Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony klub piłkarski

Strony: 1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Newcastle United: ze wzgledu na BigAla. Od niego zaczela sie moja historia z tym klubem.
Real Madrid: zawsze ich lubilem, i na dodatek gra tam jeden z moich ulubionych pilkarzy, czyli Ronaldo.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 19.04.2006, 16:01
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
niestety nie bede sie wypowiadal w tym temacie poniewaz nie mam swojego lubionego klubu jak jakis znajde to napisze

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.946
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
INTER to mój ulubiony klub

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Z zagranicznych jest to już od paru dobych lat Real Madryd (niestety rozbili dobrą drużyne na rzecz gwiazd ), a z naszych prócz mojej miejscowej drużyny (która gra w 4 lidze) cenię sobie bardzo Wisłe Kraków (jeszcze zanim osiągneli te sukcesy w pucharze UEFA).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Moi ulubieńcy to Milan względnie Barcelona. Ogólnie o tym szanownym sporcie wiem tyle co mój kot napłakał przez całe swoje krotkie życie... Aczkolwiek czasem coś tam oglądam no i muszę wysłuchiwać monologów brata, jak to któryś z kolei Ronaldinio, zrobił zwód i w tym momencie wyskoczył na niego Zidan sprytnie... itp... ehhh... Po takim monologu co nieco w mózgu mi z tego zostaje
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
Chelsea,Bayern Munchen,Manchester United,Real MadritJuventus Turyn...to najlepsze kluby świata.Zwłaszcza Chelsea.Jest najlepszym klubem.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Chelsea jest do du...niczego. Klub funkcjonujący na zasadach Realu Madrit czyli kupe kasy na transfery, ale fakt grają niezłą piłkę tylko defensywną. . Jeżeli chodzi o polskię to bezwględnie WISŁA KRAKÓW (PANY!). Z zagranicznych Liverpool,Juventus Turyn, Barcelona, PSG, Litex Łowicz, Sparta Praga, Dinamo Kijów. ( moje ulubione kluby z poszczegulnycj krajów. ALe jeżeli chodzi o takie które lubię ogólnie to te pierwsze 4, nie wliczjac do tej kolejności Wisły)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pogoń,Legia oraz Arsenal Londyn

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mój ukochany klub to INTER MEDIOLAN!!!!A z polskich to Jaga iWisła Kraków.
Bin Laden Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.770
Posty: 10
Skąd: Kąkolewo
Moim ulubionym klubem piłkarskim jest KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.Mają super kibiców Hools jak i Ultras.
TT.Havox Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
TT.Havox
Wiek: 31
Dni na forum: 6.730
Posty: 16
Skąd: Zza monitora... ;]
FC Barcelona, Chelsea FC, Valencia CF...

Obraz
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
heh, zagraniczmego nie mam ale w Polsce oczywiście:

WISŁA KRAKÓW *^^*

JAzda, jazda, jazda! Biała Gwiazda!

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
moim ulubionym był real madryt niestety ma tyle gwiazd ze zepół sie rozpadł. teraz Chelsea London.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
heh, zagraniczmego nie mam ale w Polsce oczywiście:

WISŁA KRAKÓW *^^*

JAzda, jazda, jazda! Biała Gwiazda!
ja tez jestem za Wisłą ofkors, ale zauważ że klub się rozkłada, co pół roku zmieniają trenera (już jest nowy kandydat na miejsce Engela), piłkarze nie maja ochoty do gry, gdy gra nie idzie im po ich myśli bezmyślnie faulują. Zespół nie jest zgrany, brakuje determinacji i chec i do gry. Panuje przekonanie "a bo my Wisłą to i bez gry wygramy mecz" i tylko kase ciągnąc. Nie chce tu oczywiście obrażać moich ulubionych piłkaży,ale np. zamiast takiego Peksy wpuścić np. Piotra Brożka. Piłkarz bardzo młody i bardzo dobry, jednak prawie w ogóle nie grający w pierwszej drużynie (a ltaem chcaiło go kupić Shalke).

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Szpaner, ale ja dobrze wiem, zę Wisła się rozpada.

Byłamw niedziele na meczu z Colporterem i widziałam, co się działo na boisku... heh, Wisła, moim skromnym zdaniem, stacza się i teraz przodujacym zespołem krakowskim będzie Cracovia. Nie oszukujmy sie, Cracoviacy pną się w górę.

Ale widzisz, ja itak bede kibicowac Wiśle Byłam z nia, gdy wznosiła się na szczyty, to będę nawet kiedy spadnie do 3 ligi.

Przeciez w Czterdziestym któryms to Cracovia miała Mistrza a potem spadła... a pozostali wierni fani (np. mój dziadek XD)

Nie uważam, zeby teraz Wisła była niepokonana (zwłaszczqa jak w poprzednich sezonach, jeszcze z Szymusiem, Żurawem, Frankiem i resztą Wisełka potrafiła prowadzic w tabeli ogromną ilościa punktów, a teraz? Z tego, co sie orientuje, o chyba mamy 1 czy 2 punkty przewagi...)

A mimo to jestem za Wisłą i zawsze będą

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
mój tata jest za cracovią... (Biotr Bania to syn siostry mego ojca,czyli mój kuzyn ) ale ja i tak wole TS...dziadek był za KS, drugi dziadek też, reszta famili kibicuje też Klubowi Sportowemu Cracovia.... A ja wierny stoje na posterunku

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóż, mój brat niestety jest zdrajcą...


Od dziecka był za Wisła, ale kidy Cracovia weszła do pierwszej ligi, nagle sie na nia przerzucił. I dumny taki, chodiz na mecze i jest kibicem...

heh, a mnie się serce kraje.

Nasze sosunki przez to jeszcze bardziej sie pogorszyły, bo ja nic do Cracovii nie mam, a on nagle do Wisły ma bardzo dużo, i nie może ścierpiec, zę mi na drzwiach wisi szlaik Białej Gwiazdy ;]

Szpaner, idziesz na Wisłę vs Amicę w niedziele?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
a wiesz że wczoraj Engela zwolinili?? Na jego miejsce ma przyjść jakiś jugosłowianin z Levia Sofia, czy jakoś tak.eh ta moja pamięć.

A jeżeli chodzi o mecz, to niestety nie, na mecze za bardzo nie gonię, zresztą jadę z kumplem na weekend za miasto .

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jesli chodzi o polskie to slask wroclaw , Wisla Krakow i Lechia Gdansk. Trojklubowka rzadzi.

Z zagranicznych mam pytanie- jak mozna kibicowac jednoczesnie Realowi i Barcelonie? Poiebalo was?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk trzej królowie wielkich miast
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony klub piłkarski
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook