykład, że, hm, w twoich pracach jest jednak coś złego.
Ale to tylko moje zdanie, z którym ty, o, wielki grafiku, nie musisz się wcale liczyć.

Pozdrawiam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.537
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Dzięki CI za oceny, które nic nie wnoszą bo wiem jak mój sig wyszedł.

"Współczuję koledze, że kolega robi coś, o czym tak naprawdę nie ma pojęcia. Ale to się da naprawić. "
co masz na myśli

Okiej możesz mieć swoje zdanie, ale nie mów że ja się nie znam na grafice. Wcale nie mówie że jestem wielkim grafikiem! Ty zapewne jesteś lepszy.


Jesteś boski, ubóstwiamy cię.
też Cie lubie

Ale to tylko moje zdanie, z którym ty, o, wielki grafiku, nie musisz się wcale liczyć.
...

Miło było

------
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Sshan napisał(a):
Dzięki CI za oceny, które nic nie wnoszą bo wiem jak mój sig wyszedł.
W takim razie czy jakiekolwiek oceny wniosą coś nowego? Po co w ogóle wystawiasz je tu, skoro liczy się jedynie to, co ty o nich myślisz? Bez sensu.
Sshan napisał(a):
co masz na myśli
Ano to, że nie pojmujesz słuszności koleżanki Kreatorki Koszmarów. Bo słuszność ma. Niewątpliwie.
Okiej możesz mieć swoje zdanie, ale nie mów że ja się nie znam na grafice. Wcale nie mówie że jestem wielkim grafikiem! Ty zapewne jesteś lepszy.
Zacytuj, gdzie napisałem, że nie znasz się na grafice.
Kolega nadal czegoś nie pojął, więc podejmę wielki wysiłek i koledze zacytuję:
Old Ćwok napisał(a):
Teraz jednak przyszła pora na wyjaśnienie, że nie ma znaczenia jakie kto ma osiągnięcia z komentujących twoje prace. Nie muszę być piłkarzem, by móc powiedzieć, co było w meczu dobre, a co złe, czyż nie?
Skoro wystawiłeś tu swoje prace, to znaczy, że chcesz oceny, a ta nie musi być jedynie pozytywna, wszak każdy ma inny gust i inne upodobania, więc, kolego, licz się z tym, że krytyka, czy konstruktywna, czy nie, zawsze będzie gościć w tego typu tematach. Tyle.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Więc tak wypadałoby mi się na ten temat wypowiedzieć, bo widzę, że temat się troszku rozhulał ;P.
Zacznijmy od oceny avatarków.
Sam się tym nie zajmuje, ale wystarczająco dużo już widziałem, aby obiektywnie ocenić kogoś prace.
Wszyscy piszecie, że: "A wyciąłeś tylko kadr, dodałeś efekt, co to za robota" ludzie, ale są takie osoby na tym świecie, które pomimo tego, że mają program graficzny na komputerze nie potrafią zrobić nawet tego, co Sshan (mówię tu np. o sobie), przejdźmy dalej.
Podobają mi się Twoje avatary, ale czegoś mi tu brakuje.
Mówisz, że:

Sshan napisał(a):
Może na takich forach się to podoba, ale na stronie tylko i wyłącznie o grafice jest to raczej rzadkie i nikt tego dobrze nie oceni.
No, ale w tej chwili jesteśmy na tym forum tutaj podobają się ludziom avatary z efektami, podpisami (mogą być nawet migające, to daje dobry efekt wizualny).
Nie obraź się stary, ale w tej kwestii muszę się z niektórymi zgodzić.
Z resztą popatrz sobie na inne serwisy o DB bądź forum o grach komputerowych, tam ludzie tylko takie avki maja.
Co do sygnatur. najładniejsza jest ta z Anelką chociaż do ideału to jej wiele brakuje.
Wydaje mi się strasznie zamazana.
PS. Nie obraź się, ale w tej chwili tak to widzę.
Robisz dobre laye.
Jak to mówi przysłowie: Trening czyni mistrza.
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.537
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Dobra przepraszam wszystkich :< Nie będę się już kłócił, bo na każdym forum panuje inna moda na avy i inne pracki. Postaram się do was dostosować bo nie ja tu rządzę WYBACZCIE !!

------
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.598
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Sshan napisał(a):
Dobra przepraszam wszystkich :< Nie będę się już kłócił, bo na każdym forum panuje inna moda na avy i inne pracki. Postaram się do was dostosować bo nie ja tu rządzę WYBACZCIE !!
To może załóż temat z avatarami na zamówienie. Mógłbyś wtedy zrobić coś "pod nasze kopyto". ;p By spamu nie było to powiem, że te avki które zaprezentowałeś średnio mi się podobają. Czegoś mi w nich brakuje.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


No więc to jest temat o avkach, do tego kolegi z klanu to sobie pozwoliłem przedstawić dwa avki. Nie żeby się pochwalić, tylko nie wiem który wybrać
Obraz
Obraz

Sshan się chyba nie obrazi : D
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.537
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Nie obrazi sie ;D bo nie ma czym;]
Jak mówiłem Broli lepszy ;D

------
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Grafika] avki z DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook